Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nutrinew Vitamin B12 Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Ünlü instagram fenomenlerinden Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra’nın da kullandığı, Gökhan bey’in 1 ayda 12.5 kg aldığını söylediği bir vitamin takviyesidir.

Zayıflık ve halsizlik B12 vitamini eksikliğinin ortak belirtileridir. Vücudunuzda oksijen taşıyan kırmızı kan hücrelerini yapmak için vücudunuzda B12 vitamini bulunmadığında B12 vitaminin eksikliği belirtileri ortaya çıkarlar. Sonuç olarak, oksijeni vücudunuzun hücrelerine verimli bir şekilde taşıyamazsınız, kendinizi yorgun ve zayıf hissedersiniz.

Nutrinew Vitamin B12 İşe Yarar mı

Nutrinew Vitamin B12 protein, vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Nutrinew Vitamin B12 içeriğindeki mayalar sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olurlar. İçerisinde bulunan B12 vitamini, hücrelerin yaşlanmasını önler. Nutrinew Vitamin B12 kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu etkisinin yanında kardonhidratları da enerjiye çevirerek yağ oranını azaltıyor. Aynı zamanda iştah açma özelliği vardır. Ve sağlıklı bir şekilde kilo aldırmaya yardımcı olur.

Nutrinew Vitamin B12 nin İçeriği

Nutrinew Vitamin B12 içeriğinde,

  • Bira mayası (ekmek mayası; saccharomyces cerevisiae),
  • Kalsiyum karbonat,
  • Sorbitol,
  • Soya proteini,
  • Yağ asitlerinin magnezyum tuzları,
  • Siyanokobalamin, bulunmaktadır.

Nutrinew Vitamin B12 Fiyatı

Nutrinew Vitamin B12 fiyatı 174 TL’dir. Dönemsel olarak uygulanan ve şu andaki güncel fiyatı 87 TL’dir.

Nutrinew Vitamin B12 Nasıl Kullanılır

Nutrinew Vitamin B12 yi yetişkinler günde 2 defa 2’şer tablet yani günde toplam 4 tablet olacak şekilde sabah akşam 1 bardak (200 ml.) su ile birlikte kullanabilirler. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Nutrinew Vitamin B12 Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Şuan bir hafta oldu kullanalı eşim için aldım. Değişen bir şey yok. Kullanmaya devam ilerleyen zamanda değişen bir şey olursa yorumu değiştireceğim

Kullanıcı: Kullanalı 2 hafta kadar oluyor suan 2 kilo aldım ıstah acıyor ozellıkle bagırsaklardan problem yasıyanlarda ve sureklı ishal problemi olanlarda duzene sokuyor
Kullanıcı: Ürünü kullandıktan sonra yorum yapmak istedim. Selin ciğercinin tavsiyesiyle aldım gerçekten kilo almaya başladım teşekkürler.
Kullanıcı: Çok acıktırıyor günde iki defa ikişer tane alınması yazıyor ben bi defa almama rağmen uyku ve acıkma hissi veriyor. ama sevdim iştahım yoktu zaten şimdi hep yemek yiyorum ama tabı sağlıklı yemekle.
Kullanıcı: kullanmaya başladıktan sonra 4 kilo aldım. sadece vitaminle değil tabiki düzenli beslenip spor yaparak kullandım ürün iştahimi açtı. 175 boya 47 kiloydum 60 kilo olana dek kullanmaya devam edeceğim kilo almak için her ne yapıyorsanız inanarak yapın
Kullanıcı: 1 bucuk hafta oldu iştahım açıldı ve 1.5 kg aldım memnunum. kilo alamıyorum diye yorum yzanlar bu biraz sizin elinizde düzenli beslenme ile ilacı kullanırsanız işe yarayacaktır
Kullanıcı: Aç hissi uyandırdığı doğru doğru kullanımla kilo aldırma olasılığı yüksek
Kullanıcı: kilo almak icin kullanıyorum 2 haftada 1 2 kilo aldım denemeye devam ediyorum
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.