Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Metrin Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Metrin Kremi Nedir

Metrin krem, kaşıntı yapan parazitleri öldürücü etkisi olan bir ilaçtır. Kasık biti (pubis biti) bulaşmasında ve uyuz hastalığı tedavisinde kullanılır. Parazit enfeksiyonun tamamen temizlenmesi ve tekrarlamaması için vücudunuzu temizlerken aynı zamanda giysilerinizi ve çevrenizi de temizleyiniz. Giysilerinizi, çarşaflarınızı, taraklarınızı, fırçalarınızı sıcak su içinde güçlü bir temizleyici ile iyice yıkayınız.

Metrin Kremi Ne İşe Yarar

Metrin kremin cilt için birçok faydası da vardır. Öncelikli olarak parazit ve uyuzdan dolayı ortaya çıkan kaşıntı ve kızarıklığı geçirir. Uyuz hastalığını hızlıca iyi eder. Kasık bitini yok eder ve bit, pire, kene gibi böcekleri hızlıca ortadan kaldırır. Cilt sağlığını korur ve cilt rengini düzgünleştirir.

  • Uyuz hastalığının iyi edilmesinde kullanılır.
  • Ciltteki kaşıntı ve kızarıklığı ortadan kaldırmak için kullanılır.
  • Kasık biti(pubis biti) tedavisinde kullanılır.
  • Bit, pire, kene gibi böceklerin ortadan kaldırılmasında kullanılır.
  • Bit, pire, kene gibi böceklerin yumurtalarını yok edici etkisi vardır.

Metrin Kremi İçeriği

Metrin krem içeriğindeki etken madde Permetrin’dir.

Metrin Kremi Fiyatı

Metrin krem fiyatı, 17.10 TL’dir.

Metrin Kremi Nasıl Kullanılır

Kasık bölgesindeki bitlerin tedavisi için: İlacı uygulayacağınız bölgeyi yıkayıp kurulayınız. Metrin kremi anüs bölgesi, kasık çevresi ve uylukların iç kısımlarından dizlere kadar olan tüylü bölgeleri kaplayacak şekilde sürünüz. İlacın rektum veya vajina içine kaçmamasına dikkat ediniz. İlk uygulamadan sonra hala canlı bit gözüküyorsa, 7 gün sonra kremi tekrar uygulayınız.

Uyuz tedavisi için:  Cildinizin temiz, kuru ve serin olmasını sağlayınız. Eğer sıcak banyo yaptıysanız, ilacı uygulamadan önce teninizi soğutunuz. Boynunuzdan ayak tabanına kadar vücudun tüm bölümlerinde Metrin kremi cildinize yavaş hareketlerle  uygulayınız. Uygulamadan sonra 8 ila 14 saat vücudunuzda bekletiniz ve daha sonra vücudunuzu tamamen yıkayınız. İlk uygulamadan sonra hala uyuz bulgusu varsa ikinci bir uygulamayı 7 gün sonra tekrarlayınız.

Metrin Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Uyuz sonucu kullanıp fayda gördüğüm ve uyuzumu geçiren ilaç diyebilirim. Düzenli ve doğru kullanınca etkili sonuç veriyor.

Kullanıcı: Kullanımı biraz zor ama yine de uyuzu geçirdi çok şükür. Uyuz çok sıkıntılı bir hastalık. Uyuz oldu iseniz temizlik kurallarına da ayrı bir önem verin ki bu hastalıktan daha hızlı kurtulun.

Kullanıcı: bana göre wilkinson pomad daha etkili. metrin kremi de kullandım ama istediğim sonucu alamadım onun üzerine wilkinson pomadı kullanarak iyi oldum. Benim yaşadığım durum bu şekilde.

Kullanıcı: Ben sonuç alamadım bu ilaçla bende işe yaramadı. Kişiden kişiye etki değişebiliyor malesef.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.