Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi, İçeriğindeki Siyah Yosun, LHA ve Hyaluronik Asit sayesinde cildinizi hem nemlendirir, hem de gözeneklerinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Ne İşe Yarar?

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi faydaları,

 • Arındırma & Yoğun Nem
 • Gözenek Sıkılaştırma
 • Siyah Yosun + LHA + Hyaluronik asit
 • Genişlemiş gözenekler için
 • Siyah iz bırakmaz

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi İçeriği

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi içerisinde;

 • Siyah Yosun,
 • LHA ve
 • Hyaluronik Asit

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Fiyatı

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesinin fiyatı, 21,95 TL’dir.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

 • Maskenin paketini açın. Temiz yüzünüze maskenin beyaz tarafı gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Mavi koruma filmi maskenin dış yüzeyinde kalmalı.
 • Mavi koruma filmini maskenin beyaz kısmı yüzünüzde kalacak şekilde çıkartın.
 • Maskeyi yüzünüze oturacak şekilde düzeltin.15 dakika bekleyin. Maske yüzünüzde rahatça kalacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.
 • Maskeyi yüzünüzden çıkartın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da bir pamuk yardımıyla yüzünüzde kalan miktarı temizleyin.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi Kullananların Yorumları

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesini kullandıysanız eğer kendi kullanıcı yorumlarınızı ve deneyimlerini aşağıda bulunan yorumlar kısmından olumlu ya da olumsuz fark etmeksizin paylaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumu:  garnier’in yeni çıkardığı kağıt maske serisi. i̇ki çeşiti var. gözenek sıkılaştırma ve matlaştırma etkili. ben gözenek sıkılaştırma etkili olanını kullandım.fiyatını hiç hatırlamıyorum ama 10-12₺dir en fazla diye anımsıyorum. siyah yosun, lha ve hyaluronik asit içeriyormuş. 15 dk tutunca 1 haftalık nem ihtiyacını karşılayacağını iddia ediyor. arındırma ve nem diyor. ama olmuyor tabi…lha lipohidroksi asitmiş. bir çeşit salisilik asit türeviymiş ve gözenekleri temizlemeyi kendine görev bilen abimiz buymuş. hyaluronik asiti artık hepimiz öğrendik. nem mıknatısı diyorlar. nemi de bu abimiz sağlıyor. ama inanın siyah yosun ne alaka hiç bulamadım. kömür maskesi falan diyor ama içinde kömür var mı ondan da emin olamadım.yine duştan sonra temiz cildime uyguladım. bol serumluydu. 15 dk da cildim baya bir serum emdi. i̇lk defa bir kağıt maske baya baya kurudu yani. ama sanırım bu sefer de fazla emdi. cildimde hafif bir yapışkanlık kaldı. ben bu sorunu pek çok maskede yaşıyorum. sebebinden emin değilim.üstüne nemlendirici sürdüm. yapışkanlık biraz cildimi gerdi. gözeneklerim arındı mı derseniz yani bilemiyorum. onlara sormak lazım. ben gözle görülür bir değişiklik fark etmedim. sonuçta tek seferlik bir maske çok bir beklentim de yoktu aslında. tekrar alır mıyım? sanmıyorum. cildimde 15 dk tutacağım tek kullanımlık ürünlere baya iyi iş çıkarmadıkları sürece 10+ ₺ vermeyi fazla buluyorum. daha iyi maskeler denedim yani. belki diğer çeşiti farklıdır. onu da denersem girdi girerim.

Kullanıcı Yorumu: dün kullandığım ve bu sabah itibariyle yorumlayabileceğim ürün.  bu ürünün gözenek sıkılaştırıcı olanını birkaç ay önce migros’tan indirimle 4 küsur liraya  aldım ama kullanmaya üşenince bir kenarda bekledi. nihayet dün kullandım ve çok beğendim. açıkçası garnier şaşırttı beni, böyle bir performans beklemiyordum. öncelikle ürünü açınça ıpıslak siyah bir maske karşılıyor sizi. islaklığı jel gibi biraz. yüze de tam oturduğu söylenemez ama sıkıntı yaratmıyor. yüzde bekletme süresi 15 dk ama ben biraz geçirmişimdir. o sırada kaşınma, yanma gibi şeyler olmadı. çıkardıktan sonra fazlasını suyla yıkadım. en son görüntüye baktığımda bayağı bayağı hoşuma gitti süslüler! vaadi gözenek sıkılaştırmak ve bence de aşağı yukarı bunu yapıyor. bugün sabah kalktığımda da yüzümdeki o blur görüntü devam ediyordu, sivilce de yapmadı. (fakat kokusu güzel değil) bir daha aldığımda makyaj öncesi uygulayacağım 🙂

