Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

En Çok Tercih Edilen Haşema Modelleri

0

Tesettür giyimi tercih eden kadınların genellikle ilk tercihlerinden biri olan haşema, her sene modanın değişmesiyle beraber farklı modellerinin üretilmesini sağlamıştır. Hatta sadece kadınlar değil erkekler içinde haşema üretimi mevcuttur. Haşema normalde bir markanın ismiyle doğmuştur ancak zamanla beraber haşema ismi markalaşmadan çıkarak ve farklı markalarında sektöre girmesiyle beraber muhafazakar kadınların tercih ettiği bir isim haline gelmiştir. Haşema modellerinin diğer mayolardan ayıran en büyük özellikleri ise hızlı bir şekilde kuruması ve bu modeli tercih eden kullanıcılara kullanım rahatlığı vermesinden kaynaklıdır.

Haşema Modelleri Nelerdir ?

Muhazakar hayatı benimsemiş insanların genellikle tercih ettiği haşemalarda bir çok seneçek bulunmaktadır. Kullanıcıların modaya ayak uydurmak için en şık tasarıma sahip haşemaları satın almak istemektedirler. Özellikle genç bayanların tercih ettiği bu renkli haşemaları sizler için açıklayalım.

1.Likralı Haşema Modelleri

Esnek yapıları sayesinde kadınların en çok tercih ettiği likralı haşema modelleri rahat hareket etme kolaylığı sağmaktadır. Dar likralı ve bol likralı kumaş olarak ikiye ayrılmaktadır. Dar likralı kumaşlar vücudunu tamamen sararken bol likralı kumaş türleride vucüt hatlarının ön planda olmamasını amaçlamaktadır. Ayrıca likralı kumaşa benzer bir kumaş türüde polyester kumaş türüdür. Polyester kumaş türüde likralıyla aynı özellikleri taşımaktadır. Bu kumaş türlerinin özellikleri ise çabuk kuruma ve suyu itme özelliklerinin olmasıdır. Denize veya havuza girdiğinizde sizinde fark edebileceğiniz üzere kumaş suya itme özelliğini kullanmaktadır.

2.Desenli Haşema Modelleri

Genç kadınların sıklıkla tercih ettiği bu haşemalar genellikle son zamanlarda da oldukça moda olan tropikal çiçek desenlerinden oluşmaktadır. Bu haşema modellerinde kalın yaprak desenleri sıklıkla görebilirsiniz. Son yıllarda haşema ürüten firmalar yaprak desenlerini çeşitlendirerek müşterilerine birbirinden renkli haşema modellerini pazarlamaktadır. Müşteriler çiçekli desenlerden sonra en çok tercih ettikleri ürün ise deniz temalı desenli haşemalardır. Bu haşemalar; deniz kabukları, midye, deniz taşları ve çeşitleri balık türlerinden oluşmaktadır.

3. Baskılı Haşema Modelleri

Farklı görünmeyi seven kadınlar için tasarlanan bu haşema modeli ise mayonun genellikle kol ve bacak kısmında çeşitli baskı türleri ile mayoya işlenir. 2020 senesinden sonra müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda bir çok firma kişiye özel baskılı haşema üretimine geçmiştir. Kendi tesettür mayonuzu bilgisayarınızdan yada telefonunuzdan hoşunuza giden bir figürü yada deseni tasarlayabilirsiniz. Tamamen kendi zevklerinizden oluşan mayonuzu tasarlamak sadece sizin hayal gücünüze kalmaktadır.

En Hesaplı Haşema Fiyatları

Haşema modellerini bir çok firmadan temin edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli durum ise alacağınız haşemanın kumaş kalitesidir. Bir çok firma farklı kumaş modellerini kullanmaktadır. Kalitesine göre ve üretimine göre farklılık gösteren bu kumaşlar sizlerin güzel bir tatil geçirecekken kabuse dönmesini de sağlayabilir. Tasarım olarak göze çok güzel bir model ürünü giydiğinizde saydamlaşarak belli bölgelerinizi güneş altında gösterebilir. Bu durumlara düşmemek için bilindik markalardan alışveriş yaparsanız hem sorunsuz bir tatiliniz ve uzun zaman zevkle giyebileceğiniz bir haşemanız olacaktır.

Starinci Haşema Modelleri

Starinci sektördeki tecrübesi ve uzun yıllara dayanan tesettür giyimdeki deneyimi ile müşterilerine her zaman en trend ürünleri sunmaya devam ediyor. Özellikle genç muhafazakar kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen Starinci markası tasarımlarını tamamen müşteri deneyimlerine göre hazırlamaktadır. Bu çok yoğun ilgi gören haşema modelleri arasında tavus kuşu modeli ve yaprak desenli haşemalar yer almaktadır. Sizde zaman kaybetmek bu birbirinden şık haşema modellerini sipariş etmek için www.starinci.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.