Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Kwellada Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Kwellada şampuan, piretrinler olarak adlandırılan bir ilaç grubuna dahildir. Baş biti ve bit yumurtalarını öldürücü etkisi vardır.

Kwellada Şampuan Ne İşe Yarar?

Kwellada şampuan baş biti (pediculus capitis) enfestasyonlarının tedavisinde kullanılır ve bunun yanı sıra kasık biti, sirke ve bit yumurtalarının temizlenmesinde de oldukça etkilidir.

kwellada şampuan, kwellada şampuan 120 ml, kwellada şampuan fiyat, kwellada şampuan fiyat 2021, kwellada şampuan hamilelikte kullanılır mı, kwellada şampuan ilaç rehberi, kwellada şampuan kullanıcı yorumları, kwellada şampuan kullanım şekli, kwellada şampuan kullanımı, kwellada şampuan nasıl kullanılır, kwellada şampuan ne için kullanılır, kwellada şampuan ne kadar, kwellada şampuan prospektüs, kwellada şampuan uyuz için kullanılır mi, kwellada şampuan uyuz kullanımı, kwellada şampuan vücuda sürülür mu, kwellada şampuan yorum, kwellada shampoo yorumlar

Kwellada Şampuan Nasıl Kullanılır?

Kwellada şampuanı saçlarda kullanırken; Saçlarınızı kremsiz bir şampuan ile yıkayınız. Durulayınız ve havlu ile çok az kurulayınız. Saçlarınız nemli iken ilacı saçlarınızın diplerine masaj yaparak köpürtünüz. 10 dakika bekleyiniz ve  sıcak su ile durulayınız. Saçınızdan bit yumurtalarını almak için sirke temizleme tarağını kullanınız. (Tarak kutunun içinden çıkacaktır). İlk uygulamadan sonra hala canlı bit gözüküyorsa, 7 gün sonra şampuanı tekrar uygulayınız.

Kasık biti tedavisinde de aynı uygulama yapılır. Anüs, kasık çevresi ve uylukların iç kısımlarından dizlere kadar olan tüylü bölgeleri kaplayacak şekilde sürünüz. 10 dakika bekleyip, sıcak su ile köpürtünüz ve sonra tamamen durulayınız. İlacın rektum veya vajina içine kaçmamasına dikkat ediniz. Kasık bölgesindeki bit yumurtalarını temizlemek için sirke temizleme tarağı kullanmanız gerekebilir.

Sirke temizleme tarağını kullanırken tüyler hafif nemli olmalıdır.

ÖNERİ 6 aydan küçük bebeklerde kullanmayınız…

Kwellada Şampuan Fiyatı

Kwellada şampuanın eczane fiyatı 41.39 TL’dir.

Kwellada Şampuan Muadili

  • KWELL-P %0.3+%3 MEDIKAL SAMPUAN
  • NIKSEN 150 ML ŞAMPUAN

Kwellada Şampuan Yan Etkileri

  • Agrı
  • Yanma veya batma hissi
  • Hissizlik

Kwellada Şampuan Kullananların Yorumları

Kwellada şampuan kullanan kullanıcıların yorumlarını aşağıdaki yorumlar kısmından okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.