Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nutrigen Üzüm Şurubu Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Nutrigen üzün çekirdeği ekstresi şurubu, iştahsız çocukların yeterli ve dengeli beslenememesi çocuklarda vitamin ve mineral eksikliğine yol açar.

Nutrigen Üzüm eşsiz bileşimiyle bu tür sorunların giderilmesinde faydalıdır.

Nutrigen Üzüm Şurubu Ne İşe Yarar?

  • İştahsız çocuklarda iştah açar.
  • Vitamin ve mineral desteği sağlar.
  • Çocuklarda kilo alımını hızlandırır.

nutrigen kuru üzüm, nutrigen üzüm, nutrigen üzüm açıldıktan sonra ne kadar kullanılır, nutrigen üzüm bebeklerde kullanımı, nutrigen üzüm çekirdeği, nutrigen üzüm çekirdeği ekstresi ne işe yarar, nutrigen üzüm çekirdeği ekstresi yorumları, nutrigen üzüm çekirdeği kullananlar, nutrigen üzüm çekirdeği nedir, nutrigen üzüm çekirdeği şurubu, nutrigen üzüm çekirdeği şurubu eczane fiyatı, nutrigen üzüm çekirdeği şurubu nasıl kullanılır, nutrigen üzüm çekirdeği şurubu yorum, nutrigen üzüm çekirdeği şurubu yorumlar, nutrigen üzüm çekirdeği yorum, nutrigen üzüm faydaları, nutrigen üzüm fiyat, nutrigen üzüm fiyat ne kadar, nutrigen üzüm kadınlar kulübü, nutrigen üzüm kullanan anneler, nutrigen üzüm kullananlar, nutrigen üzüm kullanıcı yorumları, nutrigen üzüm kullanım şekli, nutrigen üzüm nasıl kullanılır, nutrigen üzüm ne işe yarar, nutrigen üzüm ne kadar, nutrigen üzüm ne zaman etkisini gösterir, nutrigen üzüm ne zaman verilmeli, nutrigen üzüm nedir, nutrigen üzüm nerede satılır, nutrigen üzüm şurup, nutrigen üzüm yan etkileri, nutrigen üzüm yorum

Nutrigen Üzüm Şurubu Nasıl Kullanılır?

Nutrigen üzün çekirdeği ekstresi şurubunu 3-4 ve 4-10 yaş grubu çocukların günde 5 ml alması önerilir. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Nutrigen Üzüm Şurubu İçeriği

Adı Miktarı (5mL) %BRD
Üzüm Çekirdeği Ekstresi 50 mg *
Vitamin A (1000 IU) 300 µg RE %37,5
Vitamin B1 0,7 mg %63,6
Vitamin B2 0,8 mg %57,1
Vitamin B3 9 mg NE %56,25
Vitamin B5 3 mg %50
Vitamin B6 1 mg %71,5
Folik Asit 100 µg %50
Vitamin B12 1 µg %40
Biotin 15 µg %30
Vitamin C 30 mg %37,5
Vitamin D (200 IU) 5 µg %100
Vitamin E 10 mg a-TE %83,3
Vitamin K 37 µg %50
Magnezyum 65 mg %17,3
Selenyum 20 µg %36,35
İyot 60 µg %40
Çinko 3 mg %30
Krom 10 µg %25

Nutrigen Üzüm Şurubu Fiyatı

Nutrigen üzün çekirdeği ekstresi şurubunun fiyatı 79,50 TL.

Nutrigen Üzüm Şurubu Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Urunun icerigi guzel olabilir fakat tadi kotu.Kizim kesinlikle icmeyi istemiyor.Alirken bunu goz onunde bulundurun.

Kullanıcı Yorumu: Urunun icerigi guzel olabilir fakat tadi kotu.Kizim kesinlikle icmeyi istemiyor.Alirken bunu goz onunde bulundurun.

Kullanıcı Yorumu: tadi cok kotu deil ama ben biturlu iciremiyorum ogluma ise yarayip yaramadigini anlaayamadim oyuzden dirt jez anca icirebildim

Kullanıcı Yorumu: oğlum icin 1 yıldır yaz-kış kullandiğım bir ürün. eczaneden çok çokk üstüne bir fiyata alıyorduk, bu fiyata görünce çok sevindim ve hemen aldım.

Kullanıcı Yorumu: Bu vitamini oğluma doktoru yazdı biz bu vesileyle bir eczaneden aldık eczane fiyatına göre oldukça uygun alacak ebeveynler için fikir olması açısından yazıyorum iştah açıcı ve gelişim destekleyici biz etkisini gördük. Sağlıkla büyüsün tüm çocuklar ♥️

Kullanıcı Yorumu: Daha önce iştah açması amacıyla kızımda kullandım ve çok memnun kalmıştım. Bu fiyatı görünce hemen aldım. Son tüketim tarihi 2022. Çocuğunda iştah sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Ürün piyasa fiyatına göre çok uygun vede orjinal bir ürün. Paketleme harika, kargo kısa sürede elime ulaştı.Kullanmaya yeni başladık, tavsiye üzerine aldık. Kullananlar çocuklarında iştah açıcı takviye olarak belirttiler. İlerleyen zamanlarda göreceğiz inşallah. Teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.