Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nestle Optifast Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Yaz aylarına girmemizle birlikte son zamanlarda oldukça popüler olan Nestle optifast ürünleri kullanıcılarından geçerli notu aldı bile. Bende shake içecekleri seven birisi olarak Nestle optifast çilekli shake alıp denemeye başladım. Deneyim sonuçlarımı sizlerle daha sonrasında bu yazıyı güncelleyerek ve ya yorum kısmında paylaşacağım.

Nestle optifast, kilo verme amacıyla enerjisi kısıtlanmış diyet için kullanılan gıdadır. Kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır. Nestle optifast ürünleri arasında shake, çorba ve puding gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Her bir saşesi 53g’dır. Her bir saşe  201 kaloridir.

*Porsiyon adedi olarak 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılabilir.

Nestle Optifast Ne İşe Yarıyor

Nestle optifast ailesinde çorba, shake ve puding seçenekleri bulunmaktadır ve kısıtlanmış diyet için kullanılabilecek gıdalardan birisidir. Kilo kontrolü amacıyla kullanılır ve diyet yerini almaktadır.

Nestle Optifast Özellikleri

  • Günlük besin bileşenlerini tam olarak sağlar.
  • 1 saşesi 20 g protein içerir.
  • Lif kaynağıdır. 1 saşesi 3.6 g lif içerir.
  • Kullanımı kolaydır. Hızlıca hazırlanır.

Nestle Optifast Kullanım Şekli

Nestle optifastı kullanmak oldukça kolaydır. Ürünleri su ile karıştırıp suda iyice çözüldükten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çikolata Aromalı Puding: Sadece su ile hazırlayabileceğiniz Nestle optifast Çikolata Aromalı Puding, prosiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

Shake Vanilya Aromali: Sadece su ile hazırlayabileceğiniz nestle optifast Vanilya Aromalı Shake, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

Tavuklu Toz Çorba: Sadece su ile hazırlayabileceğiniz Nestle optifast Tavuklu Çorba, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

Shake Çilek Aromalı: Sadece su ile hazırlayabileceğiniz Nestle optifast Çilek Aromalı Shake, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

Domatesli Toz Çorba: Sadece su ile hazırlayabileceğiniz Nestle optifast Domatesli Çorba, porsiyon adedi 53g’lık 4 saşe kullanıldığında günlük diyetin tamamını karşılayabilecek bir gıda olarak kullanılmaktadır.

nestle optifast fiyat, nestle optifast shake, nestle optifast puding, nestle optifast nerede satılır, nestle optifast nedir, nestle optifast çorba, nestle optifast nasıl kullanılır, nestle optifast kalori, nestle optifast yorum, nestle optifast, nestle optifast kullananlar, nestle optifast kullanıcı yorumları, nestle optifast yorum, nestle optifast içeriği, nestle optifast süslü, nestle optifast ekşi, nestle optifast kadınlar kulübü, nestle optifast ne için kullanılır

Nestle Optifast İçeriği

  • 120 g protein içerir;Nestle optifast’ın 1 saşesinde(53g) 20 g protein vardır.
  • 2Lif kaynağı içerir;Nestle optifast’ın 1 saşesinde(53g) 3.6 g lif vardır.
  • 3Yüksek kalite;Bir Nestlé Health Science ürünü olan OPTIFAST yüksek kalite standartları altında Almanya’da üretilir.

Nestle Optifast Fiyatı

Nestle optifast fiyatı 194 TL’dir.

Nestle Optifast Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Aşırı tatlı geliyor ben tatlı seven biri olarak zor yiyebildim ama tok tutuyor baya ve düşük kalorili olması bir de pratik olmasını sevdim

Kullanıcı Yorumu: tok tutuyor öğün yerine geçiyor diyetisyen kontrolünde alındığı için yapılan diyetle iyi sonuçlar alınıyor.

Kullanıcı Yorumu: içimi kolay,lezzetli.. sütle biraz yogun oluyor midenize rahatsizlik verebilir..suyla icmenizi tavsiye ediyorum..👍

Kullanıcı Yorumu:Nestle optifastı ketojenik diyet yaparken ögünlerimde tercih ediyorum. tadı gayet güzel. farklı markalarin ürünlerine kıyasla şişkinlik yapmıyor ancak onlar kadar uzun süre tokluk saglamıyor.

Kullanıcı Yorumu: Tadı harika bir haftada 3 kilo verdiriyor.

Kullanıcı Yorumu: Nestle optifastı diyet yaparken ögünlerimde tercih ediyorum. çileklinin tadi gerçekten cok iyi. ancak kullandıgım baska ürünlerle kıyaslarsam uzun süre tokluk saglamıyor

1 yorum
  1. Melda diyor

    tadı güzel rahatsız etmiyor severek kullanıyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.