Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Dr. Clinic Beyazlatıcı Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları

0

Son zamanlarda kadınların en çok ihtiyaç duyduğu ve tercih ettiği kremlerden biriside beyazlatıcı kremler olarak karşımıza çıkıyor.

Dr. Clinic Cilt Beyazlatıcı Krem Nedir

Oldukça ilgi gören bu beyazlatıcı kremler arasında Dr clinic beyazlatıcı krem de yer almakta olup Dr clinic ürünleri oldukça seviliyor ve kullanılıyor. Ayrıca Dr clinic leke kremi hakkındaki makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dr clinic beyazlatıcı krem, içerisindeki özel aktifler sayesinde cilde beyazlık kazandırır. Cildi, güneşin zararlı etkilerine karşı koruyarak buna bağlı leke oluşumunun önüne geçer. Dr clinic beyazlatıcı krem, içeriğindeki organik Argan yağı ve Vegan Hyalüronik Asit cildi nemlendirir ve besler. Bu sayede her zaman canlı ve neme doymuş bir yüze sahip olursunuz.

Dr clinic cilt beyazlatıcı krem içerisinde yer alan Salisilik Asit, cilt üzerindeki siyah noktaların oluşumunu engeller. Yüzünüzde yer alan siyah noktaları etkili şekilde yok etmek ve cilde beyazlık kazandırmak için Dr.Clinic derinlemesine cilt beyazlatıcı kremi kullanabilirsiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur. Düzenli kullanım ile cildinizdeki lekeleri geride bırakabilirsiniz.

Dr. Clinic Beyazlatıcı Krem Ne İşe Yarar

Dr clinic beyazlatıcı krem,

  • Cildi beyazlatır,
  • Ciltteki renk farklılıklarını eşitler,
  • Ciltte oluşan siyah noktaları giderir ve yeniden oluşumunu engeller,
  • Cildinizde leke oluşumunu önler,
  • Cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur,
  • Cildinizi nemlendirir ve besler.

Dr. Clinic Beyazlatıcı Krem İçeriği

Dr clinic beyazlatıcı krem içeriğindeki etken maddeler,

  • Argan yağı
  • Vegan Hyalüronik Asit
  • Salisilik Asit

Dr. Clinic Beyazlatıcı Krem Fiyatı

Dr clinic beyazlatıcı krem fiyatı, 139 TL’dir. Ancak dönemsel olarak yapılan indirimler ile birlikte şu anki Dr clinic beyazlatıcı krem indirimli fiyatı 55.60 TL’dir.

Dr. Clinic Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

Dr clinic beyazlatıcı kremi, kullanmak istediğiniz bölgeyi temizledikten sonra elinize bir miktar krem alarak dairesel hareketlerle masaj yapar gibi uygulayınız. Yeşim taşı gibi masaj taşları ile de kullanırsanız etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için Dr clinic beyazlatıcı kremi günde iki kez uygulayabilirsiniz. Günlük uygulama için uygundur.

Dr. Clinic Beyazlatıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı: Dr. Clinic ürünleri der ve susarım
Kullanıcı: 3 günlük kullanıma bile farkı anlıyorsunuz
Kullanıcı: dr clinic leke kremini de almıştım beyazlatıcı kremi de en az leke kremi kadar etkili hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.
Kullanıcı: Fiyatı da indirimde alınca oldukça uyguna gelen dr clinic beyazlatıcı krem gerçekten oldukça etkili kızlar eğer böyle bir probleminiz varsa mutlaka bir şans verin derim
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.