Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem Nedir, İçeriği ve Kullanıcı Yorumları

0

Hada labo tokyo göz ve ağız çevresi kırışıklık karşıtı kremi, hassas göz ve ağız çevresini olağanüstü bir şekilde pürüzsüzleştirir ve nemlendirir

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem İşe Yarar mı

Hada labo tokyo göz ve ağız çevresi kırışıklık karşıtı kremi, super Hyaluronik asit ile cildi sıkılaştıran, elastikiyetini artıran, kırışıklıkların oluşumunu azaltan, cilde ipeksi bir pürüzsüzlük veren Retinol ve Kolajen içerir.

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem İçeriği

Hada labo tokyo göz ve ağız çevresi kırışıklık karşıtı kremi, Retinol ve Kolajen içerir.

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem Fiyatı

Hada labo tokyo göz ve ağız çevresi kırışıklık karşıtı kremi, 198 TL’dir.

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem Nasıl Kullanılır

Hada labo tokyo göz ve ağız çevresi kırışıklık karşıtı kremi, Her sabah ve akşam küçük bir miktar alarak göz ve ağız çevresine küçük noktalar uygulayın. Ürün tamamen nüfuz edilinceye kadar masaj yaparak yediriniz.

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kırışıklık Karşıtı Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: gratiste satılmaya başlayan hada labo markasının sanırım amerikan versiyonun göz ve ağız çevresi kremi. japonya da üretilmiş. i̇çerik listesi konusunda yorum yapamıyorum. ancak 3 haftadır kullanıyorum ve indirim devam ederken yenisini siparş ettim. göz kremlerinin mucize yaratmayacağını çok iyi biliyorum dolayısıyla büyük bir beklentiyle almadım. ancak yapısı çok güzel bir balm kıvamında. nemlendirmesi bana yeterli geldi. sadece göz çevreme kullanıyorum ancak ağız çevresine kullanmadım. kaz ayaklarım var hafifler mi bilmiyorum ama şimdilik memnunum. i̇ndirimde alınabilir.

Kullanıcı: içeriğinde retinol bulunduğu için aldım 34 yasındayım göz çevremde kaz ayakları mevcut retinol dışında hiçbirşeyin oluşmuş kırışıklarda etkisi olmuyor sadece olacak olanı geciktiriyorlar diyelim. ancak retinol bir mucize, bbc de bununla ilgili bir belgeselde otobüs şoförü bir kadının sürekli aynı istakamette gitmesi sonucu yüzünün sol tarafında oluşan kırışıkları retinol kullanarak 3 hafta sonra neredeyse yüzde 60 oranında azalttığını görünce bende başladım retinol içerikli krem arayışına 🙂 sonuç olarak yapı ve içerik olarak beğendim sadece göz etrafı değil mimik çizgilerimede uyguluyorum tavsiye ederim arkadaşlar.

Kullanıcı: hyaluronik asit, retinol ve kolajen gibi bir göz kreminde benim aradığım içerikleri bir arada bulunduran, henüz 20 gün gibi kısa bir süredir kullanmama rağmen çok sevdiğim japon markası hada labo’nun ağız ve göz çevresinde kullanılan kremi. aslında elimdeki göz kremleri biterken çok iyi denk geldi çünkü merak ettiğim ürünlerden biriydi bu krem de.

bir kere hyaluronik asit sayesinde hızlı ve etkili bir şekilde nemlendirdiği için tahminimden daha çok beğendim. kuru bir göz çevrem yok ama yaşla birlikte artık eskisinden daha fazla neme ihtiyaç duyduğum da bir gerçek.

içerisinde hyaluronik asidin yanı sıra nem kapasitesini artıran bitkilerle de desteklenmiş. içeriği güzel görünüyor ama maalesef paraben ve türevlerini de içeriyor bu göz kremi. bundan pek hoşlanmasam da gün boyu nemli bir göz çevresi sunan ve de ağırlık yapmayan bir yapısı olduğu için görmezden geliyorum. yapı demişken sarı renkte ve biraz kıvamlı oluşuna bakarak acaba göz çevreme ağır gelir mi, makyaj altına kullanabilir miyim diye bir endişelenmiştim başta. yalnız uyguladıktan sonra saniyeler içinde emilmesi, gün boyu nemli, aynı zamanda da konforlu bir göz çevresi sunması ve herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmadan gerektiğinde makyaj altında bile rahatça kullanılabilmesi tam benim aradığım özelliklerdi. bu açıdan beni bayağı bir memnun etti.

onun dışında dudak çevremde, dahası kenarlarında da kullanıyorum bir süredir. orada pek farkında olmadan mimik hareketleriyle oluşan çizgilenmelerde de etkili olacağını umuyorum. en azından kremi sürdükten sonra gelen rahatlama hissi gerçekten güzel.

özetle çok kuru göz çevreleri haricinde birçok cilt tipinde, özellikle de benim gibi hassas ama iyi bir nemlendirme isteyen ciltlere önerebileceğim, içerik açısından da parabeni saymazsak gayet beğendiğim, hani indirimsiz fiyatıyla bile alınabilecek etkili bir göz ve ağız çevresi bakım kremi. ben 70 küsur liraya almıştım diye hatırlıyorum ama gratis’e özel ürünlere yapılan indirimlerde çok daha uyguna geliyor bildiğim kadarıyla.

Kullanıcı: göz çevremde kaz ayağı dediğimiz o kırışıklıklar yok (25 yaşındayım) ama göz altımdaki ve ağız çevremdeki mimik çizgilerim (hani şu gülünce parantez gibi olan kısım anladınız işte siz beni..) fazla belirgin. göz altımı ve ağız çevremi ne kadar nemlendirirsem nemlendireyim kesinlikle o kısımlarda makyajım çizgilere dolar ve kötü bir görüntü oluştururdu bu kremle resmen o görüntüden kurtuldum (beaulis’in kapatıcısı bile çizgilere dolmadı öyle söyleyim) yapısı hafif balm kıvamında ve makyaj altında kullanmak için kesinlikle çok uygun. umarım uzun vadede çizgilere kalıcı bir etkisi olur ki retinol içeren bir krem olduğu için kendisinden umutluyum fakat öyle olmasa bile verdiği nem ve makyaj altındaki performansı için bile bittikçe alınacak bir ürün oldu benim için

Kullanıcı: genç yaşıma rağmen göz kısma gibi lanet olası bir özelliğim olduğu için edindiğim önlem amaçlı göz kremi. o yüzden kırışıklık etkisini falan yorumlayamayacağım ama nem vermesi çok güzel. en güzel olan da ağırlık hissi vermemesi, sürdükten sonra emilip nemli, ağırlık olmayan bir göz çevresi bırakması. ciddi olmasa da bi göz altı morluğum var ama ona etkisi olmadı açıkçası, morluğum hala yerli yerinde.

Kullanıcı: fiyatına göre çok başarılı. verdiği kadife gibi his, ağırlık yapmaması ve nemlendirmesi gerçekten çok iyi. kıvamı balm gibi. i̇ndirimli fiyatı ile 60 tl’ye almıştım. normalde isana markasının göz çevresi ürünlerini kullanıyordum ama onlar da bir süre sonra gözaltımın iç kısmında milia benzeri bir sürü minik beyaz noktalar çıkarıyordu ve uzun süre geçmiyordu. bunda öyle bir sıkıntı da yaşamadım. mimik çizgilerimde iyileştirme yaptı gibi ama henüz uzun vadede ve düzenli kullanamadım o yüzden kesin bir şey diyemiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.