Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hemp Cream Kenevir Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Hemp Cream Kenevir Kremi Nedir?

Hemp cream kenevir kremi, doğal içerikli olan bu krem için önemli olan bir diğer kriterin de masaj olmasıdır. Masaj kremi olarak piyasada yer alan bu krem, etkili bir masaj ile hücre yenilemesi, kas dokusunun iyileştirilmesi konusunda faydalı olabilir.

Özel formül ve bileşenlerle oluşturulan ve inanılmaz derece vücudun rahatlamasını sağlayan krem vücudun birçok bölgesinde kullanılabilir. Kenevir kremini omuz, sırt, bel, boyun, kasık, ense, kalça ve karın ağrılarında kullanabilir ve kısa sürede bu bölgelerin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

hemp cream kenevir kremi, kenevir kremi ne işe yarar, kenevir kremi faydaları, kenevir kremi ağrı kesici kullananlar, kenevir kremi fiyatı, kenevir kreminin faydaları, kenevir kremi ağrı kesici, kenevir kremi yorumlar, kenevir kremi ekşi, kenevir kremi nasıl yapılır,

Hemp Cream Kenevir Kremi Ne İşe Yarar?

Hemp cream kenevir kremi, 

  • Kıkırdak ve eklemlerde
  • Kronik ağrısı olan bölgelerde
  • Boyun bölgesinde
  • Fıtık ve kramp gibi sorunlarda
  • Romatizma sorunlarında
  • Kas ve sinir sistemi için
  • Baş ve migren ağrılarında

Gibi ağrılar, direkt olarak uygulamanın etkisi ile fayda sağlayacaktır. Sizin için önerilen ise 30 gün boyunca uygulama yapmanız. Bunun beraberinde önemli olan yapılan uygulamada 30 dakika boyunda masajın da olması.

Herhangi bir rahatsızlık durumunuzda bir miktar kenevir yağı kremini elinize alarak rahatsız olan bölgeye sürün ve masaj yaparak iyice yedirmeye çalışın. İçeriğindeki bileşenlerin hücrelere teması ile kısa sürede rahatlama hissedeceksiniz. Hücre yenileyici ve onarıcı özelliği ile kısa sürede vücudunuzu daha zinde hale getirecektir. Çözüm bulamadığınız rahatsızlığınızda bu ününü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çünkü bileşenlerinde asla zararlı içerik barındırmamaktadır.

Romatizmal ağrılarda, bel boyun ve sırt ağrılarında, sinir sisteminde, baş ve migren ağrılarında, fıtık ve kramp ataklarında, kıkırdak ve eklem dokularındaki ağrı durumlarında bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanarak vücudunuzun rahatlamasını sağlayacaktır.

Hemp Cream Kenevir Krem İçeriği

İçeriğinin büyük kısmı kenevir yağından oluşan Hemp Cream ürününün bileşeninde 8 farklı vücut rahatlatan yağ da mevcuttur. Bileşenlerinde asla zararlı içerik barındırmadığı tescil edilmiş ürün 9 değişik bitkisel yağdan oluşur ve bu yağların tamamı vücudun hücrelerini yenileyici ve rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Hemp krem içeriği nelerdir? Ürün içeriğinde kenevir yağı, hint yağı, zeytinyağı, aynı sefa, çay ağacı, aloe vera, mercan köşk, aslan pençesi ve sarı kantaron yer almaktadır. Kenevir kremi içeriği bu şekilde olup içerisinde yer alan bileşenlere alerjiniz varsa kullanmayınız.

Hemp Cream Kenevir Krem Fiyatı

Hemp cream kenevir kremi fiyatı, kargo ile birlikte 96 TL’dir. 

Hemp Cream Kenevir Krem Nasıl Kullanılır

Hemp cream kullanımı nasıl yapılır? Ürün kullanımı son derece basittir kısaca kenevir kremi kullanımını anlatacak olursak öncelikle kullanmak istediğiniz bölgenin temiz olması gerektiğini sizlere hatırlatalım. Bir miktar kremi ince bir tabaka sürecek şekilde kullanmak istediğiniz bölgeye sürünüz. Ve masaj yaparak cilde yediriniz. Günde 2 kere bu işlemi tekrarlamanız önerilir. Daha fazla kullanmayınız.

Hemp Cream Kenevir Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: 3 gündur kullaniyorum ürünü ilk izlenimim fena değil henüz 3 gün kullanmama rağmen. Krem bir kaç dakika içerisinde etkisini gösteriyor. İlerleyen zamanda daha net fikrimi söyleyebilirim.

Kullanıcı: Ürünü yaklaşık olarak 10 gündür kullanıyorum fena bir ürün değil. Bölgeye sürdükten sonra bir kaç dakika içerisinde bölgeyi rahatlatıyor benim beklediğimden iyi bir ürün çıktı. Başarılı bence ürün. Denemek isteyenlere öneririm.

Kullanıcı: Ürün elime dün ulaştı bir kere kullanmama rağmen gayet başarılı bir ürün gibi duruyor. Kullandıktan 3-4 dakika sonra etkisini göstermeye başlıyor. İlk kullanım olarak iyi bir izlenim verdi. İleri ki zamanlar için kullandıkça daha net görüş bildirebilirim.

Kullanıcı: Pazartesi elime ulaştı ürün. Yani 5. günüm kullanmaya başlayalı. Bu günlük süreçte kremi bölgeye sürdükten sonra birkaç dakika içerisinde o bölgeyi gayet iyi rahatlatıyor. Söyledikleri kadar var ürün özelliklerinin. Bir kutu almıştım bitince elimdeki sanırım tekrar sipariş vereceğim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.