Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Nar Çekirdeği Yağının Faydaları, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Nar çekirdeği yağı, linoleik ve punistisik asitler bakımından zengindir, flavonoidler içerir.

Çeşitli mineraller ve C, E gibi insan cildi için gerekli vitaminleri barındırır. En belirgin özelliği hücre yenileyici yapısıdır, bu sayede kırışıklıklara, ciltteki izlere, ton farklılıklarına iyi geldiği cildi gençleştirmeye yardımcı olduğu söylenir. Yüz ve vücut için kullanılabilir.

nar çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı cilde nasıl uygulanır, nar çekirdeği yağı fiyatı, nar çekirdeği yağı ibrahim saraçoğlu, nar çekirdeği yağı kullananlar, nar çekirdeği yağı kullananlar kadınlar kulübü, nar çekirdeği yağı kullananların yorumları, nar çekirdeği yağı nasıl yapılır, nar çekirdeği yağı saça faydaları, nar çekirdeği yağının cilde zararları, nar çekirdeği yağının faydaları, nar çekirdeği yağının faydaları ve kullanımı, nar çekirdeği yağının faydası, nar çekirdeği yağının saça faydaları, nar çekirdeği yağının saça faydası

Nar Çekirdeği Yağı Fiyatı

Nar çekirdeği yağının katkısız ve doğalını bulmak maalesef ki günümüzde oldukça zor. Çoğu katkılı olan piyasada bulunan yağlardansa yerel üreticiden almak çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Ortalama olarak 15-30 ml nar çekirdeği yağının fiyatı 15-45 TL arasında değişen fiyat aralığına sahiptir.

Nar Çekirdeği Yağı Nasıl Kullanılır?

Nar çekirdeği yağını direkt olarak cildinize uygulayabilirsiniz. Hafifçe masaj yapabilir ya da cildinize yedirdikten sonra ertesi güne kadar cildinizde bırakabilirsiniz.

Nar Çekirdeği Yağı Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: benim cildin biraz akneye meyilli iki damla alıp elimde ısıtıp yüzüme uyguladım sabahında sivilce oluştu alnımda ve yanaklarımda. fakat anneme aynı markanın diğer yağlarıyla serum yapıp uyguladım inanılmaz bir ışıltı verdi

Kullanıcı Yorumu: yüzüme sürmek için aldım. oldukça yoğun bir yağ. kokusu insanı rahatsız etmiyor. yüzünüz kuru ise hemen emiyor. nemlendirici gibi. gönderimde herhangi bir problem yaşamadım.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü göz altı çizgilerim için almıştım ama düzenli kullanmadığım için her hangi bir etkisini gözlemleyemedim. Zaman zaman göz altı ve tüm yüzüme gece yatmadan uyguluyorum sabah yumuşak bir cilde sahip olarak uyanıyorum. Ortalama çok beklentiye girmeyin.

Kullanıcı Yorumu: Ürünü uzun bir süredir deneyimledim. Sabahları temiz cildime sürüp masaj yapıyordum ama yüzümde minik sivilceler çıkarmaya başlayınca bıraktım ayrıca üründen de pek emin olamamıştım çünkü ön kısmında nar çekirdeği yağı yazarken içindekiler kısmında mersin yağı yazıyordu.

Kullanıcı Yorumu: Sanırım soğuk sıkım değil. Bayağı bir zeytinyağı kokusu geliyor. Damlalığın ucu yamuk gibi duruyordu. Ben çok beğenemedim. Yüz için kullanacaksanız bu kokunun yüzünüzde durmasını istemeyebilirsiniz ama eğer selülit için kullanacaksanız alınabilir

Kullanıcı Yorumu: Çok ağır bir kokusu var beni rahatsız etti açıkçası ve benim cildime iyi gelmedi kuru bir cildim var hafif kızarıklıklar oluşturdu.

Kullanıcı Yorumu: sivilce sorunum için aldım e vitamini ile birlikte kullanıyorum aşırı memnunum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.