Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

HERBAL SCIENCE BB Oil Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

HERBAL SCIENCE BB Oil Nedir

Bb oil cilt lekelerinin oluşmasını engellemeye ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olmak, içerik özelliğiyle lifting etki oluşmasına destek vererek cildin elastikiyetinin artmasına ve daha sıkı bir cilt görünümüne zemin hazırlamasına yardımcı olması amacıyla geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bb oil cilt bakım ürünüdür.

HERBAL SCIENCE BB Oil Ne İşe Yarar

Herbal science bb oil faydaları,

  • Cildinizin tonunu sürüldüğü anda eşitleyerek, kapatıcı etki yaratılmasına katkı sağlar.
  • Bb özelliği ve hafif dokusuyla cildinizin makyaj yapmış bir görüntü sergilemesine zemin oluşturur.
  • SPF 15 güneş koruma içerir.
  • Başta yüz olmak üzere ciltteki lekeler, küçük noktalar veya kızarıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.
  • Yüzde lifting etki ile, ciltte oluşan sarkma, gevşeme, kırışıklık ve deformasyonların görünümünün azaltılmasına olanak sağlar.
  • Leke karşıtı aktif içeriğiyle cildin daha lekesiz, pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
  • Cildin gün boyu nemli kalmasına destek verir.

Herbal science bb oil, herbal science bb oil 20 ml, herbal science bb oil nedir, herbal science bb oil ne işe yarar, herbal science bb oil ne işe yarıyor, herbal science bb oil işe yarıyor mu, herbal science bb oil içeriği, herbal science bb oil fiyatı, herbal science bb oil nasıl kullanılır, herbal science bb oil kullanım şekli, herbal science bb oil kullananlar, herbal science bb oil yorum, herbal science bb oil kullanıcı yorumları, herbal science bb oil kullananların yorumları,

HERBAL SCIENCE BB Oil İçeriği

Herbal science bb oil içeriğinde Lifting Aktifi bulunmaktadır.

HERBAL SCIENCE BB Oil Fiyatı

Herbal science bb oil fiyatı 51 TLdir.

HERBAL SCIENCE BB Oil Nasıl Kullanılır

BB Oil ile doğal bir görünüm elde etmek için temizlenmiş cildinize parmak uçlarınızla dairesel hareketlerle aşağıdan yukarıya doğru uygulayabilirsiniz. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için kullanıma uygundur. Tüm cilt tipleri için 4 mevsim güvenle kullanabilirsiniz.

Cilt lekelerinin oluşmasını önlemeye ve renk tonunu eşitlemeye yardımcı olur. BB OIL Nasıl Uygulanır? BB Oil ile doğal bir görünüm elde etmek için temizlenmiş cildinize parmak uçlarınızla uygulayınız.

HERBAL SCIENCE BB Oil Kullananların Yorumları

Herbal science bb oil henüz çok yeni bir ürün olduğu için bu noktada sizlerle gerçek kullanıcı yorumlarını paylaşamıyoruz. Eğer siz Herbal science bb oil’i kullanıyorsanız, kullanım sonrası deneyimlerinizi olumlu ve ya olumsuz yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Böylelikle Herbal science bb oil’i satın almak isteyenler için de bir ön bilgi sağlamış oluruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.