Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

1

Son zamanlarda hem televizyon reklamlarında hem de sosyal medyada karşımıza sıklıkla çıkan ve benimde alıp deneyimlediğim loreal paris air mega volume mascara black ve  Loreal Paris Mega Air Volume Maskara hakkında merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

 

Artırılabilir hacim teknolojisi: Havayla birlikte harekete geçen formül her katta daha fazla hacim etkisi verir, ağırlık yapmaz.
Yumuşak kıllı fırça: Uzun, kısa kıllardan oluşan fırça her bir kirpiğe ulaşarak hacim verir. Uzun, kalkık ve kıvrık bir görünüm sağlar.
Hipoalerjenik ve simsiyah formül: Klinik olarak test edilmiş, alerjen etki yapmayan içeriklerle hassas gözlere bile uygundur. Yoğun siyah pigmentler gün içerisinde akmaya, bulaşmaya dayanıklıdır.

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara İşe Yarıyor Mu

Loreal Paris mega air volume maskara benim de bu güne kadar kullanıp en çok memnun kaldığım maskara oldu diyebilirim. Kirpikerde asla topaklanma olmuyor. Loreal Paris mega air volume maskara ile kirpikleriniz gerçekten de kıvrımlı, hacimli ve uzun gözüküyor. Loreal Paris mega air volume maskara suya dayanıklı yanı her hangi bir akma söz konusu değil. Özellikle kışın yağmura yakalandığım günlerde bunun etkisini deneyimledim.

 

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara İçeriği

Loreal Paris mega air volume maskara formülünde tüpün içinde havayla harekete geçen, uygulandığında ağırlık hissi yaratmayan wax ve pigment bulunuyor. Kısa, düz ya da seyrek tüm kirpik tiplerinde ultra hacim etkisi yaratan bu maskara, hava kadar hafif formülü ile mega kirpikler yaratıyor.

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Fiyatı

Loreal Paris mega air volume maskara indirimli fiyatı, 49.90 TL’dir.

 

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Nasıl Kullanılır

Loreal Paris mega air volume maskarayı kirpiklerinize dipten uca zikzak hareketiyle uygulayın. Daha da hacimli kirpikler için iki ya da üç kat sürebilirsiniz.

Loreal Paris Mega Air Volume Maskara Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: 2 katta uzatma etkisi iyi … çok fazla bir hacim beklemeyin ama yine de kullanmaya değer diyebilirim.
Kullanıcı: Her zamanki Loreal kalitesi. Kirpiklerim kendiliginden uzun ve kivrik oldugu icin cok daha guzel gosterdi.Hafif yapili agirlik yapmiyor.
Kullanıcı: Normalde paradise kullanıyordum bu kez bunu denemek istedim paradise ile aynı ayarda denebilir. Güzel hacim veriyor
Kullanıcı: Kirpikleri çok güzel kaldırıp uzatıyor hacim de sağlıyor tek kötü yanı biraz boyası çabuk akabiliyor bazen
Kullanıcı: Yavaş yavaş kirpiklerinizi fırçasıyla tarayarak uygularsanız hacim ve uzatma etkisini görebilirsiniz. Hızlıca sürdüğünüzde hemen topaklanıyor. Çok ıslak bir maskara değil.
Kullanıcı: Kirpikleri dolgun ve kıvrık yapıyor fakat akıyor sabah kullandıgım rimel öğlen dağılmıstı bu yonden hiç beğenmedim
Kullanıcı: Bu rimeli sürdükten sonra biri size gelip “Wooow kirpikleriniz ne kadar da güzel, ne kullanıyorsunuz?” diye sormaz. Ne çok güzel ne çok kötü; vasattan biraz daha iyi olabilir ama. Şu an için fiyatı makul ama esas fiyatıyla bu ürünü satın almazdım.
Kullanıcı: o kadar markanın rimellerini kullandım ama aşırı güzel ve tel tel ayırıp baya uzatıyor. Normalde ilk açılan rimeller aşırı sıvı olup kirpikleri yapıştırır ama bu rimel asla yapıştırmıyor uzun bir süre bu rimelde kalıcam
Kullanıcı:herkes çok yapıştırıyor dedi ama ne kadar yapıştırabilir ki en fazla diye düşündüm siz benim gibi düşünmeyin çok ıslak çok yapıştırıyor daha uygun fiyata daha uygun ürünler var gidin maybelline alın
Kullanıcı: Fazla beğendiğimi söyleyemem çok yoğun kıvamlı olduğu için kirpikleri uzatıyo ama birbirine yapıştırıyor aynı zamanda. Hoşuma gitmedi. Babyroll maskara kullanıyorum normalde buna göre çok çok daha güzel
1 yorum
  1. Şeyma diyor

    hayatımda kullandığım en etkili maskara bu oldu cidden parasını sonuna kadar hak ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.