Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Pastel Spring Blush-On Allık Yorumu

0

Allık, günlük makyajların vazgeçilmezlerinden. Bloğumda zaman zaman ürünlerini yorumladığım Pastel markasının favori ürünüm olan Pastel Spring Blush-on ürünü yorumu ile geldim bugün. Yazının girişinden anladığınız gibi oldukça sevdiğim bir allık kendisi 😊.

İlk olarak ürünün ambalajından başlayayım. Minicik, sert plastikten yapılmış bir ambalajı var. İçerisine ayna bile koymuşlar. Açtığınızda hoş bir baskı karşılıyor sizi.

Allığın kokusu yok. İçerisinde sim de barındırmıyor. Toz bir allık olmasına rağmen, neredeyse hiç tozutmuyor. Genelde tozutan ürünler daha çok pigmentli olur, fakat bu allık tozutmamasına rağmen o kadar pigmentli ki, inanamıyorsunuz. Sürerken biraz dikkatli olmakta fayda var. Ben elimin üzerinde biraz hafifletip öyle kullanıyorum, yoksa elimin ayarı kaçabiliyor.

Hoş, turuncu bir rengi var. Şeftalimsi tonlarda allık arayanlar çok severler. Far olarak da kullanabilirsiniz. Benim problemli bir cildim olduğu için fondötensiz hiç kullanmadım, fakat o şekilde kullananlar da oldukça memnun. Pek çok cilt tonuna uyum sağlayacağını düşünüyorum. Güneşten yanmış gibi hoş bir turunculuk veriyor cilde. Dağıtması ise nispeten kolay, ben çok zorlanmıyorum. Bu fiyata alınacak en iyi allıklardan diyebilirim. Tabii aşırı kalıcı bir allık değil, sabah sürdüğünüzde öğlene doğru uçmuş oluyor, minik bir ürün olduğu için yanınızda taşıyıp yenileyebilirsiniz. Zaten pek çok allık gün içerisinde uçup gidiyor.

Küçük bir gramajı olmasına rağmen, pigmentasyonu yoğun olduğu için çok fazla kullanamıyorsunuz, bu sebeple de ürün oldukça bereketli olacak gibi geliyor. Ürünün şu anki indirimsiz fiyatı 32 TL. %50 indirimle denk gelirseniz kaçırmayın derim, 16 TL’ye bu allık resmen bedava. Tam bir fiyat performans ürünü.

Bendeki numarası 15, 14 numaraya da bir bronzer ürünü var. Daha önce sanırım pembesi de varmış, fakat ona hiçbir yerde denk gelemedim.

Siz Pastel’in Spring Blush-on allığını kullandınız mı? Yorumlarda buluşalım.

Sevgiler 🤗

Gratis linki: Tık tık

Trendyol linki: Tık tık

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Pastel Day Light Cream Highlighter İncelemesiPost Views:
381

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.