Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Loreal Kolajen Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

3

Loreal Paris’in kolaken içeren çok yeni bir ürünü olan bu kolajen bakım kremi sadece Şok marketlerde satılıyor. Loreal kolajen bakım kremi kırışıklıklarınızla savaşmak için üretilmiştir.

Peki nedir bu kolajen derseniz. Kolajen, vücutta bol miktarda bulunan bir protein ve esas görevi ise dokulara esneklik sağlamak, eklem ve tendonları birbirine bağlayarak kasların, dokuların ve kemiklerin bir arada durmasını sağlamak. Ciltte, saçta, kemiklerde, dokularda ve kaslarda yüksek oranda bulunan kolajenin faydaları saymakla gerçekten bitmez.

Loreal Kolajen Krem İşe Yarar mı

Ciltteki kolajen üretiminin 30’lu yaşlarda azalmaya başladığını düşündüğümüzde, eğer cildine özel bir kırışıklık bakımı uygulamak istersen, Loreal Paris Kolajen Bakım Kremini kullanabilirsiniz. Bu kremin formülündeki kolajen biosferleri ve opuntia çiçeği özleriile cildinin ilk yaşlanma belirtileriyle savaşabilirsin.

Loreal Kolajen Bakım Kremini düzenli olarak kullandığında cildindeki ince çizgi görünümünün azaldığını, esnekliğinin arttığını ve uzun süre nemli kaldığını fark edeceksiniz. Kolajen sayesinde cilt daha esnek bir hale gelir, kırışıklıklar azalır, kalp sağlığını korur, sindirim sistemini düzenler, gözü korur, kemikleri güçlendirir.

 

Loreal kolajen krem, loreal kolajen krem fiyatı, loreal kolajen krem kullananlar, loreal paris kolajen krem, loreal yeniden dolgunlaştırıcı kolajen krem, loreal dolgunlaştırıcı kolajen gündüz kremi kullananlar, loreal paris kolajen bakımı, loreal paris kolajen krem şok,

Loreal Kolajen Krem Fiyatı

Loreal Paris kolajen bakım kremi sadece Şok marketlerde satılıyor. Loreal kolajen kremin şok market satış fiyatı 94.90 TL’dir. Ancak şu dönemde indirimde 25 TL’lik yapmış olduğunuz her alışveriş için kolajen bakım kremi fiyatı 25 TL’ye düşüyor. Eğer denemek isteyenler varsa bu indirimi kesinlikle kaçırmamalı diyebiliriz.

Loreal Kolajen Krem İçeriği

Loreal kolajen krem içeriğinde, kolajen biyosferleri bulunmaktadır.

Loreal Kolajen Krem Nasıl Kullanılır

Loreal kolajen kremi, her gün temizlenmiş yüz ve boyun çevrenize dairesel şeklinde masaj yaparak uygulayın.

Loreal Kolajen Krem Kullanıcı Yorumları

Loreal Kolajen Krem, sadece şok marketlerde bulunduğu ve henüz çok yeni olduğu için pek fazla gerçek kullanıcı yorumuna rastlamadık. Eğer kolajen kremi alıp deneme fırstatı bulduysanız yorum kısmından bu kremi almak isteyenlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

3 Yorumlar
 1. İsminiz diyor

  Bugün şoktan aldım ama sahtemi
  diyedüşünüyorum ambalajını kokusunun beğenmedim sürüp sürmeme

  konusunda kararsızım

  1. Ayten diyor

   Genelde jiletin kaplı oluyor lorealin ürünleri bende eşime aldırdım barkodunu sorguladım orijinal değil çıktı kafam çok karıştı

 2. Elif diyor

  Bende aldım ürünün son kullanma tarihi bile yok yüzüm yanıyor cok hassas bir cildim olmamasına rağmen ben tavsiye etmiyorum urun ile ilgili hiç bilgi yok

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.