Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ersağ Masaj Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Ersağ Masaj Krem Nedir

Ersağ masaj kremi, kozmetik amaçlı geliştirilmiş bitki özlerinin karışımıyla elde edilmiş bir masaj kremidir.

Ersağ Masaj Krem Ne İşe Yarar

Ersağ masaj kremi, bitkisel içerikli bir masaj kremi olup ağrı kesici özelliği de bulunmaktadır. Özellikle spor sonrası kas ağrıları için masaj yaparak uyguladığınızda ağrıları kesiyor. Aynı zamanda romatizmal ağrılar ve baş ağrısı içinde birebir olan ersağ masaj kremini kullananlar oldukça memnun.

Romatizma, eklem ve kas ağrılarında, problemli bölgeye masaj yaparak, ağrıyan yerin biraz daha geniş alanına yaydırarak kullanın.

Baş ağrısı için; Alın, şakaklar, boyun ve ense bölgenize masaj yaparak yediriniz rahatladığınızı göreceksiniz.

Sürekli ayakta duranlar için; Pazarcılar, tezgahtarlar veya iş yerinde gün içinde uzun süre ayakta duranlar, ayak ve bacak ağrısı çekenler, sabah işe gitmeden önce ve işten geldikten sonra Baldır, diz, bacak ve ayak altına kadar olan bölgeye masaj yaparak sürün, gününüzün diğer günlerinizden daha rahat geçtiğini fark edeceksiniz.

Soğuk algınlığında; Kireçlenmelerde, kas ağrılarında, romatizmal ağrılarda, eklem ağrılarında, burkulma ya da incinmelerde, baş ağrılarında, migren nöbetlerinde, kas ezilmelerinde rahatlıkla kullanabilir ve çok kısa sürede etkisini görebilirsiniz.

Ersağ Masaj Krem İçeriği

Ersağ masaj kremi içeriğinde, Aqua, Cetearyl, Menthol, Allontoin ve Ginseng gibi bitkisel özler bulunmaktadır.

Allontoin: Karakafes otundan elde edilen bir maddedir. Nemlendirici, rahatlatıcı ve ağrı kesici bir özelliğe sahiptir. Hücre yenileyici, yaşlanma karşıtı özellikleri vardır. Eski çağlardan beri ağrı kesici olarak kullanılmaktadır.

Ginseng: Özellikle uzak doğuda yaygın olarak kullanılan anti oksidan bir bitkidir. Yara iyileştirici, cildi güzelleştirici özellikleri yanında enerji veren, hafızayı güçlendiren bir özelliği vardır.

Menthol: Nane ve nanegiller familyasının bir üyesi olan mentol, kimyasal alanlarda “menthol”, ticari alanlarda ise “mentol” ismiyle kullanılır. Yapısı itibariyle bir yağ olarak algılanabilir. Oda sıcaklığında katı halde olacaktır. Nane bitkilerinin yağından elde edilen mentolün kullanım alanı oldukça geniştir. Ağrı giderici, gıcık alıcı, rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Cetearyl: Bitkisel yağ anlamındadır. Bitkisel yağ alkolleri olarak düşünebilirsiniz.

Ersağ Masaj Kremi Fiyatı

Ersağ masaj kremi fiyatı, 63 TL’dir.

Ersağ Masaj Kremi Nasıl Kullanılır

Ersağ masaj kremini, tamamen emilimi sağlanana kadar eklem bölgelerine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Ersağ Masaj Kremi Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Eşim migren için kulanıyor, ilaç değil ancak ilaçla birlikte de bitkisel olduğu için en azından doğal tedavi gibi iş görüyor. Biz 3 yıldır memnunuz.

Kullanıcı: Her zaman evde olması gerektiği için bittikçe aldığım muhteşem ürün soğuk algınlığı spor sonrası rahatlatıcı bir ürün.

Kullanıcı: Masaj kremi olarak kullanıyoruz, baş ağrısı olduğunda da alnıma küçük bir miktar sürüyorum çok etkili oluyor.

Kullanıcı: Çok güzel bir krem. Özellikle baş ağrısı çekenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Buzdolabında tutun başınıza ve burun deliklerinin kenarına sürün.  Soğuk olunca daha etkili oluyor

Kullanıcı: Harika. Soğuk algınlığı ve romatizmal ağrılarda çok etkili.

Kullanıcı: Bu ürüne biz sihirli iksir diyoruz bir yerimiz agridiginda kullanıyoruz anında sonuç alıyoruz kesinlikle her evde olmali

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.