Kullanıcı Yorumu: oldukça ıslak bir yapısı olan, kokusu kimilerine göre rahatsız edici olsa da benim beğendiğim maske. ürün gözenek sıkılaşırmayı vaad ediyor. şüpheyle yaklaşmıştım ama ciddi anlamda memnun kaldığım bir ürün oldu. yüzümü maskeden önce nivea’nın köpük temizleyicisiyle yıkadım, ardından simple’ın nemlendirici temizleme jeli ile güzelce temizledim. yüzümü iyice arındırdıktan sonra garnier saf ve temiz 3’ü 1 arada olan peeling ile özellikle burun, yanak ve alın bölgemi iyice temizledim. yüzümü kuruladıktan sonra maskeyi uyguladım. maske yüzde iyi duruyor, yer çekimine yenik düşüp şap diye yeri boylar sanmıştım ama çok iyi tutunuyor yüze. 15 dakika bekletiyorsunuz. hassas bir cildim olmasına karşın herhangi bir irritasyona sebep olmadı. süre dolup maskeyi kaldırdığınız anda ferahlığı hissediyorsunuz. yüzde kalan ürünü pamuk ile silin diye tavsiye etmişler ama ben yaklaşık 5 dakika yüzümdeki ürünü masaj yaparak yedirdim. hatta paketin içinde kalan sıvıyı da kullandım. çünkü 1 paket (tek kullanımlık) şu anda 10 lira. gördüğüm sonuçlara gelecek olursam; yüzüme ışıltı verdiğini kesinlikle söyleyebilirim. elastik bir his var şu anda yüzümde. ve en önemlisi vaad ettiği şeyi yapıp gözenekleri tek kullanımda bile sıkılaştırdı. bir gün önce ayna karşısında siyah nokta sıkıp gözeneklerime saydırıyorken bugün bu sonucu elde etmiş olmam beni hem şaşırttı hem de mutlu etti. başta burnum olmak üzere yüzüm tertemiz görünüyor. keşke fiyatı uygun olsaydı da haftada 3 kere uygulayabilseydim. tavsiye edebileceğim bir ürün oldu kendisi.

Kullanıcı Yorumu: 3 gun once gratisten 12 tl ye aldim. yilbasi gecesi dus sonrasi makyaj oncesi kullandim, cildimde guzel bir his birakti. inanilmaz nemli olmadi ama kuruluktan uzakti da. gozenekleri o gecelik evet azaltti, ama sabah kalktigimda o etkisi gecmisti, nem de eh miktarda kaldi. uzun sureli kullanimda daha etkili olabilecegine dair umut verdigi icin haftada bir olacak sekilde almayi planliyorum.

Kullanıcı Yorumu: banyodan sonra uyguladım, gayet ıslaktı. i̇lk başta yapış yapış bir his bırakıyor ama geçmesi çok uzun sürmedi. aşırı bir nem verdiğini söyleyemem (karma cildim için yeterliydi) ama gözenek küçültme etkisini beğendim, tabi etkisi çok uzun sürmedi. i̇ndirimsiz fiyatını hak etmiyor bence sonuçta kağıt maske ama indirimde denk gelirsem tekrar alırım

Kullanıcı Yorumu: kendisini bugün migros indiriminde edindim. gözeneklerimi küçülttü diyemem ama temiz ve sağlıklı parlaklığı çok sevdim. yapış yapış hissettirdi malesef. herhangi bir yanma batma hissi oluşturmadı. cildimi temizlediğini de düşünmüyorum o yüzden tekrar almam. daha iyi seçenekler var

Kullanıcı Yorumu: genelde kağıt maskeleri keyif yapmak için kullanıyorum açıkçası. çok da büyük bir beklentim olmuyor ve dramatik bir fark da hiçbir zaman görmedim. bugüne kadar da bir çok markayı deneme şansım oldu hiçbiri parasına değdi dedirtmedi açıkçası. fakat bu maskeyi uyguladıktan sonra gözeneklerimde küçülme ve cildimde bir “iyilik” farkettim. tabii ki kalıcı bir iyilik değildi fakat makyaj öncesi cildimi iyi hale getirdi. ben bu maskeye daha çok o gözle bakıyorum artık. gerçi belki düzenli kullansam daha net bir sonuç da alabilirim ama fiyatı da çok ucuz değil. neyse, açıkçası beni şaşırttı ve memnun kaldım. evet maskeyi kaldırdıktan sonra ilk başta yapış yapış bir his oluyor ama cildim ürünü emdi ve o his de bir kaç dakika sonra ortadan kalktı. hatta bir çok kişinin hoşlanmaması da beni şaşırttı. herkesin cildine aynı oranda iyi gelmiyor demek ki.

Kullanıcı Yorumu: dün denedim. kokusu rahatsiz edici değil. nemlendirdi cildimi benim. germedi. kağıt maskeleri çok seviyorum, ama bi daha almicam galiba… tavsiye olarak şunu söyleyebilirim, kağıt maskeleri düzenli kullanmayacaksanız almayın. nemlendirme dışında bi faydası olmuyor çünkü tek kullanımda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.