Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serumu Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

İncia kaş ve kirpik güçlendirici serum, İncia kaş ve kirpik güçlendirici serumu mümkünse gece uyumadan önce kaşlara ve kirpikleri yeterli miktar kadar uygulanmalıdır. Eğer gündüzde kullanılmak isteniyorsa mutlaka çok az bir miktar yalnızca kirpik diplerine uygulanmalıdır.

soğuk sıkım teknolojisi ile elde edilen doğal bitki yağları yağ asitleri, vitamin ve mineral bakımından zengin içerikleri sayesinde kaş ve kirpiklerin köklerinin beslenmesine yardım ederler. Köklerden gelen kuvvet ile kirpiklerin sağlıklı uzamasına ve dolgunlaşmasına fırsat sağlar.

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serumu İşe Yarar mı?

  • Kaş ve kirpikleri nemlendirir, canlı ve gür görünmesini destekler.
  • Kirpikleri besler, dolgun görünmesine ve uzamasına yardımcı olur.
  • Kaş ve kirpiklerin dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.
  • Kaşları yumuşatarak kolay şekil almasına yardımcı eder.

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serumu Nasıl Kullanılır?

 

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serumu Fiyatı

İncia kaş ve kirpik güçlendirici serumu fiyatı 95 TL’dir.

incia kaş ve kirpik güçlendirici serum, incia kaş ve kirpik güçlendirici serum 10 ml, incia kaş ve kirpik, incia kaş ve kirpik serumunu, incia kaş ve kirpik güçlendirici serum ekşi, incia kaş kirpik serumu kullananlar, incia kaş kirpik serumu ekşi, incia kaş kirpik serumu, incia kaş kirpik serumu süslü, incia kaş kirpik serumu ekşi, incia kaş kirpik serumu kullananlar, incia kaş kirpik serumu kullananlar yorumları, incia kaş kirpik serumu eczane fiyatı, incia kaş kirpik serumu nasıl kullanılır, incia kaş kirpik serumu yorum, incia kaş kirpik serumu içeriği, incia kaş kirpik serumu incia kaş ve kirpik güçlendirici serum yorum, ıncıa kaş ve kirpik serumu, incia kaş ve kirpik güçlendirici serum süslü,  kullanımı,

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serumu İçeriği

  • Susam Yağı,
  • Kayısı Çekirdeği Yağı,
  • E Vitamini,
  • Hint Yağı

İncia Kaş ve Kirpik Güçlendirici Doğal Serumu Kullananların Yorumları

İncia kaş kirpik serumu kullanan kullanıcıların kendi kullanıcı yorumlarını ve de deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından olumlu veya olumsuz bizlerle paylaşmalarını rica ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.