Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

İaluset Onarıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

İaluset krem, zarar ve hasar görmüş cildi onarırken daha sağlıklı olmasını sağlar ve iyileştirici özelliği bulunan bir Fransız eczanesi kremidir.

Hem cilt bakımı amaçlı hem de tıbbi amaçlı kullanılmaktadır.

İaluset Onarıcı Krem Ne İşe Yarar?

İaluset Onarıcı Krem Hyaluronik asit, epidermisin doğal bir elementidir ve elastin gibi, bu bileşen sayesinde genç bir cildin doğal olarak dolgun, tatlı ve kırışıksız olması cilt arasındaki boşlukların doldurulmasına katkıda bulunur.

İaluset Onarıcı Krem İçeriği

ialuset krem, ialuset krem kullananlar, ialuset krem amazon, ialuset creme, ialuset krem satın al, ialuset krem yorum, ialuset krem eczane fiyatı, ialuset krem eczane, ialuset krem muadili, ialuset krem türkiye, ialuset retinol, ialuset krem kullananlar kadınlar kulübü, ialuset nasıl kullanılır, ialuset yorum, ialuset krem yorumları,

Cicatrizant, yaraların ve enfekte olmuş yanıkların tedavisinde, bakteriyel kökenli dermatolojik hastalıklarda veya ikincil enfeksiyonların gelişmesine yatkın olarak endikedir.
Hyaluronik asit, dermisin temel maddesinin ana bileşenidir. İyileşme sürecinin tüm aşamalarına etki eder. Cilt lezyonlarının iyileşmesini ve epitelizasyonunu hızlandırır. Higroskopik gücü, doku rejenerasyon işlemine uygun nemli bir ortam sağlar.
Arjantinli sülfadiazin, özellikle Gram (-) bakterilerde, antibakteriyel etkinliği yüksek bir bileşendir.
Çölyak hastalığı olan hastalar tarafından ürün alınabilir.

İaluset Onarıcı Krem Fiyatı

İaluset krem fiyatı 4oo TL’dir.

İaluset Onarıcı Krem Kullanımı

Normal temizlik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra, kremle doğrudan yaraya uygulayın, yaklaşık 2-3 mm kalınlığında bir tabaka oluşturarak ya da kremayı yaraya uygulanan steril bir gazlı bez üzerine iyice yayın. İlaç olabilir; yerinde uygun bir bandaj yardımı ile tutulmalıdır.
Uygulamaları yenilemeden önce yaranın tuzlu su çözeltisiyle temizlenmesi önerilir. Uygulama her 24 saatte bir yenilenmelidir. Dozaj, tamamen iyileşene kadar günde bir uygulamadır.
Krem, sadece suyla yıkanarak çıkarılabilir. Yara iyileşmesinin veya yanığın evrimi doktor tarafından değerlendirilmelidir.

İaluset Onarıcı Krem Kullananların Yorumları

İaluset krem kullanan kullanıcıların kendi kullanıcı yorumlarını ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle olumlu veya olumsuz fark etmeksizin paylaşmalarını rica ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.