Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet, içeriğinde hidrolize kolajen ve hyaluronic acid bulunan takviye edici bir gıdadır.

Kolajen nedir?

Kolajen; deri, kemik, kas, eklem, diş, kornea ve dokularda bulunan vücudun yapısal iskeletini oluşturan proteinlerdir. Kelime anlamı olarak Yunanca ‘’kolla’’ yapıştırıcı, bağlayıcı anlamı taşır. Kolajeni, dokuları bir arada tutan ve destek sağlayan güçlü bir yapıştırıcı olarak düşünebilirsiniz. Kolajen, fibroblast ve diğer hücreler tarafından oluşturulur. Temel görevi ise bağ dokuları güçlendirmek ve cilde esneklik kazandırır. Kolajenin bilinen 16 farklı tipi bulunur. Vücutta en çok bulunan kolajen tipleri, Tip 1, Tip 2, Tip 3 ve Tip 4’tür. Temelde aynı görevlere sahip olsalar da kolajen tiplerinin farklı görevleri de vardır. Kolajen, vücutta sentezlenebildiği gibi dışarıdan da alınabilir. Vücutta sentezlenen doğal kolajen endo kolajen, besin takviyeleri veya cilt bakım ürünleri gibi dış kaynakların alınan kolajen ekso kolajen olarak adlandırılır.

Kolajenin faydaları nelerdir?

Kolajen en çok ciltte bulunur. Hayatın doğal bir süreç olan yaşlanma ile cildin kolajen üretiminde azalma meydana gelir. Özellikle otuzlu yaşlardan itibaren kolajen miktarı her yıl yaklaşık %1 oranında azalır.Yaşlanmanın yanı sıra yetersiz beslenme, sigara kullanımı, uyku düzensizliği, menopoz, aşırı stres, hava kirliliği, UV ışınlarına maruz kalma gibi etmenler vücudun kolajen üretiminde azalma meydana getirir. Kolajen takviyeleri, kremler ve cilt bakımı ile kolajen seviyesindeki azalma, kontrol altında tutulabilir.
Kolajen, ciltte olduğu kadar tırnak saç ve dişlerde bulunur.
Serbest radikaller, stres, sigara, yetersiz beslenme ve çevresel etkilerin sonucu olan bileşiklerdir. Hücre yapısına, proteinlere ve DNA’ya zarar verir. Kolajen serbest radikallere karşı antioksidan olarak savaşır.

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet, dynavit collagen hyaluronic acid tablet ne işe yarar, dynavit collagen hyaluronic acid 30 tablet yorumları, dynavit collagen hyaluronic acid 30 tablet en ucuz, dynavit collagen hyaluronic acid 30 tablet içeriği, dynavit collagen hyaluronic acid 30 tablet fiyat, dynavit collagen hyaluronic acid tablet nedir, dynavit collagen hyaluronic acid tablet ne işe yarıyor, dynavit collagen hyaluronic acid tablet işe yarıyor mu, dynavit collagen hyaluronic acid tablet içeriği, dynavit collagen hyaluronic acid tablet fiyatı, dynavit collagen hyaluronic acid tablet kullananların yorumları, dynavit collagen hyaluronic acid tablet kullananlar, dynavit collagen hyaluronic acid tablet yorum, dynavit collagen hyaluronic acid tablet kullanım şekli, dynavit collagen hyaluronic acid tablet nasıl kullanılır, dynavit collagen hyaluronic acid tablet kullanıcı yorumları,

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet Ne İşe Yarar

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet,

  • Resveratrol molekül yapısı olarak trans formdadır
  • 50 mg Resveratrol içerisinde %80’lik 40 mg resveratrol bulunmaktadır

Uyarılar,

  • İlaç Değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
  • Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
  • Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayın.
  • Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.
  • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet İçeriği

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet içindekiler,

AKTİF BİLEŞEN 1 TABLETTE
Hidrolize kollajen 750 mg
Hiyaluronik asit 150 mg
Resveratrol (%80’lik) 50 mg
Nar çekirdeği yağı 20 mg

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet Fiyatı

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet fiyatı, 156,66 TL’dir.

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet Nasıl Kullanılır

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet, 11 yaş ve üzeri yetişkinler tarafından günde 1 tablet, yemeklerden sonra alınması önerilir.

Dynavit Collagen & Hyaluronic Acid Tablet Kullananların Yorumları

Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet daha önce kullandığınız ilaçlar arasında yer alıyorsa kendi kullanıcı yorumlarınızı ve kullanıcı deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın. Dynavit collagen & hyaluronic acid tablet kullanımı sonucu olumlu veya olumsuz etkilere ve belirtilen yan etkilerin dışında herhangi bir yan etki görüp görmediğinizi de lütfen aktarmayı unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.