Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Kağıt bebek giydirme kes yapıştır yeni modeller

0

Benim yaşımdakileri kağıt bebek  giydirme oyunlarını iyi bililer. Gazeteler hafta sonları kağıt bebek giydirme ya da ev modelleri verirdi.  Ben her zaman ev modellerini daha çok sevsem de gazete ne verirse mutlaka alırdım.

Kağıt bebek giydirmede sanıyorum en popüler olanlar Ayşegül serisiydi. Önce kartondan bebeği keser sonra onu yapıştırır en son da elbiseleri kesip değiştire değiştire giydirirdik.

Tabi şimdi bebek giydirme oyunları için uygulamalar var. Hem bilgisayardan hem de telefondan binlerce bebek giydirme hatta evini süsleme oyunu bulabilirsiniz, ama kağıt bir başka.

Kağıdı keserken yapıştırırken çocukların el kasları çalışıyor, yaptığı sanat esrini görünce gerçek bir başarı mutluluğu yaşayabiliyor.

Şimdi size  https://creativepark.canon/en/categories/CAT-ST01-0071/top.html sitesinden bulduğum bir kaç kağıt bebek giydirme sayfası önereceğim Bu sitede çok fazla kağıt model var. Bazen yenileniyor kaybolmaması için kendi drivema yükledim.

KAĞIT BEBEK GİYDİRME KES KATLA YAPIŞTIR GELENEKSEL KIYAFETLER

KAĞIT BEBEK GİYDİRME KES KATLA YAPIŞTIR PRENSES KIYAFETLERİ

KAĞIT KEDİ GİYDİRME KES KATLA YAPIŞTIR 

Bu kağıt bebekleri bir kırtasiyede bastırabilir ya da evdeki printerdan kolayca çıkartabilirsiniz. İlk iki linkteki bebekler çok benzer ve kendi kendine ayakta durabilen tarzda tasarlanmış. Kedili olan bir bonus oldu 🙂

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.