Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

HERBAL SCIENCE Boom Butter Cilt Bakım Yağı Nedir, Ne İşe Yarıyor, Kullananların Yorumları

0

Proscin markasına ait olan boom butter ürünleri son zamanlarda oldukça popüler. Kullanıcılarının büyük ilgisini gören boom butter saç bakım yağından sonra, Herbal Science boom butter cilt bakım yağı da büyük ilgi gördü.

Herbal Science boom butter cilt bakım yağı, içerisindeki 7 doğal yağ ile tüm vücudunuzun yağ dengesinin korunmasında ve ihtiyacı olan neme kavuşmasında destek olması , bu desteğin yanında gün boyu sürecek bir bakım sunması amacıyla üretilmiş çok amaçlı bir  cilt bakım yağıdır.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı İşe Yarıyor mu?

Herbal Science boom butter cilt bakım yağı, Cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandırmak için asırlardır kadınların güzellik sırlarından biri olan doğal yağlar mucizevi bir bakım sağlar. Cildin besleyici maddeleri almasını sağlamak için değerli yağlarla bakım yapılması oldukça önemlidir.

Çoğunluğun bildiği ve yoğun olarak kullanılan doğal  yağların ortak özelliği, tüm cilt türleri tarafından rahatlıkla kullanılabilmeleridir. Cildin tipi ne olursa olsun her cildin sebum dengesinin korunması önem arz etmektedir. Bu dengeyi en doğal yollarla sağlamak yine öz yağların sayesinde olmaktadır. İçlerinde cilde yararlı vitaminleri doğal olarak barındıran öz yağlar cildin nem dengesine katkı sağlarken cildin yenilenmesi ve elastiki özelliğini yeniden kazanması için önemli bir destek sunar.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı İçeriği

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı cildi nemlendirir ve ciltte herhangi bir hasar oluşmasının önüne geçer. Hindistan cevizi yağını vücut kolayca emdiği için, sert ciltlerin nemlenmesine yardımcı olur. Vücuda mikropların yaklaşmasını ve yerleşmesini engeller. Böylece sedef, mantar, egzama gibi cilt rahatsızlıklarının oluşmasını da engeller. Eğer gebelik döneminde hindistan cevizi yağı kullanılırsa, hamilelik sonrası ortaya çıkacak olan gebelik çatlakları ortadan kalkabilir. Hindistan cevizi yağı tıraş sonrasında losyon gibi kullanılabilir. Vücutta tahriş olmuş bölgelerin tedavisini sağlar. Hindistan cevizi yağı yaralara, sivilcelere ve sinek ısırıklarına iyi gelmektedir.

SHEA BUTTER

Kirli havanın cilt üzerindeki olumsuz etkilerini önler. Kaşıntılı ve döküntülü deride rahatlama sağlar, yüksek nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunun giderilmesine yardımcı olur. Cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına destek verir. Cildi besler, esnek  bir görünüme kavuşmasına ve bu görüntüyü korumasına yardım eder. Güneşin ve soğuk havanın zararlı etkilerinin giderilmesine destek olur. Cilt tonu eşitsizliklerinin dengelenmesine, leke rujlukizcom ve kızarıklıkların önlenmesine zemin oluşturur. Bu sayede cildin doğal yağ dengesinin sağlanmasına destek verir. İçerik özelliği sayesinde   yaşlanma etkilerinin azaltmasına yardımcı olur. Ciltteki kolajen üretiminin arttırılmasına zemin hazırlar.

AVOKADO

İçerdiği E ve D vitaminleri sayesinde cilt dokusunu destekleyerek, cildi nemlendirir ve yumuşamasına yardımcı olur. Cildin kolajen üretimini destekleyerek cildin esneklik kazanmasına destek verir. Kaşıntılı deride yatıştırıcı etkisi vardır. Günlük ve düzenli kullanımda cilt koruyucu etkisi gözlenir. Avokado yağı, yaşlılık lekeleri, ince çizgiler ve kırışıkların azaltılmasına yardımcı olur.

JOJOBA

Ciltteki leke, yanma, kuruma ve dökülmeyi engellemeye yardımcı olur. Cildi temizlerken nemlendirir ve besler. Cildin yağ dengesini korur. Cildin esneklik kazanmasını destekler. Yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olurken yenilerinin oluşumunun engellenmesine  destek verir. Cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur

KAYISI

Kayısı yağı cildi tahriş etmeyen yatıştıran bir yağdır. Hassas ciltlerin yanı sıra kuru cilt yapısına sahip olan kişiler için ideal bir cilt bakım yağı olan kayısı yağı, duş sonrasında cilde uygulandığında cildinizde yağ hissi bırakmaz. Cilt tarafından emilen ve cilt üzerinde hızlı bir şekilde yayılan kayısı yağı, cildin yağ oranını dengelemeye yardımcı olur. Aynı zamanda cildin renk tonunu ayarlamaya destek verir.  Kayısı yağı cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken, cilt dokusunu destekleyerek kırışıklıkların azalmasına zemin oluşturur. Göz altında meydana gelen siyah halkaların ortadan kalkmasına yardımcı olan kayısı yağı, aynı zamanda göz altında oluşan şişliklerinde azalmasına destek verir.

