Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hünnap Keçiboynuzu Özü Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Akdeniz bölgemizde yetişen organik keçiboynuzu meyvesinden doğal yöntemlerle üretilen Hünnap Keçiboynuzu Özü Pekmezi içerdiği mineraller ve vitaminler ile güçlü bir besindir.

Hünnap Keçiboynuzu Özü İşe Yarar mı?

Meyvesinin özüyle elde edilen keçiboynuzu özü kokusu ve tadıyla eşsiz bir gıda olmasının yanında, insan için gerekli olan mineralleri ve değerli pek çok vitamini bünyesinde barındırmaktadır. Anadolu insanı için keçiboyunuzu özü her mevsim her öğün yanından ayırmadığı eşsiz bir lezzet olmuştur.

Hünnap Keçiboynuzu Özü, soğuk infüzyon yöntemiyle; buharlı vakum altında ilave vitaminlerle zenginleştirilerek üretilmekte, tadı ve içeriğiyle de özel bir üründür.

Hünnap Keçiboynuzu Özünün İçeriği

Hünnap keçiboynuzu özü içeriğinde, keçi boynuzu özü bulunmaktadır. Ayrıca,

  • Vitamin B3
  • Vitamin B12
  • Folik Asit
  • Vitamin B6
  • Biotin
  • Çinko
  • Magnezyum
  • Potasyum
  • Vitamin B1 ve
  • Kalsiyum içermektedir.

Hünnap Keçiboynuzu Özünün Fiyatı

Hünnap keçiboynuzu özü fiyatı, 24.99 TL’dir.

Hünnap Keçiboynuzu Özü Nasıl Kullanılır

Hünnap keçiboynuzu özünü sabah ve akşamları 1 er kaşık tüketebilirsiniz.

Hünnap Keçiboynuzu Özü Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Bu üründe harika bir ürün.Ailece şifa niyeti ile kullanıyoruz.Her sabah bir tatlı kaşığı içiyoruz.Bağışıklığı kuvvetlendiriyor.Hünapın ürünlerinden gayet memnunuz.

Kullanıcı: Devamlı kullandigim bi marka çok memnunum
Kullanıcı: Kilo alamıyorum diyenler,kansızlık var diyenler…güçsüz ve yorgunum diyenler;vitamin alıp durmayın,PEKMEZ den vaz geçmeyin!!!

Kullanıcı: Farklı marka kullanıyordum ama tadına baktım aynı katagorideler bence. o yüzden güzel tereddüt etmeyin zaten piyasada 2 tane bu fiyat ve kıvamda ürün var.

Kullanıcı: Aktardan başka bir ürün kullanıyoruz normalde hünnap ı çok duyduk deneyelim dedik kızımız için güzel ürün bittiğinde devam edip etmeyeceğimize karar vereceğiz.

Kullanıcı: günlük olarak tüketmeye çalışıyorum, denediğim diğer pekmezlere göre tadı daha az tatlı, kullanımın ilk günlerinde bir dirençlik geldi gibi sonra vücut rutine giriyor

Kullanıcı: herkeze öneririm tadı kıvamı yanında ki hediyesi fiyatı vs. Ama kargo daha iyi olması lazım cam sonucunda şişme streç üstüne karton sarilmis sağlam ama darbeye dayanıklı değil uzerinde uyarı yok ici dolu karton kutuda olsa daha iyi olur bence geldiğinde kapağı açılmış akmış bi şekilde geldi tabi kapağın üstünde ki koruyucu jelatin duruyordu tarihi iyi geldi kargonuz daha iyi olması lazım sürekliliği yakalamak için sonucunda gıda ürünü bebek ve çocuklara hizmet ettiğiniz için görmeden vicdanınıza güvenip alıyoruz hizmetiniz için tesekur ederim
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.