Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Diyetisyen Yazılımı Nedir?

0

Diyetisyen yazılım programı sayesinde diyetisyenler muayenelerindeki randevuları, hasta değerlendirmelerini, hasta takibini, tedavi sürecini, raporları ve hasta finansal işlemlerini kolaylıkla yapabildiği bir uygulamadır. Böylelikle hastaların baştan sona tüm durumları diyetisyen yazılım programı aracılığıyla takip edilebilmektedir. Böylelikle diyetisyenler randevularına, raporlarına, dosyalarına, hastaya yapılan işlemlere telefondan, bilgisayardan veya tabletten bağlanarak kontrol edebilir, bilgilere erişebilir ve gerektiği yerlerde müdahalede bulunabilirler. Aynı zamanda danışan takip programı olarak da adlandırılabilir.

diyetisyen-yazilim
Diyetisyen Yazılımı Nedir? 2

Muayene veya sağlık kuruluşundaki hasta dosyaları, ölçüm sonuçları, hasta raporları, röntgen ve filmleri kısacası bütün evrakları dijital ortama taşıyarak her yerden ulaşılabilmesine ve gerekli müdahalelerin yapılabilmesine olanak sağlar. Bu sayede hastaların durumlarını dosya aramaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde öğrenerek tüm bilgilere ulaşılabilir ve hastaya durumu hakkında bilgilendirme yapılabilir. Danışan takip programı ile danışanların tüm bilgileri akıllı cihazlar ile rahatlıkla kontrol edilebilir.

Diyetisyen Yazılımının Avantajları

Diyetisyen yazılımının pek çok avantajı bulunur. Bunlardan en önemlisi herhangi bir dosya aramaya gerek kalmadan telefondan, tabletten ya da bilgisayardan bağlanarak hastalar hakkındaki tüm bilgilere kolay bir şekilde ulaşılmasıdır. Özellikle kendi durumu hakkında bilgi almak isteyen hastalar, bu yazılım sayesinde hiçbir evrak işiyle uğraşmadan gerekli bilgilere diyetisyen aracılığıyla ulaşır. Diyetisyen yazılımı aynı zamanda randevuları oluşturma ve yönetme konusunda da kolaylık sağlar. Muayenedeki veya sağlık kuruluşundaki birimlerin randevularını organize ederek hem doktorların hem de hastaların randevu durumlarını yönetebilme özelliği sunar. Diyetisyenler müsait oldukları günleri açık tutarken müsait olmadıkları günleri ise kapatabilirler. Bu sayede hastalar diyetisyenin hangi günlerde müsait olduğunu görerek randevularını oluşturabilir.

Diyetisyenler danışan takip programı ile diğer doktorlarla birlikte çalışabilme özelliğine sahiptir. Yazılıma yüklenen dosyalar ve dökümanların diğer doktor ve çalışanlar ile değerlendirilmesinin yapılması da mümkündür. Yazılım sayesinde tüm hasta ve danışanların detaylı bir şekilde takibinin yapılması mümkündür. Hastaların iletişim bilgileri, adres bilgileri, çalıştığı kurumları, özel durumları, ölçüm sonuçları, yapılan işlemleri, raporları ve bütün bir dokümanlarını danışan takip programı üzerine ekleyerek gelişmiş arama özelliği sayesinde istenilen her hastaya dair raporlar alınabilir.

Diyetisyen Yazılımı Özellikleri

Diyetisyen yazılımının pek çok özelliği bulunur. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hastaların Bilgilendirilmesi: Hasta ve danışanların takip edildiği tüm süreçler hakkında arama, SMS veya e-posta yoluyla hızlı ve kolay bir şekilde süreç hakkındaki tüm bilgilendirmeler yapılabilir.
  • Zamandan Tasarruf: Hasta ve danışanların tedavi süreci boyunca tüm bilgilerine hızlı ve kolay şekilde tek bir tuşla ulaşılarak zamandan tasarruf yapılmasını sağlar. Tüm dökümanlara tek bir tuşla ulaşılabilir.
  • İletişim Kolaylığı: Hasta ve danışanlar ile yapılan tüm telefon görüşmeleri onay alınması halinde kaydedilerek sisteme aktarılabilir. Bu da etkili bir hasta – doktor ilişkisinin oluşmasını güçlendirir.

Etkin İletişim: Hasta ve danışanlar ile gerçekleştirilen tüm iletişim süreçleri tek bir yerden yönetilerek hızlı şekilde bilgilendirmeler yapılmasını kolaylaştırır.


Okunma: 1

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.