Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Giyinme Odanıza Modern Bir Hava Katacak Gardırop Modelleri

0

Evinize ve giyinme odanıza modern bir hava katacak olan gardırop modelleri listemize geçmeden önce biraz gardırobun tarihinden söz etmek isteriz. 1700’lerde tiyatro veya opera sanatçılarının kostümlerini koydukları basit bir perdeli askı sistemi ile başlayan gardırop modelleri daha sonra evlerde kullanılmaya başlanmış.

Başlangıçta ağaçtan ve kumaştan yapılan bu gardırop modelleri zamanla farklı materyallerle üretilmiş. Eskiden sanatçı kostümlerini muhafaza etmek için kullanılan gardıroplar günümüzde birbirinden farklı stil ve dekoratif dokunuşlarla hazırlanıyor ve evlerimizde yerini alıyor.

Ray dolap, giysi dolabı, menteşeli dolap, raylı dolap gibi kelimelerle anılan birbirinden estetik gardırop modellerini bir araya getirdik. Gardırop modelleri hangi özelliklere sahip olmalı? Modeller arasında fiyat farklılığı neye göre belirleniyor? Gardırop modelleri neye göre seçilmeli? Dolap seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli? Dilerseniz listeye birlikte göz atalım ve giyinme odanız için en şık gardırop modeline birlikte karar verelim.

1. Dekorex

Gardırop modelleri

Evimizdeki en çok yükü kaldıran mobilyaların arasında gardıroplar geliyor. Listemizin ilk sırasında da oldukça dayanıklı ve kullanışlı bir model yer alıyor. Gardırobun dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz iç kısmı beklentilerinizi karşılamaya uygun seçenekler sunuyor.

Kapakları birbirlerini engellemeyecek şekilde tasarlanan gardırop modeli giyinme odanıza estetik bir hava katacak. Gardırobun alt bölümünde bulunan 2 adet çekmece yatak odanızdaki dağınıklığın bir numaralı nedeni olan ufak tefek giyim eşyalarınızı kamufle etmek için birebir.

Yatak odanızı düzenlemeye yardımcı olan bu ürün aynı zamanda ölçü olarak da istenilen özellikleri karşılıyor. A sınıfı kalitede üretilen dolap beyaz renge sahip. Ürünün firma tarafından üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garanti imkanı mevcut. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı veya eksik parçalar var ise müşteri temsilcisine ulaşabileceğinizi hatırlatalım. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Zenio

Gardırop modelleri

Zenio Assos Diamond gardırop 6 kapak ve 2 çekmeceye sahip aynalı şık bir gardırop modeli. Beyaz renkte üretilen dolabın ölçüleri boy: 182 cm en: 210 cm derinlik: 50 cm olarak planlanmış.

Saten beyaz yonga levhaları barındıran modelin kapaklarında saten beyaz MDF üstü membran kaplama tercih edilmiş. Şık bir dizayna ve yeterli depolama kapasitesine sahip olan ürünün garanti süresi 2 yıldır. Ürünler demonte şekilde teslim edilmektedir. Kurulum kılavuzu ambalajın içinde yer alır.

Minifix ve kavela bağlantı ekipmanları kullanılan ürünü şarjlı tornavida yardımı ile kolaylıkla kurabilirsiniz. Zenio Mobilya’dan evinize gelen bu şık gardırop modeli evinize şıklık katacak güzellikte dizayn edilmiştir. Gardırop modelleri arasında sık tercih edilen bu ürün, insan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen ve E1 standartlarında malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Samira

Gardırop modelleri

Listemizin 3. sırasında yer alan ve şık bir dizayn ile hazırlanan gardırop, 180 cm yüksekliği, 160 cm genişliği ve 49 cm derinliği ile eşyalarınız için oldukça yeterli bir kullanım alanı sunar. Gardırop 3 adet askı alanı, 4 adet orta ve 1 adet büyük boyuttaki rafı sayesinde geniş bir iç hacme sahiptir.

Elbise dolabının orta kapağında yer alan, kenarları yumuşatılmış boy aynası şık bir kullanım sunar. Gardıropta kullanılan ray sistemi ile kapaklar birbirine çarpmadan takılmadan, kolay ve sorunsuz bir şekilde hareket eder.

Ürün uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Kullanılan özel montaj elemanları ile ürün ekstra yük ilave edilse dahi sorunsuz çalışacaktır. Defalarca sökülüp takılsa bile ilk günkü kurulum performansı sağlayan ürün, sağlık dostu ve E1 sertifikaya sahiptir.

Ürün 18 mm kalınlığında MDF’den imal edilmiştir. Bu modelde 0,8 mm Pvc kurşun içermeyen kenar bandı tercih edilmiştir. Arkalık olarak 3 mm’lik kaliteli Mdf kullanılmıştır. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Beenal

Gardırop modelleri

Oldukça estetik bir görünüm sunan beenal gardırop modeli en: 200 cm yükseklik: 209 cm derinlik: 60 cm olacak şekilde dizayn edilmiştir. Üründe 18 mm kalınlığında dayanıklı melamin kaplı yonga levhalar (suntalam) tercih edilmiştir.

Ürün kapaklarında alüminyum sistem ve kulp kullanılarak, kapakların dönme riskleri ortadan kaldırılmıştır. Dolap sürgü kapakları sayesinde kolay ve ergonomik bir kullanım sunar. Kullanılan alüminyum raylar kapakların hızlı ve kolay hareket etmesini sağlar.