BUĞDAY

Zengin içeriğiyle öncelikle yaşlanma karşıtı ürünlere güçlü bir destektir. Cildi besler ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.  Cildi güneş ve rüzgarın zararlı etkilerine karşı destekler.

ZEYTİNYAĞI

Zeytinyağının en öne çıkan faydası olarak elbette “nemlendirme” diyoruz. İçerdiği güçlü yağ asitleri sayesinde cilde yoğun şekilde işleyerek cildini derinlemesine nemlendiriyor. Cilt döküntüleri, kaşıntı ve kızarıklık gibi inatçı sorunların yatışmasında ve giderilmesinde önemli bir rol üstleniyor. E vitamini sayesinde cildi yumuşatan ve onaran zeytinyağı, güneş lekelerinin ve renk tonu eşitsizliklerinin giderilmesinde oldukça etkili. İçerdiği antioksidanlar ve E vitamini, cildin elastikiyet kazanması ve sıkılaşması için etkili çözüm sunuyor .Zeytinyağının içerdiği antioksidanların yanı sıra anti-inflamatuar özelliği, iltihapların yayılmasını engelleyerek sivilcelerin azalmasına etki ediyor.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Hangi Cilt Sorunlarında Kullanılır?

 • CİLT TONU KARARMASI
 • SİVİİCE İZLERİ
 • CİLTTE PULLANMA
 • İLTİHAPLI SİVİLCE LEKELERİ
 • CİLT KAŞINTISI
 • YANIK İZİ
 • CİLT TONU EŞİTLEME
 • LEKE RENGİ AÇMA
 • CİLT HASSASİYETİ
 • ALERJİK CİLT
 • GÜL HASTALIĞI
 • TIRNAK BEYAZLATMA
 • CİLT TONU EŞİTLEME
 • DOĞUM ÇATLAKLARI
 • YÜZEYSEL YARA
 • CİLT KURULUĞU
 • EGZAMA
 • SİNEK ISIRMA SONUCU KAŞINTI VE HASSASİYET
 • AĞDA SONRASI TAHRİŞ VE YANMA
 • İSİLİK
 • GÖBEK BOLGESİ ÇATLAK
 • EL KIZARIKLIĞI
 • EL KURULUĞU
 • DEZENFEKTAN SONUCU CİLTTE TAHRİŞ
 • GÜNEŞ ALERJİSİ
 • CİLT SOYULMASI
 • SEDEF
 • CİLT YANIĞI
 • SELÜLİT
 • ZONA
 • KAŞINTILI SİVİLCE
 • AYAK TABANINDA SOYULMA
 • AYAK KURULUĞU
 • TOPUK ÇATLAĞI
 • ELLERDE SOĞUK HASSASİYETİ
 • EL DERİSİNDE ÇATLAKLAR
 • TRAŞ SONRASI HASSASİYET
 • BATIK LEKELERİ
 • JİLET KULLANIMI SONRASI TAHRİŞ

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Fiyatı

Boom butter cilt bakım yağı fiyatı 60 TL’dir.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Nasıl Kullanılır

El, yüz  tüm vücuda  oval hareketlerle masaj yaparak ihtiyaç duyduğunuz her an  uygulayabilirsiniz. Çevresel koşulların cilde vereceği zararı azaltmak adına gündüz, dinlenen cilde nem katması  ve bakım yapması adına akşam kullanımına uygundur.

Boom Butter cilt bakım yağı kullanım şekli;

Bebeksi yumuşaklık için: Gece cildimiz kendini daha kolay yeniler. Boom butter cildi gece yatmadan önce parmak uçları ile uygulayınız. Sabah etkisini hissedeceksiniz.

Egzama kuruluğu için: Boom butter cildi bol miktarda elinize sürün. Bir buzdolabı poşetini elinize takarak 1 saat bu şekilde bekleyin. Egzama için 1 hafta düzenli olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

El ve ayak mantarı için:  Boom butter cildi her gün kalın tabaka halinde sürün. Yarım saat sonra durulayınız.

Cerrahı maske kullanımı: Maske kullanımı öncesi ve sonrası cildi rahatlatmak amacıyla masaj yolu ile kullanabilirsiniz.

Ağız çevresindeki pul pul kuruluklarda: Boom butter cildi her gün sabah akşam düzenli olarak uygulayınız.

