Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Kortos Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

1

Kortos Krem Nedir?

Kortos Krem, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltır. Hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlar.

Ve aynı zamanda iltihabı iyileştiren, kaşıntı önleyici, mikrop öldürücü (antiseptik) bir kremdir.

Kortos Krem Ne İşe Yarar?

Kortos krem, anüste(makat)  şişlik, kızarıklık, ağrı, meme oluşumu ve kanama ile belirgin hemoroid yani basur tedavisinde kullanılır. Kortos krem aynı zamanda anüs (makat) bölgesindeki derin çatlaklar, yara ve kaşıntıların giderilmesinde de kullanılır.

Kortos Krem İçeriği

Kortos krem içeriğindeki etken maddeler, 

  • Hidrokortizon asetat,
  • Benzokain,
  • Benzalkonyum klorür,
  • Bizmut subgallat’tır.

Kortos Krem Fiyatı

Kortos krem fiyatı, 23.18 TL’dir.

Kortos Krem Nasıl Kullanılır

Kortos kremi, uygulayacağız bölgeyi iyice temizleyiniz. İlacı parmak ucuyla veya steril bir gazlı bezle anüs bölgesine uygulayınız.

Kortos Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Fitil formu da var krem formu da. Ben kremi kullandım 5. günde geçirdi basuru. Ayrıca basur kaynaklı kaşıntı ve kızarıklığı da aldı. Çok ileri derece olmayan hemoroid (basur) sorununda kesinlikle işe yarıyor.

Kullanıcı: Bende deneyenlerdenim kesinlikle çok yararını gördüm. Hızlı şekilde etki eden bir ilaç. Doğru bir şekilde kullanmanız çok önemli bundan dolayı kullanıma dikkat edin kesinlikle.

Kullanıcı: Makat çatlağı (anal fissür) için deneyen birisiyim bu sorunumu geçirdi tedavi etti. Birçok kişiye de bundan dolayı önerdim. Deneyin bir şey kaybetmezsiniz bence.

Kullanıcı: Bana fitil daha etkili gibi geldi. Kremi de kullandım fitili de. Yine de takdir sizin bu benim deneyim. Bazı kişiler için kremi kullanması daha kolay. Fitilin uygulaması zor diyenler kremi kullanmalı.

Kullanıcı: Ben uyuşturma özelliğinden dolayı geciktirici olarak kullananlardanım. Basur yerine farklı noktaya odaklandım diyebilirim. His kaybı oluşturup geciktirme etkisi oluşturuyor, isteyen kullanabilir test ettim.

Kullanıcı: Makat bölgemde çok kaşıntı, kızarıklık iltihap oluyordu bundan dolayı da doktora gittim bu kremi yazdı. Düzenli kullandım çok şükür  hiçbir şey kalmadı ayrıca bir daha tekrarlamadı da.

1 yorum
  1. Sila diyor

    Kortos kremin içeriğinde canlı virüs aşısı olanlara önermiyorlar buna biontec aşırı olmakta dahil mi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.