Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hayatınızı Kolaylaştıracak En İyi Robot Süpürge Önerileri

0

Siz de yoğun çalışma hayatından temizlik yapmaya vakit bulamıyorsanız doğru yerdesiniz! Evinizde ya da ofisinizde imdadınıza yetişen akıllı robot süpürgeler ile artık temizlik yapmak çok kolay. Temizlik yapmak için ayırdığınız zamandan tasarruf ettirecek olan bu robot süpürgeler ile dip köşe temizliğinizi sadece koltuğunuzda oturup tek tuşa basarak yapabilirsiniz. Birçok farklı zeminde kullanım kolaylığı sunan robot süpürgeleri sizin için bir araya getirdik. Robot süpürge nasıl kullanılır? Piyasadaki robot süpürge en iyisi hangisi? Robot süpürge yorumları, robot süpürge markaları ve robot süpürge fiyatları tüm detayları ile aşağıda sizi bekliyor! İşte son zamanlarda pratik kullanımı ve sunduğu maksimum verim ile birbirinden başarılı robot süpürge önerileri ve kullanım detayları…

1. Xiaomi Robot Vakumlu Mop 2 Pro +

En iyi robot süpürge önerileri listemizde ilk sırada Xiaomi Robot Vakumlu Mop 2 Pro + geliyor. Xiaomi robot süpürge, yaşam alanlarının temizlik ihtiyacını karşılaması amacıyla dizayn edilmiş teknoloji harikası bir ürün. Tamamen yenilikçi bir tasarımla oluşturulan robot süpürge 35,3 x 35 x 8,15 cm uzunluk oranlarına ve 4,7 kg ağırlığa sahip.

Minimal, yuvarlak tasarımı ile evde rahatlıkla dolaşabilir. ‎150 W olan ürün 3 saat boyunca aralıksız çalışarak temizlenmesi istenen alanı derinlemesine temizler. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında, uygulama aracılığıyla tek tuşla komut alarak temizlik yapabilme, yüksek performans sağlayan Cortex A53 çip ve 5200 mAh pil kapasitesi listelenebilir.

3000 Pa emiş gücüne sahip olan Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ evde veya ofiste rahatlıkla tercih edilebilir. 550 ml toz haznesi ve 250 ml su tankı özelliğine sahiptir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Mop 2 Pro Plus, 3D Cross teknolojisi sayesinde engelleri tanır ve rotasını yeniden planlar. 20 mm’ye dek yüksek engelleri tırmanarak geçebilir. VSLAM 3D teknolojisi desteğiyle artırılmış akıllı tarama ve harita özellikleri sayesinde ise temizlik rotasını sapmadan takip edebilir. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

Tek kelimeyle süper..çalıştığım için üzerimden baya bi yükü almıs oldu.iyiki almışım.cekisi süper 2 kere üst üste supurdum 1 gün ara ile toz haznesini bosaltirken inanamadım resmen.10 numara 5 yıldız bir ürün

2. Fakir Robert RS 780 Titreşim Moplu Akıllı Robot Süpürge 

Robot süpürge önerileri listemizde yer alan bir diğer robot süpürge ise Fakir Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge. Ürün en çok sevilen temizlik robotları arasında öne çıkıyor. Fakir robot süpürge, sahip olduğu pratik özellikleri ile ev temizliğini son derece kolay hale dönüştürmeyi başarıyor. Robert RS 770, zemindeki yüzeyin yapısını çözümleyerek zemine uygun derinlemesine temizlik imkanı sağlıyor.

Ürün Lidar navigasyon sistemiyle evinizin her köşesini hafızasına kaydederek haritasını dizayn eder. Üstelik dubleks konutlarda iki kat için farklı harita hazırlayabilme özelliği mevcuttur. Uzaktan kontrol imkanı sağlayan Fakir robot süpürge, yüksek hassasiyetli sensörleri ile başarılı sonuç verir. Kızılötesi 27 adet yüksek hassasiyetli sensör sayesinde eşyalarınıza çarpmadan ilerler.

