Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ostwint Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Ostwint şampuan, saçlarınızı temizlerken aynı zamanda bakım da yapan oldukça etki saç bakım ürünleri arasındadır ve salon bakımına eşdeğer bakım yapar.

Ostwint Şampuan Ne İşe Yarar?

Ostwint şampuan çeşitlerine göre değişen özelliklere sahiptir. Şampuan serilerinin özellikleri şöyledir;

 • Kolayca kırılan yapıya sahip, kırılarak dökülen, kuru ve aşınmış saçları onararak güçlü bir hal almasını sağlayacaktır.
 • Saçlarda kırılmaları önlediği,
 • Yıpranan saçların iyileşmesine yardımcı olduğu,
 • Hem saçı hem de saç derisini nemlendirip beslediği,
 • Saç tellerine hacim kazandırdığı,
 • Saç dökülmesi üzerinde etkili olduğu,
 • Saçların gürleşmesine destek verdiği,
 • Saçların daha hızlı uzaması için yardımcı olduğu,
 • Kepek oluşumunu en aza indirdiği,
 • Saç diplerinde oluşmuş olan sivilcelenme ve kaşıntılara iyi gelir,
 • Saçtaki elektriklenmeyi önler,
 • Saçı kökten güçlendirerek dökülme sorununu minimize eder.

Ostwint Şampuan Çeşitleri

 • Ostwint Yıpranmış Saçlar İçin Keratinli Tuzsuz 1000 ml Şampuan.
 • Ostwint Tüm Saç Tipleri İçin Arganyağlı Tuzsuz 1000 ml Şampuan.
 • Ostwint Keratin 600 ml Bakım Şampuan.
 • Ostwint Protein 600 ml Bakım Şampuan.
 • Ostwint 600 ml Botoks Bakım Şampuan.
 • Ostwint 600 ml Bakım Şampuan.
 • Ostwint Mor Şampuan
 • Ostwint Silver Şampuan

Ostwint Şampuan Fiyatı

Ostwint şampuan çeşitlerinini fiyatları 20 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.

Ostwint Şampuan Nasıl Kullanılır?

Bir miktar şampuan ıslak saça dökülür ve masaj yaparak uygulanır. Saçı derinlemesine temizler. İstendiği takdirde bu işlem tekrar uygulanır. Argan şampuanının 2-3 dakika saçta kalması saçın daha fazla vitamin almasını sağlayacaktır. Daha sonra bol su ile durulanır. Argan şampuanı faydaları ilk kullanımdan itibaren düzenli kullanım ile fark edilir. Canlı görünüm sağlayarak, saça ışıltı verir.

Ostwint Şampuan Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Keratin uygulaması öncesi ve sonrasında kullanmak için çok avantajlı, saçları yumuşacık yapıyor. Çok özenli bir paketlemeyle kısacık bir sürede teslim edildi.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü 1,5 ay kullandım. Sevdim açıkcası. Köpürmüyor tuzsuz. Temizlenmiş hissi veriyor, sertleştiriyo bunun için uçlara saç kremi kullanıyorum. En önemli fark ince telli saçım ertesi gün yağlanmış olurdu, bu şampuanla 2. Gün yağlanmış olmuyor saçım.

Kullanıcı Yorumu: Yanlışlıkla erkek olanını almışım ama çok rahat kullanıyorum, kokusu keskin değil, az bir miktar bile yeterli, çok köpürmüyor sülfatsız olduğu için, saçlarım belime kadar uzun olmasına rağmen dökülmesinde azalma hissediyorum, tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Tuzsuz sampuan normalde köpürmez bu markanın ki köpürüyor anlmadım kullananlar sacımı sert yaptı demısler zaten tuzsuz sampuan sert yapar sıvı sac kremı ile kullanılır ben begendım guzel fıyat cok iyi

Kullanıcı Yorumu: Kokusu çok güzel , diğer sülfatsızlar gibi köpürme yapmama gibi bi durumu yok. Baya da büyük geliyor. İndirimde kesin alın derim.

Kullanıcı Yorumu: ürünü iki haftadır kullanıyorum yeni boyattım saçımı ve saçım çok açık bir sarı keratin bakım da yaptırmıştım çok etkili olmamıştı şampuandan sonra hem saçımın kabarması azaldı hemde boyamda henüz hiç akma olmadı.

Kullanıcı Yorumu: Sülfatsız bir şampuan olmasına rağmen köpürüyor. Normal erkek şampuanlarından daha hafif bir kokusu var rahatsız edici değil. Saçı hafif kuruttuğunu söyleyebilirim kremle kullanmalı.

Kullanıcı Yorumu: İlk kullandığımda hoşuma gitmişti fakat sonradan kafam kepekle doldu ve saç derim kabuk kabuk oldu hiç beğenmedim 👎🏻

Kullanıcı Yorumu: Sağlam ve güvenilir paketlemesi ile çok fazla yıldız hak ettiğini düşünüyorum. Artı olarak eklemek gerekirse, kokusu ve kullandıktan sonra verdiği dolgunluk inanılmaz güzel bir ayrıntı. Güzel bir şekilde köpürmesi ve gösterdiği parlaklık, ürünün ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Kesinlikle ama kesinlikle alınması gereken bir ürün.

Kullanıcı Yorumu: saçlarım çok yağlı ve çok yumuşak olduğu için almıştım. ama sanırım yanlış şampuan aldım. evet saçımı sertleştirdi ama sanırım ben saçımın sert olmasına dayanamıyorum. Saçlarım sert olunca daha çok birbirine dolanıyor ve haliyle tararken hepsi tarakla birlikte gidiyor 🥺 o yüzden bir daha saçlarımın sert olmasını istemeyeceğim, söz 🤐 saçlarımın yağlı olmasına da kesinlikle sıfır etki etti. bir de 2 tane sipariş ettim ya. keşke bir tanesini iade edebilme imkanım olsaydı. çünkü kullanamicam daha fazla. paketlemeniz iyiydi. kargo da hızlıydı. teşekkür ederim ama ben yine saçım için doğru olan şampuanı bulamadım 😥

Kullanıcı Yorumu: 2 aydır kullanıyorum, saçlarım sertleşti. Keratin bakımı sonrası etkisini korumuyor açıkçası ve elektriklenip kabarıyor sert oluyor saçlar, memnun kalmadım. Ayrıca üstünde MEN yazıyor şişede, alırken görünmüyor bu ve belirtilmemiş. Kocamda kullandı ama ona da iyi gelmedi.

Ostwint şampuan çeşitlerini kullanıyorsanız kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşma lütfen unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.