Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Osteocare Original Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Osteocare original, içerisindeki her besin maddesi, yayınlanmış bilimsel araştırmalara dayanarak ürünün yapısına dahil edilmiş olup normal kemiklerin korunmasına destek olmak üzere kalsiyum ve kofaktörler bakımından zengin bir kaynak sağlar.

osteocare original, osteocare original 30 tablet, osteocare original 30 tablets, osteocare original 90 tablet, osteocare original 90 tablet fiyat, osteocare original 90 tablet kullananlar, osteocare original fiyat, osteocare original hamilelikte kullanımı, osteocare original kadınlar kulübü, osteocare original kullananlar, osteocare original kullanıcı yorumları, osteocare original kullanımı, osteocare original nasıl kullanılır, osteocare original tablet nasıl kullanılır, osteocare original vitabiotics / calcium vitamin d / kalsium 30 tabs, osteocare original yan etkileri, osteocare original yorum

Osteocare Original Ne İşe Yarar?

Osteocare original; Kolekalsiferol olarak da bilinen Vitamin D3, güneş ışığının (UVB mor ötesi radyasyon) deride bulunan kolesterol benzeri bir molekül üzerine etki etmesiyle oluşan Vitamin D formudur.

  • Kalsiyum normal kemiklerin korunması için gereklidir.
  • Magnezyum, Vitamin D ve Çinko normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.
  • Kalsiyum ve Magnezyum normal kas fonksiyonuna katkıda bulunur.
  • Kalsiyum, Magnezyum ve Vitamin D normal dişlerin korunması için gereklidir.

Osteocare Original Nasıl Kullanılır?

Osteocare original yemekler önce veya yemeklerle beraber, su veya soğuk içecekle, günde 2 tablet alınması tavsiye edilir. Çiğnemeden yutunuz. Tabletin gitmesi için yeterli miktarda sıvı ile alınız. Çiğneme tableti olarak formüle edilmediği için çiğnemeniz tavsiye edilmez.

Osteocare Original Fiyatı

Osteocare original eczane fiyatı 90 TL’Dir.

Osteocare Original İçeriği

 

Etken Madde Miktar / 2 Tablet %BRD* Etken Madde Miktar / 2 Tablet %BRD*
Kalsiyum 800,00 mg 100 Bakır 1000,00 μg 100
Magnezyum 250,00 mg 66,66 Bor 0,6 mg **
Çinko 10,00 mg 100 Selenyum 50,00 μg 90,90
Vitamin D 10,00 μg 200

Osteocare Original Kullananların Yorumları

Kulanıcı Yorumu: Harika bir ürün.. orijinal! Bel fıtığı rahatsızlığim vardi. Fizik tedavi sonrasi bazı ağrılarım devam etti. Düzenli kullanim sonrası ağrilarım azaldı ve hareketlerim rahtladı. Bu rahatlamalar çok belirgin şeyler. Ikinci kutuya başlayacğim. Gezen ağrılarıniź varsa da işe yarıyor.😃

Kulanıcı Yorumu: 37 haftalık gebeyim . Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum . Bir kaç gün kargodan dolayı bekledim ve ağrılarım tekrar başladı.

Kulanıcı Yorumu: beni sırt ağrıların ve bacak ağrıların vardı ben kendim kullanıyorum 1 aydır çok şükür hiç ağrım kalmadı ve iş arkadaslarimada önerdim herkez kullanıyor… çok şükür iyiyiz simfi🤩💯

Kulanıcı Yorumu: Birleşik Krallığın efsane takviyelerinden biridir. Avrupa çapında en yaygın kullanılan çoklu vitamin desteklerinden biriymiş bu kalsiyum ve ben bu ürünü tavsiye etmeyen doktora rastlamadım. Geçen gün Gazi Tıpta bir hocaya gittim Osteocare kullanıyorum dedim öve öve bitiremedi. 😁 Hamilelik dönemimde tanıştım ama doğum sonrasında da kullanmaya devam edeceğim. Muhteşem bir ürün eklem ağrılarımı halsizliklerimi bitirdi. 1 kutuda anneme alıp gönderdim. Keşke biz Türklerde böyle kaliteli takviye ürünler yapabilsek. Paralarımız yabancıya gitmese ama yapacak bir şey yok adamlar yapmış kullanıyoruz.

Kulanıcı Yorumu: 3 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Geçmeyen bel fıtığı ağrılarım bacak ağrılarım ağrı kesici ile geçici olarak diniyordu. Osteocare sayesinde daha iyiyim ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Yalnız düzenli olarak kullanmalısınız bir içip bir bırakayım denirse işe yaramayacaktır.

Kulanıcı Yorumu: Bacağım ağrıdığı için kalsiyum kullanmamı önerdiler 1 aydır kullanıyorum fakat pek bir faydasını göremedim hala ağrı var ama genel olarak belki iyi gelmiştir bilemiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.