Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Expigment Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Expigment Kremi Nedir

Expigment krem, deride veya dokuda pigmentlerin aşırı derecede artması sonucu ciltte oluşan koyu renkli lekelerin renginin açılmasını sağlayan bir ilaçtır.

Expigment Kremi İşe Yarar mı?

Expigment krem,

  • deride lekeler halinde veya yaygın şekilde görülen koyu renkli – siyahımsı renklenmeler,
  • yüzde ve diğer bölgelerde, deri üzerinde düzensiz şekil ve büyüklüğe sahip koyu kahverengi lekeler şeklinde ortaya çıkan renk değişiklikleri ve
  • yaşlanmadan dolayı oluşan çillerin tedavisinde kullanılır.

Expigment Kremi İçeriği

Expigment krem içeriğindeki etken madde, Hidrokinon‘ dur.

Expigment Kremi Fiyatı

Expigment krem 2021 güncel fiyatı 13.30 TL’dir.

Expigment Kremi Nasıl Kullanılır

Expigment kremi temiz ve kuru cilde uygulayınız. Tedavi edilecek bölgenin dışına taşmayacak şekilde (sadece renk bozukluğu olan yere) ince bir tabaka halinde hafifçe sürünüz.

Expigment krem, 2 ay süresince sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanmalıdır.

Expigment Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: leke sorunu için kullanılan hidrokinon içeren aslen zararlı sayılabilecek kremdir. cildi soyup hassaslaştırır. meyan kökü ya da tere içerikli muadiller zannımca daha sağlıklıdır.

Kullanıcı: yazın kullanılması önerilmeyen çok tehlikeli leke kremidir. cildi soyarak tedavi eder.ancak çok çok ince tabaka halinde günde 1 kere sürülmelidir.aksi uygulanırsa yüzde 1.dereceden yanık yapar. kesinlikle doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Kullanıcı: sürekli kullananların etkisini 5 sene sonra göreceği krem. kırk yaş üstü kadınlardaki bu cilt fecaatlerinin nedenlerini hep gençlikte yapılan bu tarz cahilce yaklaşımlarda aramak lazım. doktorlarında sülalesi raad, yazıyorlar bu kremi yolluyorlar milleti, leke geçiyor çoğunlukla ama o leke nasıl geçiyor kimse düşünmüyor.

Kullanıcı: 3 gündür ilk olarak sadece leke olan bölgelere kullanmaya başladığım daha sonra üşenerek lekeli tüm bölgelere boce edip sürdüğüm kremdir. yazılanların aksine ne kızarıklık, ne pullanma ne de sürdüğüm bölgelerde herhangi bir değişiklik tespit edebilmiş değilim. ya benim derim katır derisi yada eczacı bana bu kremin içine bepanthene doldurup sattı anlayamadım.

Kullanıcı: dün itibariyle 1 tüp bitirmiş olduğum krem. benim kullandığım %2’lik olandı ve bacaklarımdaki batık izleri için kullandım. dolayısıyla o bölgede çok bir zararı olacağını düşünmüyorum. izlere gerçekten etkisi var bacağımdaki izleri büyük oranda geçirdi fakat yeni bir tüp şimdilik almayı düşünmüyorum zaten yaz geliyor kullanamam. yalnız şöyle efsane bir şey yaptı bu krem, ayak bileğimdeki 3 yaşımdan beri bulunan yanık izini neredeyse tamamen geçirdi hala inanamıyorum. ben sadece geceleri her gece sürdüm ve tüpün bitmesi 20 gün sürdü. son olarak kokusu baya iğrenç.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.