Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Froximun Toxaprevent Plus Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Froximun Toxaprevent Medi Plus’ın etkin maddesi ’tir. Froximun Toxaprevent Medi Plus kesinlikle kimyasal madde içermez organik mineraldir.

Froximun Toxaprevent Medi Plus’ın ana etken maddesi Clinoptilolit, vücuda girdiği andan itibaren kana karışmadan, geçtiği yol üzerindeki toksinleri, asitleri, civa, amonyum, kurşun gibi ağır metalleri kendinde toplar ve kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyum’u toksinli ortama bırakır ( İyon Değişimi ) .

Kendinde topladığı tüm toksin ve asitler dışkı yoluyla vücuttan dışarı atılır. Tıpkı bir temizlik hizmetlisi gibi geçtiği bölgeyi arındırır. Ayrıca Froximun Toxaprevent Medi Plus extra kalsiyum ve magnezyum karbonat ile de zenginleştirilmiştir.

Froximun Toxaprevent Plus Ne İşe Yarar?

froximun toxaprevent plus, froximun toxaprevent plus nedir, froximun toxaprevent plus ne işe yarar, froximun toxaprevent plus fiyatı, froximun toxaprevent plus etkileri, froximun toxaprevent plus yan etkileri, froximun toxaprevent plus şikayet, froximun toxaprevent plus nasıl kullanılır, froximun toxaprevent plus yorumları, froximun toxaprevent plus kullanıcı yorumları, froximun toxaprevent saşe, froximun toxaprevent nedir

 • Ağızdan alındığı andan itibaren geçiş yolları üzerindeki her noktayı temizleyerek bağırsaklara kadar iner. Vücudu tahriş eden zehirleri ve kirleticileri kendine bağlar ve bağırsak yolu ile dışarıya atılmasını sağlar.
 • Vücudu kirletici ve tahrip edici maddelerin tahliyesini sağlar.
 • Asit ve Ph düzenleyici etkisi vardır. Bu şekilde Sindirim sisteminin düzenlenmesine ve mide duvarlarının korunmasına yardımcı olur.
 • Toksin ve ağır metalleri kendine çekerek organların temizliğini sağlar. Bu şekilde üst ve alt sindirim sistemi hastalıklarının önlenmesine yardımcı olur.
 • Toz şeklinde bardak içerisinde eritilerek içildiğinden, ilk önce temas ettiği yer ağız, dişler ve boğazdır. İçildiği andan itibaren ağız ve ağız boşluğuna yapışır. İyon değişimi sayesinde ağızda koku yapan tüm toksinleri ve yara yapıcı tüm bakteri, mantar ve ağır metalleri kendine çekerek, kendindeki Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum ve Potasyumu ortama bırakır. Bu bölgedeki toksik maddeleri kendine bağlayarak, Ağız Kokusunun giderilmesine ve Ağız Yaralarının iyileşmesine yardımcı olur.
 • Kanser hastalarında kemoterapi sırasında veya hastalıklarından dolayı fazla ilaç kullanan kişilerde rahatlıkla kullanılır.
 • Hiçbir ilaç ile olumsuz etkileşimi yoktur. Kemoterapi hastaları ya da çok ilaç kullanan kişilerde ilaçların olumsuz etkileri ve toksik maddeleri vücutta birikmektedir. Hastayı daha fazla hasta eden ve en çok da böbrek üzerinde biriken bu maddelerin dışarı atılmasına ve organların temizlenmesine yardımcı olur.

Froximun Toxaprevent Plus Fiyatı

Froximun Toxaprevent Plus fiyatı 670 TL’dir.

Froximun Toxaprevent Plus Nasıl Kullanılır?

 •  Her sabah 3 gr’lıl stick suya karıştırılarak içilir. Karıştırılacak kaşığın tahta kaşık ya da tahta çubuk olmasına önem verilmelidir
 • 30 gün hiç ara vermeden kullanılmalıdır
 • Doktor’un tavsiyesi günlük alım miktarı arttırılabilir.
 • Sabah aç karnına alınması uygundur.

Froximun Toxaprevent Plus Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Ayağımdaki ameliyat dikişleri ben iyi kurulayamadığım için nemli kalmış ve iyileşmemişti. Ürünü üç gündür kullanıyorum büyük bir hızla iyileşiyor.

Kullanıcı Yorumu: doktor tavsiyesiyesiyle çocuğuma aldım, toksin atıcı olduğunu söyledi. İki gündür kullanıyoruz etkisini gördük hemen.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.