Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Lierac Çatlak Önleyici Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Lierac Çatlak Önleyici Krem Nedir

Lierac çatlak önleyici krem, ani kilo değişimlerinin yaşandığı ergenlik, hamilelik gibi sebepler nedeni ile ciltte oluşan ve ya oluşabilecek çatlaktadır onarır. Lierac çatlak önleyici krem cildin ihtiyacı olan nem dengesini karşılar ve cilde esneklik kazandırır.

Lierac Çatlak Önleyici Krem Ne İşe Yarar

Lierac çatlak önleyici krem,

  • Cilt Çatlakları için genel bakım sağlar.
  • Çatlak oluşumuna karşı mücadele eder.
  • Cildi destekler. Oluşmuş çatlakların görünümünün hafifletilmesine yardımcı olur.
  • Nem desteği sağlayarak cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.
  • Çatlak riski taşıyan her birey için kullanımı uygundur.
lierac çatlak önleyici krem, lierac çatlak önleyici krem 400 ml, lierac çatlak önleyici krem yorum, lierac çatlak önleyici krem fiyat, lierac çatlak önleyici krem cimri, lierac çatlak önleyici krem yorumlar, lierac çatlak önleyici krem akakçe, lierac çatlak önleyici krem içeriği, lierac çatlak önleyici kremi, lierac çatlak önleyici krem 200 ml,
www.rujlukiz.com

Lierac Çatlak Kremi İşe Yarıyor Mu

Hamilelik döneminde alınan kilolar dolayısı ile vücutta özellikle karın, kalça ve bacak bölgesinde çatlaklar meydana gelebiliyor. Kilo alırken vücudumuzun ne kadar nemli olması ne kadar esnek olduğuyla doğru orantılı. Bu anlamda hamilelik döneminde yavaş yavaş kilo alırken cildi de derinden ve doyasıya nemlendirmek gerekiyor. Lierac çatlak kremi pek çok hamile kadından tam not almış mükemmel bir çatlak önleyici krem. Ayrıca aynı serinin jel formunda olan yine çatlak önleyici bir bakım ürünü daha bulunuyor. Ambalaj içerisinde bulunan ürün miktarı bakımından oldukça ekonomik olan Lierac çatlak kremi kullanıcılarından tam not aldı.

Lierac Çatlak Önleyici Krem İçeriği

Lierac çatlak önleyici krem içeriğinde Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otu bulunmaktadır.

Lierac Çatlak Önleyici Krem Fiyatı

Lierac çatlak önleyici krem fiyatı, 149 TL’dir.

Lierac Çatlak Önleyici Krem Nasıl Kullanılır

Lierac çatlak önleyici kremi, cilde göğüsler, karın, kalça ve basenler masaj yaparak günde bir defa uygulanması tavsiye edilir.. Sürekli kullanım, en iyi sonuçları elde edebilmek için oldukça önemlidir. Sonuçlar phytolastil’in cilt uygulanmasında titizliğe bağlıdır. Ürünü parmak uçlarınızda önce küçük alanlara nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Uygulamaya tamamen emilene kadar devam ediniz. Ürünün tamamı emildikten sonra ovalamayı bırakınız, gereğinden fazla ovalamayınız.

Lierac Çatlak Önleyici Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Fiyat-performans Genetiğimde vücudu çatlak olan çok var. 3. Aydan itibaren kullanmaya başladım. Normalde zayıfken bile 2-3 kilo alıp verdiğimde hafif çatlaklarım olmuştu. Hamilelikte 25 kilo aldım yalnız bacaklarım hafif çatladı. Karnım çok büyümesine rağmen çatlamadı. Tavsiye ederim.
Kullanıcı Yorumu: 6 aylık hamileyim doktorumun ve kardeşimin tavsiyesi ile aldım çok memnunum şuana kadar işe yaradı ve fiyat olarak en uygunu burası ilkini eczaneden almıştım 2 katı ödemiştim
Kullanıcı Yorumu: Hamileliğimde 3. Aydan sonra lierac kullandım hemen bitmiyor ve ben hiç çatlamadım gerçekten verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum
Kullanıcı Yorumu: Kokusu, sürdükten sonraki hissi kötü değil, umarım sonuç da iyi olur. “Yoruma kullandıktan sonra düzeltme yapıyorum. Doğumum gerçekleşti Hiç çatlağım olmadı. Üründen mi benim cildimden mi bilmiyorum tabi ama üründen dolayı ise başarılı”
Kullanıcı Yorumu: Fiyat olarak çok uygun, temiz içerikli, kokusu neredeyse yok gibi. 4. aydan itibaren kullanmaya başladım çabuk emiliyor umarım çatlak oluşumunu da önler.
Kullanıcı Yorumu: Bir önceki hamileligimdede kullanmistim aşırı.memnun kaldım.hic catlagim olmadı 2.gebeligimdede kulanmaya baslicam.keske fiyatı biraz daha ucuz olsa.
Kullanıcı Yorumu: İlk hamileliğimde kullanmıştım bir tane bile çatlak olmadı umarım bu sefer de çatlamaz. Fiyat olarak da eczanelere göre baya uygun tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: hamileliğimin ikinci ayından itibaren kullanmaya başladığım Lierac çatlak kremi sayesinde tek bir çatlağım bile yok. Lierac çatlak krem haricinde herhangi bir krem kullanmadığım için çatlaklarını önleyen tek krem budur diyebiliyorum gönül rahatlığı ile. Tüm hamile kadınlara tavsiye ediyorum ve ayrıca ergenlik çağında ki genç kızlara da.

Kullanıcı Yorumu: bütçemi biraz zorlasa da Lierac çatlak kremi çevremdeki herkes o kadar çok tavsiye etti ki bir şekilde satın aldım. Özellikle kilo almaların bariz bir şekilde arttığı aylardan itibaren kullandığım tek çatlak kremi budur. Üçbeş tane çok derin olmayan ince çatlak çizgilerimin dışında hiçbir çatlak çizgim yok. Bu yüzden satın almak isteyen herkese Lierac çatlak kremi tavsiye ediyorum alın aldırın.

Kullanıcı Yorumu: 13-14 yaşlarındayken hızla boy atmaya ve kilo almaya başladığım için vücudumda çatlakların olabileceğini daha önceden biliyordum. Ablamın eczacı olması gibi bir şansım bulunduğu için hemen bana bu kremden getirmişti. Ergenlik dönemi boyunca yaklaşık 2,5 – 3 yıl düzenli olarak her gün kullandım ve şu an hiçbir çatlağım yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.