Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Elenatal 2 Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

0

Elenatal 2, hamilelik döneminde kullanılan içerisinde multi vitamin, mineral, metafolin ve omega üç içeren oldukça etkili ve güvenilir bir takviye gıdadır. Bayer tarafından formüle edilmiş ve piyasaya sürülmüş takviye gıdalardan birisidir.

Elenatal 2 Nedir?

Elenatal 2, hamilelik süreci boyunca anne adayı kadınlar için formüle edilmiş oldukça etkili multivitamin ve mineral kaynağı bir takviye gıdadır. İçerisinde 30 kapsül bulunmakta ve bir ay kadar kullanım imkanı sunmaktadır.

Elenatal 2 Ne İşe Yarar?

Elenatal 2, i̇çerisinde B 12,: vitamini, D vitamini ,e vitamini, B1- B2-B3-B5-B6, C vitamini ve folik ait ile biyotin bulunan ve hem vitamin hem de mineral ihtiyaçlarını tek başına karşılayan oldukça zengin bir takviye gıdadır.

Elenatal 2 Fiyatı

Elenatal 2 eczane fiyato 199 TL’dir.

Elenatal 2 Nasıl Kullanılır?

Elenatal 2 günde bir defa kullanılmalıdır.

Elenatal 2 Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu:  Hamile olduğumu öğrendiğim günden bugüne düzenli olarak kullandığım ve doktorum tarafından da tavsiye edilen kokusu hiçbir şekilde rahatsız etmezken herhangi bir yan etkisini de rastlamadım en sevdiğim takviye gıdam kesinlikle budur.

Kullanıcı Yorumu:  doktorumun tavsiyesi ile aldığım için çok güvendiğim Öte yandan bayer tarafından üretilmiş ve kullanan kişilerden de olumlu geri dönüş almış elenatal 2 gebe takviye gıdasını çok severek kullanıyorum.

Kullanıcı Yorumu:  eskiden kullanılmayan ama günümüzde olmazsa olmaz temel ihtiyaçlardan birisi olan takviye gıdaların hamile kadınlar için olanını görünce çok sevindim. Bana herhangi bir şekilde doktorum önermedi ama ben eczanede görünce alıp denemek istedim. Sonrasında kullanan kişilerin kullanıcı yorumlarını okuduğumda elenatal 2’yi iyi ki almışım diyorum.

Kullanıcı Yorumu: Elenatal 2 takviye gıdayı bana da herkes gibi doktorum önerdi. İlk başlarda içerken biraz zorlansam da sonralarında çok alıştım ve kesinlikle gebeliğimin son gününe kadar kullanmaya devam etmek istiyorum. Fakat keşke fiyatı biraz daha uygun olsaydı. Çünkü herkesin her dönem kolaylıkla ulaşabileceğini düşünmüyorum şu hayat pahalılığı döneminde.

Kullanıcı Yorumu:  üretici firmanın bayer olması bu takviye gıdayı seçmemdeki en önemli etkenlerden bir tanesiydi. Fakat fiyatı diğer tüm takviye gıdalarından pahalı olduğu için açıkçası bütçemi sarsıyor. Fakat benim için bu gebelik her şeyi göze alma sebebi. Bu yüzden belki evimin eksiklerinden kısıt kullanmaya devam etmek zorunda kalacağım. Bayer bu konuda annelere yardımcı olmalı diye düşünüyorum.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.