Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Ganoderma lucidum, Geleneksel Çin Tıbbında uzun bir geçmişe sahip olan ve ömrü uzatıp sağlığı geliştirdiğine inanılan bir mantar türüdür.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun İşe Yarar mı?

Gano keçi sütlü sabun,

  • cilt üzerinde oluşan lekeler,
  • sivilce lekeleri,
  • akne lekeleri,
  • güneş lekeleri,
  • vitiligo,
  • siyah nokta,
  • yanık izleri,
  • iltihaplı cilt sorunları,
  • sedef hastalığı,
  • egzama gibi cilt problemleriyle savaşır ve onları kısa sürede tedavi eder.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabunun İçeriği

Gano keçi sütlü sabun içeriğinde, keçi sütü ve gano özel mantarı bulunmaktadır.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabunun Fiyatı

Gano keçi sütlü sabun fiyatı online satış sitelerinde, 150 TL ye satın alabilirsiniz.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Nasıl Kullanılır

Gano keçi sütlü sabunu sabah, öğle ve akşamları lekelerin olduğu kısımda kullanabilirsiniz. Paket içerisinden 2 adet sabun çıkmaktadır. Dilerseniz bir tanesini sadece duş alırken kullanmak için de ayırabilirsiniz.

Gano Excel Keçi Sütlü Sabun Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: ilk yıkamada bile cildimin nefes aldığını farkettim. gerçekten çok bahsettiler ve bende kullanıp editlicem. öncelikle içinde iki tane keçi sütlü sabun bulunuyor bu sabunu ilk hafta 10 dakika yüzünüzde bekleteceksiniz ardından durulayacaksiniz ikinci hafta ise 20 dakika bekleteceksiniz. sabunu elinizde köpük yapıp islattiğınız yüzünüze kullabilirsiniz. Instagramda boşuna o kadar para vermenize gerek yok. sırf onlardan almamız için bize nasıl kullanıldığını söylemiyorlar ama ben öğrendim ve bu şekilde kullanılıyor kesinlikle burdan alın derim çok çabuk elime ulaştı ve sorunsuz bir şekilde.
Kullanıcı: Yüzümü yumuşacık yapıyor çok güzel gerçekten kurutuyor sivilceleri sanırım bazılarında alerjik reaksiyon göstermiş ben de öyle bir şey olmadı
Kullanıcı: Sabun benim cildimde gerçekten işe yaradı. Yanak ve çene kısmımda sivilceler vardı. Bir sürü ürün denememe rağmen bir tek bu ürün iyi geldi. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve sadece küçük küçük lekeleri kaldı. Ancak ürünü kullanmayı bıraktığım zaman tek tük sivilce çıkıyor. Fiyatı indirimde alındığında çok uyguna geliyor ve uzun süre kullanılıyor.
Kullanıcı: kokusu çok güzel ve cildi yumuşacık yapıyor ama sivilce ve siyah noktalar için pek bir etkisini görmedim 2. kez kullanışım çok iyi temizliyor ..
Kullanıcı: Ceren kaya dan görüp aldım kullanmaya devam ediyorum sonucları ekleyecegim
Kullanıcı: sivilce çıkarıyor vs gibi yorumlar okudum evet arkadaşlar başta bir deri altı sivilcelerinizi çıkartıyor fakat bu zaten iyi bir şey uzun süredir kullanıyorum ve öncelikle deri altımdaki zaten çıkması gereken sivilcelerim çıktı sonrasında ise kurudu cildimin güzelleştirin hissediyorum tavsiye ederim
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.