Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Natures Supreme Kolajen Nedir, Ne İşe Yarar, Kullancı Yorumları

0

Natures supreme kolajen, doğal kaynaklardan elde edilen, kolay sindirilebilir ve biyoyararlanımı yüksek bir gıda takviyesidir.

Kokusuz ve aromasız olduğu için istediğiniz yiyecek ya da içecek ile karıştırıp tüketebilirsiniz. Natures supreme kolajen takviyesi ilave katkı maddesi ve koruyucu içermez.

Natures Supreme Kolajen İşe Yarar mı?

Natures supreme kolajen, özellikle keto diyeti yapanlar için oldukça uygun olarak üretilmiştir. Natures supreme kolajen, insan vücudunun neredeyse 3’te 1’ini oluşturan kolajen, bir protein çeşididir.

Başta bağ dokular, tendonlar, kemik, kas ve cilt olmak üzere vücudun tümü için gereken bir proteindir. Natures supreme kolajen içerisinde %91 oranında kolajen proteini içerir.

Bu sayede düzenli spor yapan ve yüksek proteinli (ketojenik diyet ve paleo dahil) beslenen kişiler için iyi bir besin takviyesidir.

Natures Supreme Kolajenin İçeriği

Tip 1 ve Tip 3 kolajen karışımından oluşan Natures supreme kolajen, %91 oranında hidrolize kolajen protein içerir.

Natures Supreme Kolajenin Fiyatı

Natures supreme kolajen resmi satış sitesi fiyatı 249 TL’dir.

Natures Supreme Kolajen Nasıl Kullanılır

Nature’s Supreme Collagen Peptides’ın aromasız ve toz formda olması, gün içinde tüketilen birçok içecek veya yiyecek ile karıştırılabilmesine olanak tanır. İçerdiği yüksek protein oranıyla (%91) öğünlerinizi protein yönünden zenginleştirebilirsiniz.
1 ölçek kolajen tozunu ister kahve, ayran ve meyve suyu gibi sıcak veya soğuk içeceklerle; isterseniz yoğurt, smoothie, müsli veya çorba gibi öğünlerle birlikte rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Natures supreme kolajen kullanım şekli:

Başlangıç SeviyesiYetişkinler için günde 1 kez 1 ölçeği (10 gr) 250 mL suyla karıştırarak tüketebilirsiniz. Dilerseniz kahve, ayran ve meyve suyu gibi sıcak veya soğuk içeceklerinizle karıştırabilir, yoğurt, müsli ve çorba gibi öğünlerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Karıştırılan besinin tadını bozmaz.

Orta SeviyeYetişkinler için günde 1 kez 1 ölçeği (10 gr) 250 mL suyla karıştırarak tüketebilirsiniz. Dilerseniz kahve, ayran ve meyve suyu gibi sıcak veya soğuk içeceklerinizle karıştırabilir, yoğurt, müsli ve çorba gibi öğünlerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Karıştırılan besinin tadını bozmaz.

İleri SeviyeYetişkinler için günde 1 kez 1 ölçeği (10 gr) 250 mL suyla karıştırarak tüketebilirsiniz. Dilerseniz kahve, ayran ve meyve suyu gibi sıcak veya soğuk içeceklerinizle karıştırabilir, yoğurt, müsli ve çorba gibi öğünlerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Karıştırılan besinin tadını bozmaz.

Natures Supreme Kolajen Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Her hafta aynı gün 1 ölçek dolusu karışım hazırlıyorum. Kullanacaklara tavsiyem su ile hazırlayıp içine 1 tane c vitamini efervesanı atmaları, kolajen kullanırken c vitamini ile alırsanız daha etkili olur. Hem kokusu ve tadı da güzelleşiyor. Bu ürünün güzel yani şekersiz olması, annem için de hazırlıyorum ve o içtikten sonra c vitaminini hap olarak veriyorum çünkü şekeri var. Kullandıktan sonra 6 saat içinde etkisini gösteriyor, 100 kilo üzeriyim yürürken zorlanmıyorum. Şeker kullanmıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. İçinde tatlandırıcı olanlar sağlıklı değil. Ayrıca keto diyet için de uygun bu ürün, balıktan elde edilen kolajenler uygun değil aklınızda bulunsun, keto diyet yapanlara tavsiyemdir.

Kullanıcı: super.. 3.kez 600gr lik kutu aliyorum, cildimde cok olumlu sonuclar aldim. Baktiginizda acik saf madde olarak satilan hidrolize kolajenden bile ekonomik
Kullanıcı: Güzel hoş. Kokusu çaya yada süte katınca olmuyor.
Kullanıcı: yarar gördüğüm bir üründür fiyat performans açısından uygundur

Kullanıcı: İkinci kez aldım. Kullanırken çok ahım şahım bir etki bekliyorsanız yanılırsınız. Ancak saçlarımda bir dolgunluğu kesinlikle hissediyorum. Saçıma etki ediyorsa başka yere de bir şekilde etki ediyor diye düşünüyorum.

Kullanıcı: Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ancak hiç bir değişiklik gözlemlemedim. Farklı marka kullanmışlığım da var. O bile daha görünür bir fark yaratmıştı. Bir de, tadı, kokusu yok deniyor ama öyle değil. Çok çok kötü bir kokusu var. Her kullanımımda midem kalkıyor. Aldığıma pişman oldum doğrusu. İlk önce daha küçük bir boy alıp denemeliydim. Siz benim gibi yapmayın
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.