Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Heliocare Güneş Kremi | Heliocare Güneş Kremi Özellikleri

0

Hem çocuklarda hem de yetişkinlerde rahatlıkla kullanılabilen Heliocare SPF 50 güneş kremi saklama koşulları uygun olması durumunda ortalama 2 yıl boyunca kullanılabilecek ürünler içerisinde yer alır.

Heliocare güneş kremi, güneş yanıklarını önlemek için aynı zamanda vücut üzerinde oluşabilecek her türlü deformasyon için kullanılan kremlerdir.

Alerji karşıtı olan bileşenler sayesinde güneş koruyuculu olarak satılan Heliocare SPF 50 güneş kremleri içerisindeki doğal ve bitkisel ürünler nedeniyle vücut üzerinde yer alan her türlü hasarı onarmak için üretilmiştir.

Heliocare Güneş Kremi Özellikleri

Fazla alınan güneş ışınları nedeni ile cildin üzerinde oluşabilecek pütürleşme ya da deformasyon sonucunda oluşabilecek lekeler dolayısıyla özellikle bayanlarda ve beyaz tenli olan kişilerde acı hissi oluşabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek aynı zamanda cildin kendini savunmasını sağlayabilmek adına Heliocare SPF 50 güneş kremi kullanılabilir.

Aynı zamanda Heliocare SPF 50 kremi serbest radikallerin etkisini en aza indirerek vücut üzerinde oluşabilecek hasarları en aza indirebilmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Dış etkenlerden korur aynı zamanda dilin üzerinde meydana gelen hasarları onarır. İlgili Link: Fucitec Krem

Heliocare Renkli Güneş Kremi 

Heliocare Güneş Kremi | Heliocare Güneş Kremi Özellikleri

Heliocare SPF 50 güneş kremi aynı zamanda dövme yapan kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Dövme yaptırmanın sonrasında vücudun altında oluşabilecek deformasyon ve aynı zamanda deri üzerindeki hasarları engelleyebildiği için dövme yapıldıktan sonra minimum 15 gün aralıksız olarak Heliocare SPF 50 güneş kremi kullanımı yapılabilmektedir. Heliocare renkli güneş kremi doğal bir onarıcı olduğundan dolayı ağrıyan ya da acıyan bölgeye günde 2 kez olacak şekilde tatbik edilebilir. İlgili Link: Bioderma Sebium Nasıl Kullanılır?

Heliocare Güneş Kremi Kullananlar Ve Yorumları 

Heliocare Güneş Kremi Kullanıcıların  internet üzerinden aynı zamanda kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu durumlar aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

  • Akneye meyilli olan ciltler için aynı zamanda kuru ciltler için rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerden biri olan Heliocare güneş kremi, kayısı kokusu ile birlikte karma olan ciltler için de rahatlıkla kullanılabilen ürünler içerisinde yer alıyor. Aynı zamanda her yaştan bireyin rahatlıkla kullanım yapabilmesi için özel ölçülendirme sistemi de kutu üzerinde mevcut.
  • İçerisinde bulunan kayısı nedeniyle sürüldüğü andan itibaren hafif bir renk tonu değişimi yaşatıyor. 15 gün olarak kullanılan Heliocare güneş kremi  hem parlamayı önlüyor aynı zamanda cildin kurumasını sağlıyor.
  • Ürün üzerinde en rahatsız edici şey çok fazla kokmasıdır.  Kötü kokmuyor fakat yoğun olacak şekilde kayısı kokusu burnunuza vurabiliyor. Çocuklarım bayıldı.
  • Sürüldüğü andan itibaren güneşten koruduğu için herhangi bir bronzlaşma ya da yanma durumu söz konusu olmuyor. Güneşin en çok vurduğu zamanlarda bile etkili koruma özelliğini gösteriyor.
  • Dövme yaptırdıktan sonra kullandım.  Herhangi bir pütürleşme ya da renk atması durumu söz konusu olmadı.  Bu nedenle Heliocare güneş kremi  ürününden oldukça memnunum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.