Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Procsin Beyazlatıcı Maske Nedir, Nasıl Kullanılır, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Procsin beyazlatıcı maske, beyazlatıcı maske ciltte oluşan ton farklılıklarının giderilmesine yardımcı olur. İçerik yapısıyla cildin doğal yağ dengesine destek vererek cildin pürüzsüz ve yumuşak yapısının korunmasına destek verir.

Daha aydınlık ve ışıltılı bir cilde sahip olmanız için zemin oluşturur.

procsin beyazlatıcı maske, procsin beyazlatıcı maske kullananlar, procsin beyazlatıcı maske gratis, procsin beyazlatıcı maske nedir, procsin beyazlatıcı maske trendyol, procsin beyazlatıcı maske nasıl kullanılır, procsin beyazlatıcı maske fiyatı, procsin beyazlatıcı maske içeriği, procsin beyazlatıcı maske yorumları, procsin beyazlatıcı maske kullanıcı yorumları, procsin beyazlatıcı maske yorumları

Procsin Beyazlatıcı Maske Nasıl Kullanılır

Procsin beyazlatıcı maskeyi uygulama yapacağınız bölgeyi temizleme Jeli veya köpüğü ile temizleyiniz. Hafif nemlendirmiş cildinize maskeyi uygulayınız. Maskenin cilt üzerinde kurumasından sonra maskeyi cildinizden nazikçe soyarak çıkarınız. İlk 5 hafta için haftada 2 defa 2 şer gün ara ile, devam programında ise haftada 1 kez uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Ürünümü etkinliğini arttırmak için serinin diğer ürünleriyle birlikte kullanımın tavsiye diyoruz.

Procsin Beyazlatıcı Maske Fiyatı

Procsin beyazlatıcı maske fiyatı 24 TL’dir.

Procsin Beyazlatıcı Maske Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Procsin markasının her ürününü güvenle kullanıyorum. Bu maskeyi de sipariş ettim ve gelir gelmez denedim. Cildimi aydınlattı bu etkisi bile denemeye değer.

Kullanıcı Yorumu: Koltuk altı bölgem için sipariş verdim procsin beyazlatıcı maskeyi. Gelir gelmez deneyeceğim

Kullanıcı Yorumu:  procsin beyazlatıcı maskeyi şimdilik sadece yüzümdeki lekelerin üzerinde kullanıyorum. Umarım kısa sürede etki eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.