Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Son zamanlarda özellikle sosyal medayada sıklıkla karşımıza çıkan incia aromaterra kış kalkanı nedir? sorusunun cevabına gelecek olursak.

INCIA aromaterra kış kalkanı, tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak özellikle kış hastalıklarına karşı önleyici olarak geliştirilmiş olan bir çeşit aromatik yağdır.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı İşe Yarar mı

INCIA aromaterra kış kalkanı bronşit, kuru öksürük, soğuk algınlığı, bademcik iltihabı, nezle ve boğaz ağrısı gibi çok sayıda şikayetin oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, tedavi sürecinde de destekleyici etki gösterir. İçerisinde bulunan saf ve uçucu yağlar ile kış mevsiminde görülen hassasiyetlere karşı direnç sağlar. Limon, portakal, okaliptüs, çay ağacı ve kekik uçucu yağları sayesinde kış aylarındaki zorlu çevresel faktörlere karşı görünmez bir kalkan oluşturur.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanının İçeriği

INCIA aromaterra kış kalkanı içeriğinde,

  • Okaliptus Yağı,
  • Limon Yağı,
  • Kekik Yağı,
  • Çay Ağacı Yağı,
  • Tatlı Portakal Yağı,
  • Çin Tarçını Yağı,
  • Kafur Yağı,
  • Doğal E Vitamini,
  • Jojoba Yağı, gibi bitkisel formüller bulunmaktadır.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanının Fiyatı

INCIA aromaterra kış kalkanı fiyatı, 79 TL’dir. İndirimli güncel fiyatı ise, 47.40 TL’dir.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Nasıl Kullanılır

INCIA aromaterra kış kalkanını, sabah, öğle ve gece uygulaması önerilir. INCIA aromaterra kış kalkanını boyun, avuç içi , ense ve topuklara masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

INCIA Aromaterra Kış Kalkanı Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Portakallı tarçınlı bitki çayı gibi hoş bir kokusu var bende bağımlılık yaptı ama birkaç kez soğuk algınlığında kullandım etkisi bence gayet başarılı.

Kullanıcı: Kokusu beni rahatsız etti. Yoğun tarçın içeriyor. Tarçın sevenler sevebilir.

Kullanıcı: Rahatsız edici bir kokusu yok. Ama işe yaramadı. Belki de bünyeye göre değişiklik gösteriyordur.

Kullanıcı: Şu korona virüslü günlerde İpek Kuşçu nun N2 toniği ve 2.olarak incia kış kalkanı en önemli koruyucumuz çoluk çocuk ailece vazgeçilmezimiz oldular. ikisinin mucidine de teşekkürler

Kullanıcı: Ürünün lavanta versiyonunu almıştım çok memnun kaldım bunun kokusu tarçın baharat içeriyor kişiden kişiye değişir zevkler ama ben nane ile değiştiricem iade edeceğim mecburen

Kullanıcı: Çok güzel bir kokusu var, kış aylarında bakteri ve virüslere karşı kullanılıyor. Yalnızca burnunuzun ucuna sürmeniz de yeterli, çok sevdim.
Kullanıcı: Kış aylarında burnum çok hassas oluyor, çabuk tıkanıyor ben burnum kenarlarına sürüyorum ve çok güzel bir kokusu var fiyatına göre ml az
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.