Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem Nedir?

Myderma leke giderici ve beyazlatıcı krem, zamanla yaş alma, yanlış güneşlenme, çevresel faktörlere bağlı oluşabilecek renk farklılıklarını önlemeye ve tek ton görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Myderma Leke Kremi ile ışıltılı bir tene kavuşmak hayal değil! Myderma Leke Kremi pek çok faktöre bağlı ciltte oluşabilecek lekelere karşı bariyer görevi görerek ton eşitsizliklerinin oluşumunun önüne geçiyor.

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

  • Düzenli Kullanımda Cilde Daha Pürüzsüz Bir Görünüm Sağlamaya Yardımcı Olur. Cilt tonunun düzenlenmesine, lekelerin yoğunluğunun azalmasına ve cildin aydınlanmasına katkı sağlar.
  • Cildi, güneşin zararlı etkilerine karşı korur ve nemlendirmeye yardımcı olur.
  • Hızlı bir biçimde cilt tarafından emilerek gün boyu cildinizin bakımına katkı sağlar.

Leke Kreminin Önemi
– Çeşitli nedenlerden dolayı cilt üzerinde lekeler meydana gelebilir.
– Özellikle güneş, mevsim şartları,  doğum sonrası gibi nedenler bu lekelerin en sık görüldüğü zamanlardır.
– Bu tarz riskli dönemlerde deride pigmentasyon meydana gelir. Deride oluşan bu durum ciltte lekelere ve renk değişimlerine zemin hazırlar.
– Cilt Lekelerini Gidermeye yardımcı bakım kremi; güneş lekeleri, doğum sonrası lekeleri gibi sorunları yok etmeye katkı sağlamaktadır.
– Cilt Lekelerini Gideren Krem, çillere, sivilce sonrası oluşan lekeler, hamilelik sonrası lekelerde iyi sonuçlar verebilmektedir.
– Bu tarz lekelerin cilt üzerinde oluşturduğu renk koyuluklarını ve farklılıklarını ortadan kaldırmaya da yardımcı olmaktadır.
– Lekelere etki eden bakım kremi, cildi ipeksi bir güzelliğe kavuşturmaya da katkı sağlar.

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Kremin Fiyatı

Myderma leke giderici ve beyazlatıcı kreminin fiyatı 150 TL’dir.

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Kremin İçeriği

Myderma leke giderici ve beyazlatıcı krem içeriği şöyledir;

Aqua,Glycerin,Glyceryl Stearic SE,Paraffinum Liquidum,Cetearyl Alcohol, Stearate Acis, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-30 ,Vitis Vinifera Seed Oil, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Arbutin,Ascorbic Acid, Phenoxyethanol,LActic Acid, Tocopherol, Zinc Oxcide, Titanium Dioxcide

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem, myderma leke kremi, myderma leke kremi kullananlar, myderma leke seti, myderma leke serumu, myderma leke kremi kullananlar kadınlar kulübü, myderma leke kremi yorumlar, myderma leke serumu kullananlar, myderma leke kremi şikayet var, myderma leke kremi nasil kullanilir, myderma leke kremi nedir, myderma leke kremi ne işe yarar, myderma leke kremi fiyatı, myderma leke kremi kullanıcı yorumları

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Haricen Kullanılır. İstenilen bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür ve masaj yaparak uygulanır. Krem, içerisinde bulunan bitki özleri sayesinde cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Uyarı;
Göz ile temas ettirmeyiniz. Göze temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız.

Saklama Koşulları: Isı ,Işık ve Nemden Koruyunuz.

Myderma Leke Giderici Ve Beyazlatıcı Krem Kullananların Yorumları

Myderma leke giderici ve beyazlatıcı krem kullanan kullanıcıların yorumlarını aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.