Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Neostrata Leke Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Neostrata leke kremi cildinizde oluşan lekelerin giderilmesi ve yeni oluşabilecek lekelerin önüne geçilmesi için özel olarak üretilmiş bir leke giderici kremdir. Aynı zamanda cilt beyazlatıcı özelliği de bulunmaktadır.

Neostrata Leke Kremi İşe Yarar mı?

Hamilelik sonrası, doğum kontrol haplarının kullanımıyla beraber, güneşin zararlı ışınlarından veya farklı nedenlerden dolayı ciltte görülen kusur niteliğindeki koyu lekelerin azaltılmasını ve cildin güneşe karşı korunmasını sağlayan bakım ürünüdür. Etkin içerikleri sayesinde ciltteki hasarların onarılmasını ve zararlı maddelerin ciltten atılmasını sağlar. Losyon formun SPF 25 düzeyinde koruma sağlayan özel güneş koruyucu filtreler içerir.

Neostrata Leke Kreminin İçeriği

Neostrata leke krem, %8 Neoglukozamin, % 0,25 Sabiwhite ve %0,3 Butyl Rezorsinol içermektedir ve %1 oranında Chardonnay Üzüm Çekirdeği özü ve %0,5 E Vitamini ile de zenginleştirilmiştir.

Neostrata Leke Kremi Fiyatı

Neostrata leke kremi fiyatı 509.49 TL’ dir.

Neostrata Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Neostrata leke kremini gün içerisinde 3, 4 saatte bir veya ilk kullanımdan 4 saat sonra yenilenmelidir.

Neostrata Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: turkiye’de cok bilinmez ama gozalti olsun, ciltteki kirisikliklar ya da lekeler olsun tum sorunlar icin, cilt doktorlarinin en cok onerdigi markadir. eczanede satilan dermokozmetiklerin sahidir denebilir. yalniz; fiyat biraz yuksek. 15ml lik goz kremleri 150tl cilt kremleri 80tl’den baslayan fiyatlarla satiliyor. internetten bikac kurus eksige bulmaniz mumkun.

Kullanıcı: halamın torununun mozambik teki amcaoğlusuna yirmide bir fiyatına aldırdığım kremdir.

Kullanıcı: ürünleri sahiden muhteşem. fiyatları pek ucuz değil kabul ediyorum ama çok da pahalı değil en azından kalitesine karşın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.