Derinlik sensörü ile boşluğu algılayarak merdiven, masa vb. yüksek yerlerden düşmeyi de önler. Ürün uzun pil ömrü ile tek şarjla 120 m²’ye kadar alan temizler ve 150 dakika süresince kesintisiz çalışır. Üstelik pil seviyesi azaldığında ve temizliği bitirdiğinde şarj ünitesine geri döner. Şarj olduktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam eden ürün, süpürme ve paspaslama işlemini aynı anda gerçekleştirebilir. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

Standart ve özel temizlik seçenekleri ile birçok detaylandırma yapılabiliyor. Kesinlikle harika bir deneyim sunuyor. Cihazla telefonu eşleştirirken, cihazın etrafının açık wifi ye rahat bağlanabileceği bir yerde olmasına dikkat edin. Eşleştikten sonra istediğiniz yere alabiliyorsunuz.”

3. Grundig VCR 9031

Robot süpürge önerileri arasında dikkat çeken Grundig robot süpürge 360° lazer sensör haritalama teknolojisi sayesinde evinizin haritasını diğer temizlik günleri için kayıt altına alır. Grundig VCR 9031 akıllı süpürge sahip olduğu Türkçe seslendirme ve mobil uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilir özelliğe sahiptir. Robot süpürge, mop özelliği ile süpürme işleminin ardından mikrofiber bez ile yerleri silerek derinlemesine temizlik yapar. 2000 Pa emiş gücü ve 150 dakikaya kadar çalışma süresi ile güçlü bir performansa sahiptir. 2 cm’ye kadar halı tırmanma kabiliyeti ürünün dikkat çeken bir diğer özelliği. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

“Ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum yorum yapmak için özellikle bekledim. Ürün hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki hangi birinden başlayayım bilmiyorum. Ürünün haritalandırması mükemmel. Sessiz modda gerçekten sessiz çalışıyor.”

4. Arçelik Imperium ROBO RS 312

robot süpürge önerileri

Listemize Arçelik Imperium ROBO RS 3121 ile devam ediyoruz. Ürünün yorumları oldukça başarılı. Lazer haritalama yapan robot süpürge piyasadaki uygun fiyatlı ve güçlü performans sunan süpürgelerden biri.

Yüksek motor emiş gücüne sahip ürün, 2000 Pa yüksek motor gücüyle derinlemesine temizlik imkanı sunar. Ürüne ait ileri teknolojide dizayn edilen sensörler evinizin haritasını çizer ve etrafındaki nesneleri yaklaşmadan fark eder. Ürün Wifi üzerinden kontrol edilebilir.

Akıllı süpürge, pili azaldığında otomatik olarak şarj alanına döner. Şarj dolumunun ardından temizliğe devam eder. Robot süpürge aynı zamanda tüm sert yüzeyleri paspaslayabilir ve süpürebilir. Geniş toz hazne kapasitesiyle (500ml ) uzun süre hazneyi boşaltmanıza gerek kalmadan temizlik imkanı sağlar. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

“Bu kadar iyi temizlik yapmasını beklemiyordum tam bir alanı unuttu diyorum geri dönüp o alanı da temizliyor, kesinlikle alın kendinize zaman ayırmanızı sağlıyor dip bucak temizlik yapıyor harika bir icat verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor gerçekten, uygulaması da çok başarılı”

5. eufy RoboVac LR30 Hybrid+

robot süpürge önerileri

Listemize eufy ile devam ediyoruz. Ürün, 3000Pa çekim gücü ile harika bir performans sunuyor. Elektronik su deposu, 2’si1 arada vakum ve paspas özelliği ile derinlemesine temizlik sağlar. Çok katlı haritalama ile kolay kontrol imkanı sunan robot süpürge, uzun bir süre şarj dolumu olmaksızın temizlik imkanı sağlar. Ürün 25000Pa emiş gücüne sahiptir. iPath lazer navigasyon, 18mm aşılabilir engel, 100 dakikaya kadar çalışma süresi, 3 farklı çalışma modu, 70dB ses seviyesi, 0,2 litre su tankı kapasitesi ve 0,6 litre toz kapasitesi ile derinlemesine temizlik imkanı sunar. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

“Satın alırken çok fazla model araştırması yaptım, daha sonra birçok artısı sebebiyle bu ürünü tercih ettim. Çekim gücü ve bataryası diğerlerine kıyasla çok yüksek”

