Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Motto Zero Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Göğsünü büyütmek isteyen kadınların bu arzusunu gerçekleştirmeye yönelik birtakım kremler kullanılabilmektedir. Motto zero kremde bunlardan birisi olarak üretilmiştir.

Peki motto zero krem ne işe yarıyor? sorusunun cevabına gelecek olursak.

Kadınların en çok ilgi gösterdiği estetik operasyonlar arasında meme büyütme estetiği ön sıralarda yer almaktadır. Bunun başlıca nedeni, göğüs boyutlarının vücut oranlarıyla uyumsuz bir şekilde küçük kalmasıdır ve bunun yaygın olarak görülmesidir.

Motto Zero Göğüs Büyütücü Krem Nedir

Göğüs dekoltesini oluşturan dolgun göğüslere sahip olmak için silikon protezi ve yağ transferi yöntemi altın kuralları oluşturmaktadır. Çünkü, kalıcılığı uzun yıllar süren, estetik görünüm kadar meme sağlığını da koruyan tıbbi tedavi prosedürleridir.

Motto zero krem, motto zero krem kullananlar, motto zero krem kullanıcı yorumları, motto zero krem yorumları, motto zero krem fiyatı, motto zero krem şikayet, motto zero krem ekşi, motto zero krem içeriği, motto zero krem kullananlar kadınlar kulübü, motto zero krem kullananlar yorumları,

Motto Zero Krem Ne İşe Yarar

Motto Zero Göğüs Bakım Kremi, formülündeki doğal etken maddelerle göğüs yağ dokusunu kalınlaştırır,  böylece göğüslerinizin daha dolgun ve dik görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Avokado Peptidleri, elastoregulatör ve oligo elementleri ile cildin canlanmasını destekler, doğal kökenli Avokado peptidleri ciltteki gerilme hissini azaltır ve cildi rahatlatır. Centella Asiatica ile cildin tazelenmesini destekler.

Doğal kökenli elastoregülatör, göğüslerdeki hacim değişikliklerinde cildi destekler. Ayıca motto zero krem selülit ve kırışıklıkları da giderir.

Motto Zero Krem Fiyatı

Motto zero krem fiyatı, 99 TL’dir. 

Motto Zero Krem İçeriği

Motto zero krem içeriğinde,

  • Avokado Peptidleri,
  • Elastoregulatör ve
  • Centella Asiatica, gibi etken maddeler bulunmaktadır.

Paraben, fitalat, fenoksietanol, bisfenol A ve S, kafein ve alkol içermez.

Motto Zero Krem Nasıl Kullanılır

Kullanım Önerisi: Göğüs bölgesine günde 2 kere 5-6 dakikalık dairesel masaj yaparak uygulanır. Etkili sonuç için düzenli olarak 4-5 hafta kullanılması tavsiye edilir.

Motto Zero Krem Kullanıcı Yorumları

Simge: Silikon ve ya ameliyat gibi değil ama dolgunluk yapıyor. Ben 2 kutu kullandım ama 4 kutu almak daha iyi olur.

Dilek: Merhaba 2 aydır kullanıyorum. 30 yaşındayım 2 yıl önce doğum yaptım. Sarkma ve sönme şikayetim var. Silikon veya ameliyata karşıyım. Doğum sonrası şikayetim olduğu için 4 kutu aldım. Şimdiden gözle görülür bir toparlanma oldu.

Derin: Mrb benim kızım 22 aylık 2 ay önce emzirme sonrası deformasyon şikayetim için başladım kullanmaya işe yarıyor çok olmasa da fark var gerçekten. İlgililere teşekkür ederim. Çevremde de tavsiye ediyorum. Lütfen fiyat konusunda birşeyler yapılırsa daha iyi olur.

1 yorum
  1. Eda diyor

    Öneriyorum hiç bir ise yaramıyor hemen engellemisler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.