Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Krem İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Fixodent’in serisindeki en gelişmiş protez yapıştırıcı kremdir.

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Ne İşe Yarar

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Krem,

  • Protez dişlerin hareketi ve sürtünmesini azaltır,
  • Protez dişiniz ve diş etleriniz arasında üstün bir mühür görevi görür,
  • Kötü kokan nefesle alakalı bakteri büyümesinin hızını yavaşlatır ve kolay ve hassas dozlamaya izin veren süper ince bir ağıza sahiptir,
  • Tam protez ve kısmi protez kullanıcılarının belirli ihtiyaçlarına hitap eder,
  • Fixodent’in en gelişmiş protez yapıştırıcı kremi Süper ince ağzı sayesinde hassas uygulama Fixodent serisindeki en iyi tutuş, diş eti koruma ve ferah nefes etkisi sağlar.

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı İçeriği

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Krem içeriğinde hafif nane tadı bulunmaktadır.

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Fiyatı

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Krem fiyatı, 35 TL’dir.

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Nasıl Kullanılır

fixodent professional, fixodent professional diş yapiştirici, fixodent professional fiyat, fixodent professional yorum, fixodent professional diş protez yapıştırıcı krem, fixodent professional kullanıcı yorumları, fixodent professional nasıl kullanılır, fixodent professional 40g, fixodent professional diş protez yapıştırıcı krem 40 gr, fixodent professional ingredients, fixodent, fixodent plus, fixodent professional, fixodent nedir, fixodent yorumlar, fixodent diş macunu, fixodent fiyat, fixodent nasıl kullanılır, fixodent complete, fixodent türkiye

Fixodent Diş Protez Yapıştırıcı Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Kullanmakta olduğum güzel bir ürün.Yapıştırma ömrü gerçekten uzun.Tavsiye ederim

Kullanıcı Yorumu: Ürünü daha yeni kullanmaya başladım yani ideal miktarı tutturup kullanırsanız işe yarıyor ama günde iki kere kullanmak gerekiyor yoksa protez yemek yerken zorlandığında hareket ediyor.

Kullanıcı Yorumu: Çok kötü. Dişimi yapıştırdım,gün sonunda dişim düştü.

Kullanıcı Yorumu: Annem önceden corega kullanıyordu bu markanın tv de reklamını gördüm bunu dene bi annem dedim. 7 aydır sadece bu markayı kullanıyor. Yapıştırma gücünden çok memnun. Normalde damaklarında erime olmasına rağmen bu ürün sağlam tutuş sergiliyor.

Kullanıcı Yorumu: Annemin dişlerini yaptırdığımızdan beri doktorun tavsiyesi üzerine bu ürünü kullanıyoruz ve çok memnun

Kullanıcı Yorumu: Annem için aldım. Piyasada daha çok bilinen diğer markadan hiç memnun değildi. Midesi bulanıyordu. Ama bu ürün o kadar iyi geldi ki. Şimdi protez dişlerini sabah bir takıyor akşam yatana kadar rahat ediyor.

Kullanıcı Yorumu: Anneannem için aldık çok memnun kaldı

Kullanıcı Yorumu: Tereddüt ederek ilk defa aldığım üründen memnun kalınca indirimde olunca tekrar aldım kalite olarak diğer ürünlere göre çok güzel. Tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu: Yapıştırıyor diyenleri anlamış değilim annem için almıştım ama hiç faydası olmadı

Kullanıcı Yorumu: Kaliteli ve diğer markalardan çok daha iyi. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumu: Babam için aldım, çok memnun. 12-13 saat gittiğini, Japon yapıştırıcısı gibi yapıştırdığını söylüyor. Uygun bir fiyat performans ürünü.

Kullanıcı Yorumu: üründen hiç memnun kalmadım neden insanları altdatmaya yönelik abartılı reklam ýapılıyor anlamıyorum lütfen paramı iade edin.

Kullanıcı Yorumu: Malum markaya göre çok daha iyi diğer marka 12 saatte etkisini yitiriyordu bu ürün 24 saat etkin uzun süreli uygun fiyatlı

Kullanıcı Yorumu: ürünü beğenmedim.2-3 saat sonra ağızda acımtrak bir tat oluyor.sigara içenlere hele hiç tavsiye etmem.sigarayı yaktüğım gibi ağzımda bir mayhoş tat oluşuyor.şimdiye kadar korega kullanıyordum yine korega ya devam.bu yorumun satıcı ile bir ilgisi yok,tama.en ürün üzerine yorum yaptım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.