Ürünün tüm parçalarında 0,4 mm ve 0,8 mm pvc kenarbant kullanılmıştır. Ürünün bir kapağı aynalı diğer kapağı ise ahşaptan imal edilmiştir. Ürünün, minifix bağlantı elemanları ile montajı yapılır.

Minifix sistemi sayesinde ürünlerinizde defalarca kurulum sağlayabilir ve ürünlerinizi farklı mekânlara taşıyabilirsiniz. Üründe kullanılan ham madde ve tüm montaj malzemeleri 1. kalite farkıyla Türkiye’de üretilmektedir.

Ürün, sağlığa zararsız kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarına uygun yonga levhalardan üretilir. Evinizdeki dağınıklığı ortadan kaldıracak ve yaşam alanlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak bu şık ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

5. CREO 

Gardırop modelleri

Oldukça estetik bir görünüme sahip olan Creo beyaz dolap, tasarımda sadelik arayanlara hitap eden çizgi desenli görünümü ile yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından olacaktır. Ürüne ait genel özellikler, sade ve modern görünümünün yanı sıra CNC özel kesim ve boyalı kapaklardır.

Ayna ve reflekte cam alternatifi, askılıklı modül alternatifi, raflı modül alternatifi de ürünün bir diğer özellikleri arasında yer alır. Ürüne ait teknik özellikler ise harekete duyarlı Led aydınlatma, 4 kapaklı dolapta Hettich marka akordion menteşe, çekmece ve kapaklarda durdurucu özellik, reflecte cam ve aluminyum çerçeveli kapak olarak listelenebilir.

Özel üretim Premium dikdörtgen antrasit askılıklar da ürüne renk ve estetik katan özellikler arasında yer alıyor. Ürün ölçülerine gelecek olursak genişlik 270 cm, derinlik 62 cm, yükseklik 230 cm şeklindedir. Ürünler tarafınıza demonte olarak teslim edilir. Ürün montajını kutu içinden çıkan kurulum şemaları ile rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Gardırop modelleri ile ilgili en merak edilenlerden biri de fiyatları! Modellere ait fiyatların üründe kullanılan malzeme kalitesine göre farklılık gösterdiğini hatırlatalım. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Moonlife 

Oldukça pratik ve kullanışlı olan ürün 170 cm yükseklik, 120 cm genişlik ve 45 cm derinliğe sahiptir. Ürün beyaz renkte sağlığa ve çevreye zararsızdır aynı zamanda 1. kalite kanserojen madde içermeyen 18 mm suntalam malzemeden imal edilmiştir.

Estetik bir tasarıma sahip olan ürünün kenarları 0,40 mm pvc kullanılarak bantlama makinasında bantlanmıştır. Üründe kullanılan delikler CNC makinelerinde işlenmiştir ve ürün kullanılan aksesuar ve menteşelerden hazırlanmıştır. 2 yıl garantisi olan ürün demonte şekilde sevk ediliyor.

Ürünler aynı zamanda özel baskılı çift B/C dalga kraft oluklu mukavvadan imal edilmiştir. Malzemeler karton kutular içinde shiling makinesinde vakumlanarak kayması ve birbirine sürtmesi engellenerek sabitlenmiştir.

Güvenli bir şekilde yapılmış ambalaj sistemi ile paketlenen ürün kutusu içinde kurulum için gerekli olan aksesuar poşeti yer alır. Ürün kurulumu müşteriye aittir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirtip müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünü detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

7. Dekorister

Listemizi özel kulp ve ayaklarla hazırlanan şık bir gardırop modeli ile tamamlıyoruz. Ürün ölçüleri, genişlik: 210 cm, yükseklik: 194 cm, derinlik: 47 cm olmak üzere hazırlanmıştır.

Üründe kullanılan malzeme 18 mm kalınlığında 1. sınıf yonga levhadır. E1 kalitesinde ve 2 yıl garantili olan üründe PVC kenar bantları tercih edilir. Böylece ürün çok daha estetik ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.

Ürün özel ambalaj paketinde demonte olarak teslim edilir ve toplamda 3 paketten oluşur. Paketlerde kolay kurulum için gerekli kurulum şeması ve montaj malzemeleri bulunur.

Ürünler 1. kalite, işlevsel ve ergonomik bağlantı ve aksesuar malzemeleri ile üretilir. Ürünlerin hatasız kurulması için parçaların üzerinde numaralar yer alır ve kurulum kılavuzunda kurulum ayrıntılı şekilde aktarılır. Ürünü sarkma, eğilme ve deformasyon olmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Satış sonrası servis hizmetinden daha kolay faydalanabilmek için montaj şemanızı garanti belgenizi ve faturanızı mutlaka saklamanız gerektiğini hatırlatalım. Ürün ile ilgili her türlü bilgi ihtiyacınızda teknik ekip ile iletişime geçebilirsiniz. Bu gardırop modelini detaylı incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Giyinme odanız için gardırop seçimini yukarıda yaptık, gardırobun yanında odanızın dekorasyonunu tamamlamak için şık bir stor perde arayışında iseniz Stor Perde Modelleri: Evinizin Dekorasyonuna Modern Bir Dokunuş içeriğimiz hoşunuza gidecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.