Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Garage Organics Baby Wash Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Garage Organics Baby Wash Şampuanı Nedir?

Garage Organics Baby Wash Şampuan, bebeğinizin hassas cildine ve saçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Tüm vücut ve saçlarda kullanabilirsiniz. Saç derisinden konak, egzama, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunlarla savaşır, cildini rahatlatır.

Garage Organics Baby Wash Şampuanı Ne İşe Yarar?

Garage Organics Baby Wash Şampuan,

 

Aloe Vera ile saç derisini ve vücudunu nemlendirir, cildi besler, yeniler. Gözenekleri tıkayan ölü hücreleri temizlemeye yardımcı olur. İçerdiği çok sayıda besleyici element sayesinde yeni hücrelerin oluşumuna katkıda bulunur.
Yüksek oranda E vitamini içeren Hindistan cevizi yağı ile cildi ve saçları besler, nemlendirir, cilt bariyerini güçlendirir. Hassasiyet oluşumu ile savaşır.

Papatya yağı ile ciltte ve saç derisinde konak, egzama, enflamasyon, alerji iritasyonları ve pişiklerin giderilmesine yardımcı olur.

Mandalina yağı ile cildi ve duyuları rahatlatır, gerginliğin giderilmesine yardımcı olur. Hamile ve bebeklerde uyku problemlerinde doğal bir destek olarak tercih edilir.

Garage Organics Baby Wash Şampuanı İçeriği

Garage Organics Baby Wash Şampuan içeriğinde,

  • Aloe Vera,
  • E vitamini,
  • Mandalina yağı ve
  • Papatya yağı içermektedir.

Garage Organics Baby Wash Şampuanı Fiyatı

Garage Organics Baby Wash Şampuan fiyatı 160 TL’dir.

Garage Organics Baby Wash Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Islak saç ve vücuda uygulayın. Saç derisine parmak uçlarıyla yumuşak masaj yaparak uygulayın. Bol su ile durulayın. Bu organik formüllü şampuan formülünde Sülfat benzeri kimyasallar içermediği için az köpürür.

Garage Organics Baby Wash Şampuanı Kullananların Yorumları

Garage Organics Baby Wash Şampuan hakkında herhangi bir olumlu ve ya olumsuz yoruma rastlamadık. Bu şampuanı alıp kullandıysanız yorum kısmından düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.