Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Ense Traşı Modelleri Erkek Stilleri

0

Ense Traşı Modelleri Erkek;
Ense tıraşı erkeklerin gözdesidir. Ense tıraşı modelleri erkekler için çok önemli bir detaydır ve çok değişik tarzları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Düz ense traşı, Ense traşı çizik, Uzun ense traşı, Kısa ense traşı, ense tıraşı modelleri, düz ense traşı, oval ense traşı,  yuvarlak ense saç modelleridir. Erkeklerin güzel olmasını sağlamak için ense traşları önemli detaylar arasında sayılır fakat en sevdiğimiz modellere sahip olsak bile her zaman hatalarla karşılaşabiliriz bu yüzden iyi bir kuaför tarafından yapılması daha uygun olur.

Ense Tıraşı Modelleri Erkek modelleri her zaman kendine özgü ve duygusal bir anlam taşımaktadır. Ense tıraşlarının farklılığı, sizi daha dikkat çeken bir kimlik oluşturmasına yol açar. Sizlere ense traşları ile ilgili fikirler sunacak yazımızı okumaya davet ediyoruz. Gelin beraber Ense Traşı Modelleri Erkek kesimleri hakkında bilmediklerinizi keşfedelim..

BAKINIZ:Erkek Saç Numaraları ve Kısa Saç Modelleri

Evde ense traşı yapımı erkek

Evde ense traşı yapımı erkek

Erkek Ense Saç Modelleri ve İsimleri Nedir?

  • Düz ense traşı
  • Üçgen ense traşı erkek
  • Natürel ense traşı
  • Subay tıraşı ense modeli
  • Çizik ense traşı
En güzel erkek traşı

En güzel erkek traşı

Naturel Ense Traşı

Naturel traş ne demek? diyorsanız ensedeki saçların bi çizgi halinde değil de hafif azalaraktan sonlanması durumudur. Günlük hayatta birçok kullandığı saç kesim modellerindendir.

Tıraşlarınızda doğal bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız Naturel ense tıraşlarını tercih edebilirsiniz. Bu tür tıraşlar ile kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün olabilecektir. Ayrıca kahverengi, açık yeşili ve beyaz renklerde olan bu tür tıraşlar erkekler için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Naturel ense tıraşlarını çok sade ve klasik modellerle tamamlayabilirsiniz.

Natürel ense traşı

Natürel ense traşı

Çizik Ense Traşı

Ense traşı ne demek?

Ense tıraşı modelleri erkek, ense tıraşlarında çok önemli bir yere sahiptir. Ense tıraşları erkeklerde görülen ve her zaman dikkat çeken özelliklerden biri olan tıraşlar; günümüzde değişen şartlara uyum sağlamak adına değişim göstermektedir. Ense tıraşları erkeklerde son dönemlerde oldukça popüler olmaya başlamaktadır.

Ense çizik modelleri

Ense çizik modelleri

Ense tıraşı modelleri erkekler için, çizik ense traşı yapmak kolay bir şekilde yapılabilir.  Çizgili ense traşları yapımı aslında çok basittir. Çizgi saçta gayet dikkat çekici olduğundan fazlaca atılmamalı ve abartıya kaçılmamalıdır. Saçın kesim numarası ve uzunluğu da çizginin şeklini etkilemektedir.

Ense traşı kaç numara olur?

Tıraş makinalarında saç için tarak ölçü birimi olarak inc yada milimetre kullanır. 5 numaraya kadar olan traş mm leri aşağıdadır.

  1. 1 Numara = 3mm.
  2. 2 Numara = 6mm.
  3. 3 Numara = 9mm.
  4. 4 Numara = 12mm.
  5. 5 Numara = 15mm.
Uzun saç ense traşı

Uzun saç ense traşı

Ense Traşı Modelleri Erkek Tarzlarında;

Kişinin kendi isteğine bağlı olarak çoğunlukla 1 ile 3 numara kesim tercih edilmektedir.

Evde ense traşı yapımı için  ense traşı saç modelleri, ense traşı nasıl yapılır? ense traş modellerini içerir video sayesinde sizde evde bu klasik ense modelini deneyimleyebilirsiniz.

Sizlere ilham olabilecek yazımız Sarışın Erkekler Nasıl Giyinmeli? İpucuları

RESİM GALERİSİ :Ense Traşı Modelleri Erkek 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.