Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Pantene Bambu ve Biyotinli Saç Maskesi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Pantene bambu ve biyotinli dökülme karşıtı maske, Pro-V biliminin gücünü bambu ve biyotin ile bir araya getiriyor. Güzel oyuncu Demet Özdemir’in reklam yüzü olduğu Pantene bambu ve biotinli saç maskesi

Pantene bambu ve biyotinli saç maskesi formülü saç tellerini güçlendirmeye ve ilk kullanımda %100 daha güçlü uzayan saçlar için saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur.

Pantene Bambu ve Biyotinli Saç Maskesi İşe Yarar mı?

Pantene bambu ve biyotinli dökülme karşıtı maske,

  • %96 ya kadar daha az saç dökülmesi sağlar,
  • Saç tellerini güçlendirir,
  • Saça hacim verir,
  • Saç dökülmesini minimuma indirir,
  • Saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlar.

Pantene Bambu ve Biyotinli Saç Maskesinin İçeriği

Pro-V: Panten’in eşsiz Pro-V formülü yıpranma belirtilerini anında tersine çevirerek saçlarınızı daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara dönüştürür.

Bambu ve Biyotin: Pantene uzun ve güçlü serisi, Pro-V Biliminin gücünü biyotin ve bambu ile bir araya getiriyor. Bu yüksek derecede besleyici formülü sayesinde saç tellerini güçlendirmeye ve %100 daha güçlü uzayan saçlar için saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur.

%0 Silikon, Mineral Yağlar, Renklendirici: Pantene uzun ve güçlü saçlar serisi silikon, mineral yağlar, renklendiriciler gibi saçta istenmeyen bileşenleri içermez.

Pantene Bambu ve Biyotinli Saç Maskesi Fiyatı

Pantene Bambu ve Biotinli Saç Maskesi fiyatı, 35 TL’dir.

Pantene Bambu ve Biyotinli Saç Maskesi Nasıl Kullanılır

Islak saça köpürterek uygulayıp, istediğiniz kadar beklettikten sonra saçınızı durulayabilirsiniz. En iyi sonuç için Pantene Uzun ve Güçlü şampuan ve saç bakım ürünleri ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Pantene Bambu ve Biyotinli Saç Maskesi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Pantene markasını severek kullanıyorum saçlarım çok uzun bakım ürünleri çok güzel ve bu serisi de muhteşem bu serinin tüm ürünlerini aldım ve çok beğendim.

Kullanıcı: Saç dökülmesini ciddi anlamda azaltıyor. Ben bu kadar olacağını düşünmemiştim. Gerçekten güzel bir ürün. Fiyatı da uygun olunca kaçırmayın.
Kullanıcı: Üründen aşırı memnunum indirimden aldım uygun oldu tavsiye ederim almanızı
Kullanıcı: ürünü kesinlikle tavsiye ederim saçlarım pamuk gibi oldu yumuşacık ve kokusu harika 2 adet almıştım keşke daha fazla alsaymisim
Kullanıcı: Ürün çok güzel saçlarını yumuşak ve parlak yapıyor kesinlikle saçlar için kullanılması gereken bir ürün

Kullanıcı: Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Dökülmeler tamamen durdu diyemem ama büyük oranda azaldı. Ayrıca saçı o kadar yumuşak yapıyor ki saç kremine ihtiyaç duymuyorum. Kokusu da çok güzel. Denemeye değer bir ürün.

Kullanıcı: effffsaneee iyi ürün bayıldım hep yumuşacık yapıyor ve uzatıyor fiyatı da performans açısından iyi ben indirimden almıştım kesinlikle tavsiye ederim alın aldırın
Kullanıcı: Beğendim güzel bir ürün. Normal Saç kreminden biraz fazlası diyebilirim. Saçım düz, kremden sonra saçlarımı kuruturken bile fönlü gibi şekil alıyor. 3-4 haftadır kullanıyorum, ama bakım olarak çok fark görmedim.
1 yorum
  1. Serap diyor

    Saçları yumuşacık yapıyor çok memnunum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.