6. Kärcher RCV 5

robot süpürge önerileri

Akıllı robot süpürge Karcher, evinizin temizliğini titizlikle üstlenir ve derinlemesine temizlik imkanı sunar. Sert zeminler ve halılar, RCV 5 robot süpürge ile bağımsız ve sistematik olarak kirden ve tozdan arındırılır. Halı yüzeyindeki kirler, döner fırça ve kenarlarda konumlandırılmış fırçalar kullanılarak çöp kutusuna taşınır. Ultrasonik sensör, maksimum emiş gücü için Auto Boost işlevini harekete geçirir ve kaliteli bir temizlik sunar. Robot süpürge aynı zamanda paspas da yapabilir. Paspas modunda zemini temizler ve halılardan uzaklaşır.

Kolay uygulama özelliği ile, RCV 5 robot süpürge çevreyi algılayarak (LiDAR) otomatik olarak odaların bir haritasını hazırlar. Her oda için robot süpürge ayrı temizlik parametreleri dizayn eder. Ek sensörler, cihazın çarpmasını veya merdivenlerden aşağı düşmesini önler. Temizlik görevleri için RCV 5 robot süpürge, önceden planlanmış bir program ile ya da cihazdaki bir düğmeye basarak kolayca başlatılabilir. Robot yardıma ihtiyacı olduğu durumlarda bunu size sesli olarak aktarır. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

“Çok güzel kesinlikle tavsiye ederim haritalaması çok iyi eşikleri bile kolayca geçiyor… karanlıkta da çalışıyor…”

7. Homend Alex Laser Pro 1283H 

robot süpürge önerileri

Robot süpürge önerileri listemizi Homend ile tamamlıyoruz. Homend her oda için yeni bir temizlik planı hazırlar. Bu sayede robot süpürgenizle farklı odalara değişken emiş ve silme gücü tanımlayabilirsiniz. Aynı zamanda odalarınıza istediğiniz ismi verebilir ve yükseklik sensörlerini harekete geçirebilirsiniz. Robot, Laser-Lidar Teknolojisi ile milimetrik haritalama imkanı sunar.

Ürün 3 farklı emiş modu ile çalışabilir. Aynı zamanda paspas yapan robot süpürge 400 ml su haznesi ve 3 farklı damlatma ayarıyla tüm temizliği üstlenir. Bunun yanında 600 ml kapasiteli toz haznesi rakiplerine göre daha uzun sürede dolar ve devamlı hazne temizliğiyle vakit kaybetmemenizi sağlar.

Ürünün benzerlerinden farklı olarak; dip köşe temizlikte maksimum performans sağlayan çift taraflı fırçalara sahip olduğunu da hatırlatmak isteriz. Robot süpürge 3000 mah lityum piliyle tam şarjla gücünü kaybetmeden 140 dakika boyunca çalışabilir. Ek olarak şarj süresinin 4-6 saat olduğunu belirtelim. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı yorumu:

“Başka ürünlere boş yere fazla para verip kesinlikle paranızı boşa harcamayın fiyatın çok üstünde bi ürün gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak ediyor kendime yaptığım en iyi iyilik diyebilirim bayıldım resmen kesinlikle tercih edebilirsiniz”

BONUS: Robot süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?

robot süpürge önerileri

Son olarak robot süpürge almadan önce özellikle nelere dikkat edilmeli, kısaca bahsedelim. Öncelikle engel tespiti için gerekli teknolojilerin (Özellikle Lidar tarayıcı) olmasına dikkat edilmeli. Ardından uygulama entegrasyonu, yüksek emiş gücü (PA), haritalama, minimum gürültü seviyesi, kendi kendini boşaltma özelliği, uzun süreli pil ömrü ve çok yönlü manevra kabiliyetine mutlaka göz atın deriz. Bunun yanında robot süpürge markaları, robot süpürge fiyatları, satış sonrası destek, robot süpürge yorumları ve benzeri detayları da araştırmanızı öneriyoruz. Bu şekilde robot süpürge en iyisi hangisi sorusunun cevabını daha rahat verebilirsiniz. Biz yaptığımız araştırmalar sonucunda en iyi olarak listeyebileceğimiz ürünleri yukarıda belirttik. Ancak hala karar veremediyseniz buraya tıklayarak diğer modellere de göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.