Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Fibo Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Fibo krem, ağrı kesici özelliğe sahip olarak üretilmiş bir kremdir. Aynı zamanda fibo krem, kıkırdak ve eklemlerde hücre yenilenmesinin sağlanmasına yarayan, tamamen doğal ve bitkisel bir içeriğe sahip olan ağrı kesici kremdir.

Fibo krem, masaj ve rahatlatıcı krem etkisi ile tanınan bu krem özel formülü sayesinde kısa sürede isminden bahsettirmiş ve alınmak istenmektedir.

Fibo Krem İşe Yarar mı

Fibo krem, ağrı kesici haplara olan ihtiyacı azaltmaya yardımcı olur. Fibromiyalji ve nöropati için bu krem, sinir ağrısını doğal olarak azaltmada etkilidir böylece daha az ağrı kesici hap kullanabilirsiniz. Enerjiyi geri kazanmak için uykuyu iyileştirir. Fibromiyaljiden kaynaklanan ağrıyı doğal olarak azaltır ve daha iyi ve daha derin uyumanızı sağlar. Bu krem genel olarak yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olur. Sadece fibromiyalji için değil tüm kas ve eklem ağrılarının giderilmesinde, bel ağrısı, sırt ağrısı, bacak ağrısı, boyun ağrısı, bel tutulması, kas gerginliği, omuz tutulması ve boyun tutulmasında bu krem oldukça etkilidir.

Fibo krem,

  • Eklem ağrılarında,
  • Kireçlenme ağrılarında,
  • Romatizma ağrılarında,
  • Bel ağrılarında,
  • Omuz ve Kol ağrılarında,
  • Sırt ağrılarında,
  • Migren ağrılarında,
  • Diz ağrılarında ve Ayak ağrılarında kullanılmaktadır.

Fibo Kremin İçeriği

Fibo Krem, doğal ağrı kesici bir özelliğe sahip olmaktadır. İçerisinde, ağrıların durmasını sağlayan ve tedavi eden bitkisel özler bulunmaktadır. Fibo kremin etken maddesi hindistan cevizi yağı ve asitleridir. Bu kremin içinde captex 300 (hindistan cevizi yağ asitleri), carbopol ultrez 10 (sakaroz), setil alkol (hindistan cevizi yağı), dowicil, bitkisel bazlı gliserin, hydrokote (lesitin ile hurma çekirdeği yağı), i̇zopropil miristat yumuşatıcı (hurma tohumları), lipomulse (hindistan cevizi yağ asitleri), arıtılmış su, sodyum hidroksit ve steareth-12 (stearik asit kakao yağı) bulunur.

Fibo Kremin Fiyatı

Fibo krem fiyatı, 59 TL’dir.

Fibo Krem Nasıl Kullanılır

Fibo kremi, istediğiniz bölgeye sürerek masaj yapınız. İşte bu kadar. Günlük kullanım önerisi 2-3 defadır. 3 kereden fazla kullanım önerilmemektedir. Fibo krem kullanımı yaptıktan sonra birkaç saat yıkamayınız bölgeyi. Bir kutu ürün ağırlığı 50 ml olup kullanacağınız bölgenin alanına göre yaklaşık olarak 30 gün kadar kullanılabilmektedir.

Fibo Krem Kullanıcı Yorumları

Caner: Yıllardır bel fıtığı hastalığım var ve ağrılarım hiç dinmiyor. Şimdi Fibo Kremi günde 3 kez kullanmaya başladım, inanın bana çok kısa süre içerisinde ağrısı hafifliyor ve krem etkisini gösteriyor. Denilene göre düzenli kullanım sonucunda ağrıları tedavi ediyormuş. Kullanmaya devam ediyorum.

Emrah: Garsonluk yaparak geçinen birisiyim. Çalıştığım restoran özellikle hafta sonları çok yoğun olduğundan dolayı sürekli ayakta kalıyorum ve dinlenmeye fırsat bulamıyorum. Eve gelince ayak ağrılarımdan uyku uyuyamıyordum. Fakat Fibo Krem sayesinde şimdi ağrılarım çok kısa süre içerisinde diniyor ve uykumu rahatça uyuyabiliyorum. Kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Ferhat: İşim gereği günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirmekteyim. Bu durum zamanla sırt ve boyun ağrılarına sebep olmaya başladı. İnternette satılan boyunluk, sırtlık gibi aparatları satın alıp kullandım fakat hiçbir işe yaramadı, ağrılarım geçmedi. Yine araştırma yaparken Fibo Kremi gördüm ve denemek istedim. Kullanmaya başladıktan sonra hem ağrılarım sürdüğüm an gitti hem de 1 hafta içerisinde artık daha az ağrı yaşamaya başlamıştım.

Beren: İlk defa bugün kullandım. İlk kullanımdan farkını gösteriyor. Kullanılan bölgeyi 1 dakika sürmeden rahatlatmaya yardımcı oluyor. Beğendim ürünü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.