Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Bambu Aktif Karbonlu Diş Macunu İşe Yarıyor Mu, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Doğal Bambu Aktif Karbonu ve doğal perlit ile mükemmel beyazlığı hedefleyen Eyüp Sabri Tuncer markasına ait bir diş macunudur.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Bambu Aktif Karbonlu Diş Macunu Ne İşe Yarar

Doğal Bambu Aktif Karbonu, asidik plak oluşumunu azaltır ve ağız kokusu ile mücadele ederek nefesi tazeler. Aktif Karbonun etkisi, ülkemizdeki doğal kaynaklardan olan perlitin diş macunu için özel bir teknoloji ile yuvarlatılmış mikropartikül boyuttaki formu kullanılarak desteklenmiştir. Yapılan çalışmalarda mikropartikül yapıdaki doğal perlitin, diş ve diş minesi üzerindeki olumlu etkilerinden faydalanılmıştır. Doğal Perlit ve Doğal Bambu Aktif Karbonunun mükemmel birlikteliği ile formülize edilmiş yapı dişteki yüzeysel lekeleri gidererek diş minesini koruyup, pürüzsüz beyaz görünümü destekler. İçeriğindeki Doğal okaliptüs ile ağız içi hijyenini, doğal nane yağı ve menthol ile gün boyu ferah kalmanızı sağlar.

eyüp sabri tuncer doğal bambu aktif karbonlu diş macunu, eyüp sabri tuncer doğal bambu aktif karbonlu diş macunu 75 ml, eyüp sabri tuncer doğal aktif bambu karbonlu diş macunu kullananlar, eyüp sabri tuncer doğal aktif bambu karbonlu diş macunu 75, eyüp sabri tuncer doğal aktif bambu karbonlu diş macunu ekşi, eyüp sabri tuncer diş macunu, eyüp sabri tuncer diş macunu yorum, eyüp sabri tuncer diş macunu ekşi, eyüp sabri tuncer diş macunu karbonlu, eyüp sabri tuncer diş macunu migros, eyüp sabri tuncer diş macunu bim, eyüp sabri tuncer diş macunu kullananlar, eyüp sabri tuncer diş macunu nerede satılıyor, eyüp sabri tuncer diş macunu hangi marketlerde var, eyüp sabri tuncer diş macunu gratis

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Bambu Aktif Karbonlu Diş Macunu İçeriği

Eyüp Sabri Tuncer doğal bambu aktif karbonlu diş macunu, Doğal Bambu Aktif Karbonu ve Doğal Perlit içermektedir.

** Sls, Florür, Paraben, Titanium Dioxide, Şeker, Gluten, Boya ve Renklendirici içermez!

** Vegan bir üründür.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Bambu Aktif Karbonlu Diş Macunu Fiyatı

Eyüp Sabri Tuncer doğal bambu aktif karbonlu diş macunu fiyatı 21,90 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Bambu Aktif Karbonlu Diş Macunu Nasıl Kullanılır

Eyüp Sabri Tuncer doğal bambu aktif karbonlu diş macunu ile dişler günde en az 2 defa fırçalanmalıdır.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Bambu Aktif Karbonlu Diş Macunu Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Şuana kadar üretilmiş en iyi diş macunu desem abartmış olmam . Daha ilk günden itibaren inanılmaz beyazlık hacmi kazandırdı . Fırçaladıktan sonra çok güzel temizlik hissi veriyor . Bu fiyata yanında extra olarak soft diş fırçası vermesi de ayrı bir güzel jest . Diş macunu diğerlerine göre daha fazla rahatlama sağlıyor . İçeriği doğal olması gönül rahatlığı açısından tatmin edebilecek bir seviyede . Daha yeni aldım ama ilk andan itibaren beni bu kadar etkilemesini beklemiyordum . Herkese ısrarla tavsiye edeceğim . Bundan sonra benim değişmez tek tercihim bu olacak. Herkese iyi alışverişler .

Kullanıcı Yorumu: Reklamlarda diger markaları siddetle tavsiye eden bi diş hekimi degilim ama bu markayı ve diş macununu sıradan bi vatandas olarak siddetle tavsiye ediyorum 🙂
Kullanıcı Yorumu: Alıştığımız reklamlarda SÖZDE diş doktorlarının önerdikleri macunlara kıyasla çok farklı. Öncelikle şunu söyleyeyim ŞEKER olmadığı için içerisinde loş bir tadı ve siyah bir rengi ( karbondan dolayı ) var. Hatta şöyle söyleyeyim bu tip macunlara alışık değilseniz ilk kullanımlarda biraz zor alışabilirsiniz ama en fazla 3-5 fırçalamada aslında geçmişte şekerle diş fırçaladığınızı anlarsınız. Köpürme konusunda çok net söyleyeyim beklediğim etkiyi gösterdi ilk başta köpürmedi dişler temizlendikçe köpürmeye başladı. Kutu içerisinde gelen fırçayı da merak ettim iki tip fırça kullanırım otomatik ve bu şekilde klasik fırça olarak bu fırça başarılı orta sertlikte ve ergonomik bir fırça. Paketleme ve gönderim hızı da gayet iyiydi teşekkürler. OnlineTedarik firmasına teşekkürler.
Kullanıcı Yorumu: Çok kıymetli bir firma , ürünlerinin geneli çok kaliteli. Müşteri memnuniyeti için Sağlığı hiçe sayan ürünlerin yanında Eyüp Sabri Tuncer bi cevher kıymeti bilinmeli bence. Pandeminin ilk aylarında kişisel temizlik ürünleri %300/500 artarken bu tip firmaların avuçlarını ovarken, bu firma şimdi ticaret zamanı değil birlik olma zamanı değip zamsız satışlarına devam etti helal olsun. Benim kısaca bana lazım olan ne varsa ilk tercihim. Bu arada, Şeker içermez %100 bitkisel stevia kullanılmıştır.

Kullanıcı Yorumu: Gerçekten bugüne kadar ne kullanmışız bilmiyorum hikaye hepsi de tavsiye ederim alın deneyin beğenmeyen de artık daha iyisini yapacak olandır sanırım fırça için teşekkür ederim

Kullanıcı Yorumu: İnternette öve öve bitiremedikleri macunlardan bin kat daha iyi. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra verdiği temizlik ve ferahlık hissi daha iyi. Beyazlatma konusuna gelirsek, dişlerinizi düzenli fırçalamadığınız sürece hiç bir diş macunu işinize yaramaz. Günde 3 defa değil 2 defa fırçalayın. Sabah ve akşam yeterli. İlk kullanımda değil uzun süreli kullanımda beyazlatma etkisini göreceksiniz. Kargo süresi belirtilen tarihte geldi, gecikme olmadı. Paketlemede güzeldi. Bittiği zaman tekrar sipariş edebileceğim bir ürün. Fiyatıda gayet uygun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.