Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Golden Plus Leke Kremi Nedir, İşe Yarıyor Mu, Kullananların Yorumları

0

Golden plus leke kremi ciltteki hormonal, sivilce, hamilelik lekelenmelerinden oluşan eşitsizlikleri dengelemeye destek olur

Golden Plus Leke Kremi İşe Yarıyor mu?

Ürün İçeriği:

  • Golden Plus Leke Kremi ciltteki hormonal, sivilce, hamilelik lekelenmelerinden oluşan eşitsizlikleri dengelemeye destek olurken, güneş lekelenmelerine karşı kalkan oluşturuyor.
  • C vitamini ile yenilenen formüllü Golden Plus Leke Kremi, koyu cilt lekelerine karşı kusursuz ve detaylı bakım yapıyor.
  • Golden Plus Leke Kremi pek çok faktöre bağlı ciltte oluşabilecek lekelere karşı koruma bariyeri oluşturarak ten rengi uyumsuzluklarına engel olacak aktif C vitamini ve meyan kökünün antioksidan özelliklerinden dolayı güneşin sebep olacağı hasarın önüne geçiyor.
  • Golden Plus Leke Kremi İçerisindeki Pentavitin ve Sodyum PCA ile 72 saate kadar yoğun nem desteği sağlarken cildinizin ihtiyacı olan bakımı da sağlıyor.

Golden Plus Leke Kreminin İçeriği

Golden plus leke kremi Pentavitin ve Sodyum PCA ve C vitamini içermektedir.

Golden Plus Leke Kremi Fiyatı

Golden plus leke kremi fiyatı 99.90 TL’dir.

Golden Plus Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Golden plus leke kremini düzenli olarak cildinizdeki lekelerin üzerine masaj yaparak uygulayın.

Golden Plus Leke Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı: O kadar güzel bir ürün ki hem nemlendiriyor hem de lekeleri azaltıyor 1 haftalık düzenli kullanımda bir türlü gitmeyen sivilce izlerimin %90 kaybolduğunu gördüm çok sevdim bittikçe alacağım tavsiye ederim
Kullanıcı: Hiç yağlı his bırakmıyor, hemen emiliyor, ve nemlendirmesi çok yeterli düzenli olarak kullanıp lekeleri ne derece geçirdiğini güncelleyeceğim
Kullanıcı: Tüm yüzüme uygulamanın yanında birde doğum sonrası oluşan bir lekem vardı onun üzerine lokal olarakta uyguladım. Ve resmen lekemin rengi açıldı. Mutlaka deneyin!
Kullanıcı: Ürünü lansman fiyatıyla çok uyguna aldım. 2 günde elime ulaştı dener denemez fark gözle görünür bi şekilde belli oldu hemen 2 kutu daha sipariş edip yedekledim:) teşekkürler bikutuguzellik..
Kullanıcı: Ürünü geldiğinden beri kullanıyorum. Emilimi hızlı ayrıca makyaj bazı olarak da kullanılıyor. Güneş lekelerimi halledecek kesin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.