Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Magic Mix 9 Özlü Saç Güçlendirici ve Besleyici Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici, içerisindeki dokuz doğal yağın desteğiyle saçlarınızın beslenmesine yardımcı olurken , saç yapısının kökten uca kadar desteklenmesine olanak sunar.

Magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici, güneş koruyucu özelliği ile güneşin zararlı ışınlarına karşı saç tellerinin korunmasına yardımcı olur. Daha kolay taranan ve daha ve az kabaran saç yapısı için zemin oluşturur. Saç derisinde yaşanan hassasiyetlerde rahatlama sağlayarak, saç dökülmesi, kepek, geç uzama gibi saç problemlerinin çözümü için destek verir.

Durulanma gerektirmeyen yapısıyla sağlıklı saç gelişimine destek vererek saçın doğal yağ dengesinin korunmasına yardımcı olur.

magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici nedir, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici ne işe yarar, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici kullananlar, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici yorumları, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici fiyatı, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici kullanıcı yorumları, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici süslü, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici kadınlar kulübü, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici nasıl kullanılır, magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyici kullananların yorumları

Magic Mix 9 Özlü Saç Güçlendirici ve Besleyici Nasıl Kullanılır

Magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyiciyi temiz saça masaj yaparak, saç diplerinden uçlara doğru uygulayınız, Uygulama sonrası durulama gerektirmez.

Magic Mix 9 Özlü Saç Güçlendirici ve Besleyici Fiyatı

Magic mix 9 özlü saç güçlendirici ve besleyicinin fiyatı 30 TL’dir.

Magic Mix 9 Özlü Saç Güçlendirici ve Besleyici Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ben aşırı memnun kaldım kremden. Dokusu çok güzel boom butter kremle birlikte almıştım benziyorlar zaten yanında da hediye göndermişler. Ürün ilk konulduğunda almıştım muhtemelen o gün verilen siparişlere hediye konulmuş hediye den de çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ediyorum. Magic mix yağ da kuru saçlarıma inanılmaz iyi geldi boom butter i kullaniyordum zaten. Pişman olmadım.

Kullanıcı Yorumu: Yeni kullanmaya başladım. Etkisini görünce güncelleyeceğim. Genel olarak markadan çok memnunum gönül rahatlığıyla alışveriş yapıyorum, ancak emniyet bandı olduğu halde biraz akmıştı ürün bu sorunda kargonun da etkisi var. Yanında gönderilen hediye de çok memnun edici.
Kullanıcı Yorumu: İlk defa kullanacağız diğer saç kreminden memnun kalmıştık. Bundan da memnun kalacağımızı düşünüyorum.
Kullanıcı Yorumu: kokusu efsane güzel. çok ince bir yapısı var ve asla ağırlaştırma yapmıyor. ben duştan önce sürüp 1 2 saat bekletiyorum maske gibi. yumuşacık yapıyor. duştan sonra da uçlarına sürüyorum ısıdan korumak için. ben beğendim
Kullanıcı Yorumu: Çok geç elime ulaştı ancak kısıtlama dolayısıyla sanırım. Kargo bedava olsun diye aldığım bir üründü ancak kokusu güzel, dokusu da oldukça iyi boom butter kadar iş görür bence en az onun kadar yumuşak yapıyor ve patlatıyor
Kullanıcı Yorumu: Ürün gayet güzel ama 210 ml yazıp da 190 ml ürün yollamanız hoş değil 1 puanı oradan kırdım 1 puanı da hediye dolayısıyla kırdım 50 TL üzeri hediye yolladığınız için kargoya fazladan ürün eklemistim ama hediye falan gelmedi sadece ödediğim ürünler geldi beklenti içinde olmasak sorun yok da böyle olunca üzülüyor insan
Kullanıcı Yorumu: Yeni bi ürün olduğu için önce bu ürünü kullanmaya başladım , daha sonra boom butter kullanıcam. Ben duştan önce nemli saça maske olarak uyguladım , 1 saat sonra yıkadım. Yumuşaklık ve saçımdaki pürüzsüzlük hissi inanılmaz gerçekten. 3-4 gün arayla düzenli kullanıp Kavanoz bitimi yorumumu güncelleyeceğim.
Kullanıcı Yorumu: saçlarımın tamamına uygulayıp 1 saat bekletip yıkadım saçlarım inanılmaz şekilde yumuşak ve parlak oldu saç derimde egzamadan kaynaklı dökümeler vardı ilk kullanımda bile etkisini fark ettim saç derim asla kuru değil ve kepek dökülmüyor saç diplerimdeki yaralara çok iyi geldi
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.