Selülit için: Her gün düzenli olarak masaj yolu ile uygulayınız. Aloevera jel ve shea butter ile dönüşümlü kullanabilirsiniz.

Sivilceler için: Sivilceler için çay ağacı serimize destek olarak ihtiyaç duyduğunuz her an güvenle kullanabilirsiniz.

Yanık izi kalmaması için: Her gün ve atlamalı  olarak boom butter ciltshea butter ve aloevera jel kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Cilt lekeleri için: Cilt lekeleri için temizlenmiş cilde sabah akşam düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Krem emilimi sonrası leke önleyici güneş kremini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Cilt tonu eşitsizliği için: Temizlenmiş cilde sabah akşam atlamalı olarak boom butter cilt ve c vitamini krem uygulayabilirsiniz.

Doğum sonrası oluşan çatlaklar için: Her gün atlamalı olarak boom butter cilt ve shea buterı atlamalı olarak masaj yolu ile uygulayabilirsiniz.

Yara izi için: Yüzeysel yara için shea butter ve boom butter cildi  her gün atlamalı olarak düzenli kullanabilirsiniz.

El ve Ayak kuruluğu için: Yatmadan önce kuruluk olan bölgeye kalın tabaka halinde uygulayınız. Uyguladığınız bölgeye buzdolabı poşeti takınız. Çorap yada eldiven takarak uyuyabilirsiniz.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullananların Yorumları

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: herbal science boom butter yağı özel 7 farklı yağ içeriyor. günlük kullanıma uygun. watsons’larda ve trendyol’da satışı olduğunu gördüm. durulama gerektirmiyor. yerli üretim ve procsin markasına ait bir ürün. ürünün kavanozunun dibine geldim ve ikinciyi sipariş ettim. bebek saçlarım olduğu için uzatmada kullanıyorum ama saçın tamamına uyguluyorum. saç diplerine masaj yaparak kullanabilirsiniz. i̇çeriğinde dax gibi biberiye olmadığı için saçınızda istediğiniz kadar durabilir. i̇çeriğinde hindistan cevizi yağı, avokado, shea yağı, argan yağı, badem yağı ve diğer içerikler var. maalesef içeriğinde parfüm de var ama kokusu beni rahatsız etmedi. saçı nemlendirmesi hoşuma gitti. bebek saçlarımın da uzamasına yardımcı oldu ama daha çok yolum var. i̇ndirimdeyken şans verebilirsiniz. fiyatı 50-60 tl arası, bana sorarsanız çok ama saçlarıyla başı belada olanlar deneyebilir. neticede ülkede artık her şey pahalı zaten.

Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: saç yağından çok memnun kaldığım için şampuan ve cilt yağını da aldım. Şampuanı henüz kullanmadım ama kremin dokusu verdiği yumuşaklık ve parlaklık harika 🙂 ayrıca yanında gönderdiğiniz dudak kremi hediyesi için de çok teşekkür ederim 🙂 o da çok güzel nenlendirdi:) iyi ki sizden almışım 🙂
Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: Müthiş bir cilt bakım yağı. Hem cilt için olanını hem de saç için olanını kullanıyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Alıp memnun kalmayan yoktur. Ayrıca üretici firmanın gül suyunu da tavsiye ederim. Ürünleri muhteşem , çok çok memnunum.
Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: markayı gerçekten çok seviyorum, her seferinde de hediye gönderiyorlar çok nazikler teşekkür ederim ☺ saç bakım yağını da çok seviyorum vücut yağınında dokusu ve kokusu harikaaa
Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: Cildi yumuşacık yapan ve uzun süreli nemli kalmasını sağlayan, güzel kokulu bir ürün.  Emeği geçen herkese teşekkür ederim
Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: elime denedim güzel nemlendirdi yağlı bir his bırakmıyor yoğun bir kokusu yok hafif hindistan cevizi yağı kokusu baskın boyutu görseldeki kadar büyük değil ama yağ olduğu için öyle hemen bitmez az bir şey alınca yetiyor
Boom Butter Cilt Bakım Yağı Kullanıcı Yorumu: Hayatımda bu kadar muhteşem çok az ürün gördüm. Yanında küçük bir hediye de koymuşlardı teşekkür ederim. Kokusu şahane gerçekten. Gece kullanıma daha uygun bence çünkü ilk sürerken katı gibi geliyor ama cildinize yedirdikçe daha kremsi ve yağımsı oluyor ama rahatsız edici bir şekilde değil. Sabahları mis gibi nemli bir ciltle uyanıyorum ki benim cildim aşırı kuru bir cilt. İndirimdeyken aldım ve çok uyguna geldi. Boyutu da gayet ideal kolay kolay bitecek gibi durmuyor. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.