Rujlu Kız
Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Fiyatı, Kullanıcı Yorumları

Diprolene Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

0

Diprolene krem, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltıcı  bir ilaçtır. Ciddi cilt hastalıkları, sedef hastalığı, kronik iltihaplı bir cilt hastalığı olan atopik dermatit rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Diprolene Krem Ne İşe Yarar

Diprolene krem,

  • Deride kızarıklık,
  • Deride kaşıntı,
  • Deride kızarıklık,
  • Sedef hastalığı,
  • İltihaplı doku lezyonları, gibi durumlarda kullanılır.

Diprolene Krem İçeriği

Diprolene kremin içeriğindeki etken madde Betametazon‘ dur.

Diprolene Krem Fiyatı

Diprolene kremin 2021 satış fiyatı 18,63 TL’dir.

Diprolene Krem Muadilleri

Diprolene krem için muadiller,

Diprolene Krem Nasıl Kullanılır

Diprolene kremi tedavi edilecek bölgeye ince bir film tabakası  halinde uygulayınız ve  hafif hareketlerle sürünüz. Kremi uyguladığınız cilt bölgesini kesinlikle bandajlamayınız, rahat ve bol kıyafetler giyiniz. Şayet bir bebeğin çocuk bezi bölgesi tedavi ediliyorsa, sıkı ve dar bezler kullanmak sakıncalıdır.

Diprolene Krem Yan Etkileri

  • Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
  • İlacı kullanırken ağız çevresinde kırmızı kabarcıklar ile belirti gösteren iltihabi deri hastalığı (perioral dermatit) , kontakt dermatit, ciltte ağır tahriş ve hassasiyet veya kıl köklerinin iltihaplanması  vakıalarından herhangi biri görülürse ilacın alımını durdurup, derhal hekiminize müracaat etmelisiniz.

Diprolene Krem Kullananların Yorumları

Diplorene krem için olumlu ve ya olumsuz bir kullanıcı yorumuna denk gelmedik bu yüzden de bu kısmı dolduramıyoruz. Ama eğer siz daha önce bu kremi kullandıysanız kendi kullanıcı yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.