Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dr. Savon Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Sosyal medyada ve internet reklamlarında sıklıkla karşımıza çıkan dr savon şampuan klinik olarak oluşturulan ve her saç tipine, her cinsiyete ve her yaş grubuna özel olarak tasarlanmış saç sorunlarına yönelik çözüm oluşturabilen bir şampuandır.

Dr. Savon şampuanı satın almadan önce kendi saç tipinize uygun olan ürünü bulabilmeniz adına bir saç testine tabi tutuluyorsunuz. Testin sonucuna göre sizin için en uygun olan şampuan veya şampuan setine yönlendiriliyorsunuz. Bu sayede kendi saçınıza uygun şampuanı seçmiş olduğunuz için saçlarınız yıpranmıyor.

Dr. Savon Şampuan ne İşe Yarıyor

Dr. Savon şampuan kullanıcılarının yüksek bir çoğunluğundan olumlu geri dönüş alıyor, olumsuz yorumların bir çoğu ise fiyatının yüksek olmasından kaynaklanıyor.  Bana göre yine de denenebilir. Dr. Savon şampuan diğer pek çok özel şampuanlara göre daha ulaşılabilir bir rakama sahip olduğu için çoğunluk tarafından kullanılmış ve memnun kalınmış ürünler arasında yer almaktadır.

Dr. Savon Şampuanın İçeriği

Kişisel şampuan olarak da geçen Dr. Savon ürünleri Paraben, SLS/SLES, Sülfat, Tuz, Boya, Parafin içermez. Bu ibarenin dışında orijinal web sitesinde de ürün içeriğine dair herhangi bi bilgi bulamıyoruz maalesef ama ürünlerin tamamı hem vegan hem de hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor. Bu da hem doğa hem de hayvan dostu bir marka olduğunu kanıtlıyor. Bu anlamda temiz içerikli şampuan arayışında olan herkese hitap ettiği anlamına geliyor.

Dr. Savon Şampuanın Fiyatı

Dr. Savon şampuanları pompalı bir ambalaj içerisinde 400 ml ürün kapasitesi ile satışa sunuluyor. 120 TL gibi bir satış fiyatı bulunmakta. İndirime girdiği zaman bende deneyip yorumlarımı sizler için paylaşıyor olacağım.

Dr. Savon Şampuanın Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Saçlarım konusunda çok hassas birisi olduğum için Dr. Savon şampuana da ilk başlarda biraz mesafeli bir yaklaşımın söz konusuydu. Açık konuşmak gerekirse fiyatı da 400 ml’lik bir şampuan için biraz fazla geldi bana ama içerinin temiz olması ve Vegan bir ürün olması sebebiyle satın aldım. Bugüne kadar kullandığım ve tüm saç sorunlarımı giderirken saçlarımdan istediğim tüm beklentileri yerine getiren tek şampuan budur. Bu yüzden hem kişisel hem de çok sağlıklı bir içeriğe sahip olan Dr. Savon şampuanı herkese tavsiye ediyorum.

Kullanıcı: Aşırı ince telli saçlara sahip olan kişilerin çok iyi bileceği bir şey varsa saçları ne kadar yıkarsanız yıkayın kesinlikle diplerimiz aşırı derecede yağlı oluyor. Saç testi sırasında tüm bu sorunlarımı ve tüm beklentilerini belirterek bana uygun olan şampuanı buldum öncelikle ve sonrasında benim için uygun olan tüm Dr. Savon setini satın aldım. Hem saç kreminden hem şampuanından hem de saçlarım bundan çok ama çok memnunum satın almak istiyorsanız 120 TL’yi yolda kaybettiğinizi varsayın ve kendinize bu iyiliği en azından bir kerelik olsun yapın. Dr. Savon şampuan sayesinde özgüvenim yerine geldi.

Kullanıcı: Dr. Savon şampuan sayesinde nefret ettiğim kuru saçlarımı sevmeye başladım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.